Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona lady

krwiak w macicy podczas ciazy

Polecane posty

Gość zmartwiona lady
jest ktos jeszcze kto przezyl to co ja :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona lady
i znow mialam takie lekie krwawienie tylko tym razem kolor byl taki ciemno czerwony :( zeswirowac mozna ....wiem ze czas i lezenie to najlepsze lekarstwo ale jak to przetrwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, ze mną na sali leżała laska, 20tc, okazało się, że też dziewczę miało krwiaka, przyjechała do szpitala, bo plamiła. Lekarz zerknął i mówi: proszę pani, gdyby to była jasna krew, to byśmy się martwili. To jest brudzenie, krwiak schodzi, lezeć i wszystko powinno być ok. Więc do góry uszy to i siedzenie ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona lady
oj caly czas staram sie myslec pozytywnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona lady
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona lady
ktos jeszcze mial to paskudztwo :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dzis sie dowiedzialam ze posiadam 2 cm :(( od zeszlego tygodnia plamienie pozniej krwawienie,trzy razy do szpitala na emergency ,pierwszy scan w zeszlym tyg I nie powiedzieli mi nic poza tym ze z dzieckiem wszystko ok ,a dzisiaj dugi scan I niespodzianka:( dzidzia ma 2.7 cm (9 tydz) a krwiak 2 cm ale co pocieszajace jest umiejscowiony pod dzieckiem (pod workiem). zalecenia jakie dostalam to chodzic zeby sie oczyscilo,robic wszystko jak zwykle! no I tak czytam I czytam I szlag mnie trafia na tych angielskich lekarzy :/ wszyscy pisza ze trzeba lezec! no I o lekarstwach moge sobie niestety pomarzyc :((( staram sie myslec pozytywnie choc latwe nie jest ... pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Szczerze to w mojej sytuacji dwa krwiaki 4x2cm pod dzidzią. Przy ujściu macicy i drugi nad dzidzia większy bo 5,8 x 2,5cm to lekarze mówią. Ze nalezy leżeć ale bez przesady dużo siedziec chodzic również odpada sex dźwiganie i wysiłek fizyczny i jakikolwiek inny, zero stresu i dużo nalezy wypoczywać ja dodatkowo mam brać luteine do pochwowo 3xdziennie po 2tabletki co ok2tygodnie usg żeby krwiaka kontrolować, plamie juz od 3tygodni po obwitym krwawieniu, brązową starą krwią ale to sie krwiaki oczyszczają w poniedzialek mam wizytę u lekarza także zobaczymy czy szczęśliwie wejdę w 16tydzien, myślę że tak bo co miałoby się stać przy takim trybie życia. Martwi mnie ze nadal plamie bo to oznacza że krwiaki jeszcze są ale to nie wyrok oby sie nie powiększyły ani żeby nowe nie powstały a będzie wszystko dobrze, rokowania lekarzy są dobre a rozmawiałam z kilkoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Wiec głowa do góry, najważniejsze jest pozytywne myślenie. I sprobuj zalatwic sobie wizytę u jakiegoś lekarza z polski bo jest ich sporo na wyspach... On ci przepisze luteine bądź inny lek z zawartością progesteronu albo zapytaj sie w aptece moze jest cos takiego bez recepty bo Np luteina pod jezyk wydaje mi się jest dostępna bez recepty w Polsce. Tylko ja lekarzem nie jestem wiec najlepiej poszukaj lekarza z polski, w Anglii jest ten problem że sie ciąże uznaje później niż u nas chyba po 3miesiacu tak? Chore no ale to dlatego maja mozliwosc aborcji i zabieg jest legalny do 5miesiaca nie wyobrazam sobie usunąć dziecko w 5miesiacu które juz nie jest zarodkiem lecz plodem i to całkiem juz sporym. Przeraza mnie w tym kraju służba zdrowia bardziej nawet niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jestem w takiej samej sytuacji:( Niestety:( Z mężem bardzo chcieliśmy naszego dzidziusia długo się staraliśmy, ponieważ on jest z zawodu kierowca więc żadkoo kiedy jest w domu:( W końcu doczekaliśmy się dwóch kreseczek :) Szczęśliwi poszliśmy na pierwszą wizytę oboje i wcześniej bo Mąż akurat wrócił z trasy a chcieliśmy razem :) Nie zapomnę tych slow gratulacje jest Pani w ciąży w 5tyg oj ale niestety ciąża zagrożona :( Krwiak 1.5cm średnica pęcherzyka płodowego 0.57cm :( Szok nie dociera co lekarz mówi :( Dostałam zalecenie zwolnienie z pracy 2tyg, leżenie lutoina, magnez i spasmolina 3 razy dziennie stosuje się leżę nie wstaje ale myśleć nie mogę mam nadzieję że wszystko będzie dobrze jak pójdę na kontrolę :( Powiedzcie czy jest szansa aby było ok? Nie krwawiłam ani nie plamiłam teraz naprawdę leżę i staram się ruszać jedynie za potrzebą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
ja tez tylko raz krwawiłam brudna krwia , pojechalalm do szpitala, tam mój lekarz przepisal mi du..to co wszystkim , zastrzyki , magnez, oki leze dzień i na razie nie mam kerwawienia, ale to znaczy, ze się nie czysci??????dlaczego nie krwawie, to on będzie rosl, już raz poroniłam w 3 mies. przez krwiaka, który się rozlal.drugi raz tego nie zniose, a jak pytam lekarzy to patrza na mnie jak na jakiegoś natręta..a to przecież moje dzieciatko!!:(Proszę napiszcie mi czemu ja nie krwawie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u mnie ponad tydzień temu wykryli krwiaka w 4 tygodniu ciąży, lekarze kazali czekać i leżeć.Pytałam kilku lekarzy w szpitalu i wszyscy zgodnie twierdzili że krwiak sie wchłonie i nie będzie krwiaka lub będzie pomału sie ewakuował i będzie krwawienie. A z dzidziusiem nie wiadomo bo on ma 9mm a krwiak 25mm ale trzeba być dobrej myśli. Jutro mam wizytę i mam nadzieje że wszystko będzie okej. Wiara, modlitwa i leżenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika alika
Ja walczyłam z krwiakiem podkosmowkowym 4 miesiace, cały czas krwawienia i krwotoki. Obecnie 28 tydzień ciąży mała super, krwowienia ustały. Polecam odpoczywać, słuchać lekarza,brać leki na podtrzymanie i jak dzidzi zdrowe to po 1 trymestrze powinno być oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że mam rozległego krwiaka w trakcie organizacji (czyli się wchłania) na tylnej ścianie macicy. Krwiak nie pokrywa obszaru łożyska, bo te kształtuje się na przedniej ścianie. Usłyszałam tylko, że mam dużo odpoczywać i nie dźwigać, czyli i tak coś co robie już od 4 tygodni, bo wcześniej kosmówka pokrywała ujście wewnętrzne. Jestem w szoku, bo wcześniej mój lekarz mi nawet słówkiem nie wspomniał o krwiaku, a niemożliwym jest, że zrobił mi się podczas oszczędnego trybu życia. Fakt miałam incydenty z plamieniem. Trwał jeden dzień i był koło 7-8tc, ale gin powiedziała, że to przez kosmówkę na ujściu wewnętrznym. Obecnie jestem w 13tc, biorę leki, leżę i czekam na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja111221
Witam ja jestem w 25 tygodniu a od 16 ciągle krwawie żywa czerwona krew a rano to wygląda to tak jak by ktoś kran odkręcił; ( strasznie się boje chodzę co 2 tygodnie na kontrolę lekarz każe brać luteine i odpoczywac. Kurcze ale ile może trwać to krwawienie przeczytałam tyle forum i każda pisze ze trwa to 2 może 3 tygodnie a ja już krwawie 10 tygodni ; ( przeraza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahdalena
Patrycja nie wiem czy tu zajrzysz, ale moja gin zna przypadki, które kilka miesięcy krwawiły. I wszystko dobrze sie skończyło. Nie wiem czy to pocieszy czy nie.. w kazdym razie nie jest to dziwne. Ja dostałam krwotoku tydzień temu i od tamtej pory plamie, krwawię, wydalam skrzepy i tak w kółko. Jestem po 2 poronieniach, wiec każda wizyta w toalecie to dla mnie trauma. Myśle, ze ronie jakies. 3 razy dziennie. Jestem w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam ja mam krwiaka 3 cm nie miałam żadnych plamien i nic dostaje duphaston nospe forte i acard 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Ja jestem w 11 tygodniu ciazy .

2 miałam już 2 krwotoki.

Krwiak 4 cm . U mnie krwiak jest blisko ujścia macicy. Lekarze mówią o oszczednym trybie życia. Nikt nie mówił o ciągłym lezeniu. Od tygodnia plamie głównie po nocy brudna krwią. 

Niestety każda wizyta w toalecie to stres. Dziewczyny A czy mieliście wodniste uplawy przy takim plamieniu?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×