Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męskasylwetka22

proszę o ocene męskiego ciała foto

Polecane posty

Gość ćwirtko to ja
Włosy na klacie...... coś co lubię....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak widzę taką męską rękę, umięśnią troszkę z włoskami, taka rękę ala brutal to juz odlatuje, takie me zboczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwirtko to ja
ćwiartko :D mamy tak samo ;) tylko kolor nas rózni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak taka reka mnie weźmie złapie w pasie i pociągnie do siebie achhhhhhhhhhhh masakra ze mna jest :P albo klepnie mnie w dupsko czy zacznie namiętnie penetrować moje ciało :D rozmarzyłam się...... :P kolor to szczegół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocne przyciągnięcie za pas do siebie i jebnięcie w dupę, złapanie za włosy, odchylenie głowy do tyłu i liźnięcie szyi... pokaz władzy i samczej dominacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwirtko to ja
siostro :D:D nie pisz więcej bo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto to dopiero ranek :D a Ty takie opowieści :-p to ja od siebie dodam : a jak tak bez zbędnego miziania dorwię się do mnie jak prawdziwy brutal i wyżyje miodzio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andregon jestem Twoja! mmmmm włosy, lizanie, mocno uścisk, czucie twojego gorącego oddechu mmmmmmmm......... juz mam mokro. siostro widzę ze tak samo wyobraźnia nieźle u Ciebie działa :D super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwirtko to ja
siostro stop !!!!!!! proszęęęęę :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to, że myślałam że moj popęd seksualny ostatnio coś zanikł :( nie miałam ochoty, a jak wczoraj próbowałam sobie zrobić dobrze to bezskutecznie, ale dziś czuję jak moce się we mnie zbierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwirtko to ja
u mnie nie zanika rośnie :D:D temu przestań tak pisać....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też było słabiej przez zime jakoś ochoty brakowało (tylko 3,4 razy w tygodniu) ale jak się do mnie dorwał tak brutalnie stanowczo i pociągnoł za włosy ) bez dyskusji kazał robić to i tamto to zawsze chęci wracały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwirtko to ja
niech żyją....... owłosieni panowie ;):P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sama jestem, mnie teraz nie ma kto ciągać za włosy ani rozkazywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za strata... ja tam wykręciłbym rączki, jebnął kolanem w Twoje kolana od tyłu, żebyś mimowolnie padła, zlałbym pałą po buzi, kazał ssać, trzymając za włosy. Potem mocno pościskałbym to, co się do ściskania nadaje, kazał się wypiąć, zdarłbym ciuszki, pociągnął językiem po cipie a na koniec brutalnie od tyłu zerżnął, jebnąłbym biodrami tak, że odbiłbym się mocno od dupy. Lubię ostre wejścia ;-) Dla tych co twierdzą, że to może zaboleć: Nie mam takiego sprzętu jak większość małolatów na kafe (+25), należę do średniej europejskiej, więc spokojnie mogę tak zaszaleć ;-) Boleć zaczyna dopiero po paru razach i muszę złagodnieć. Sprawdzone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androgen no ja jestem szczuplutka i filigranowa, musiałbys uwazac z tym kolanem :P mnie to można jedną ręką podnosił bez wysiłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam wyczucie przy takich zabawach, wiesz, nie jestem małolatem bez wyobraźni :-) Zresztą zawsze mogłabyś się bronić, to podnosi poziom agresji i jest lepsza zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androgen a lubisz jak kobieta nieraz w seksie dominuje? ja lubię czasem jak facet robi to ja chce, to ja kieruje jego rękoma, on ma się słuchac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda zabija seks, a ja nie lubię się bzykać według jednego schematu. Choć nie jestem typem uległym, to czasem dam poszaleć kobiecie. Delikatniejszy też potrafię być, tantra też nie jest mi obca, choć to już jest zarezerwowane dla stałych związków gdzie jest miłość i zaufanie. Trochę pracy to wymaga, ale doznania są niewyobrażalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nigdy nie miałam styczności z tantrą, więc nie wiem jakie są doznania, jeśli dotyczy to duchowości mogę jedynie się domyśleć, ponieważ na temat rozwoju duchowego co nie co wiem. i ja też nie lubię nudy :) ale powiem, że niby meżczyźni są otwarci na różne rzeczy i potrafią duuuuuuużo gadać a co do czego coż, tu jest róznie bywa niestety, brak im wyobraźni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko od mężczyzny zależy. Tak na prawdę to jeśli spotyka się dwójka zboczeńców z wyobraźnią, to dopiero można mówić o fajnym seksie. A jeśli chodzi o uduchowienie, to jest to już wyższy poziom rozkoszy rzeczywiście. Ale to wymaga pracy, chęci i zaangażowania dwóch stron. Doprowadzanie się do szybkich orgazmów to cel większości facetów i kobiet. A tu trzeba nauczyć się kontroli nad własnym ciałem. Takie rzeczy przychodzą z wiekiem i nie wszystkim dane jest spróbować czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze róznie bywa, poprostu nie lubie jak ktos robi z siebie guru seksu, ja sie mocno napałam i jest klops, aczkolwiek zawsze biore pod uwage czynniki zewnętrzne wpływające na ten klops :) no i staram się zawsze :P jak narazie żadnych skarg nie było, narazie same pochwały :P ale z duchowościa masz racje, to już wymaga treningu wytrwałości checi i zaangażowania dwóch stron, oby kiedyś było mi dane tego zaznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie najpierw ostrzej;-) później będziemy się bawić w wytrzymałość ;-) a do zboczeńców nalezę od zawsze :-p znaczy od kont zaczęłam świntuszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to w takim razie pasuję, bo się jeszcze okaże, że tylko mocny w gębie jestem... Albo co gorsze ogrem, a nie ogierem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×