Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męskasylwetka22

proszę o ocene męskiego ciała foto

Polecane posty

chyba nie rozumiem? a może nie w temacie jestem albo udam że nierozumień a Wy to rozstrzygnijcie między sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomym jest ze my sie nie spotkamy :) ja piszę o realnych przypadkach :P tu na kafe kazdy jest zajebisty w te klocki, wszyscy meni maja wielkie pały, a dziewczyny są giętkie, ciasne, pachnące i z jedrnymi cycuszkami i pośladkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwierć moim zdaniem to raczej Ci niedojrzali takie dyrdymały piszą ale jest tu kilka fajnych osób ,którzy raczej są szczerzy ale też są tacy dla których naprawdę szacunek ,nie opowiadają jak wyglądają i jacy są doskonali ,po prostu piszą co lubią i tacy moim zdaniem są najfajniejsi , a wiesz kilka takich osób miałam osobiście "zaszczyt" poznać i do pasztetów zdecydowanie nie należą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wiem o tym doskonale kiedys bywałam tu jako stały bywalec, z pewnymi osobami bardzo mocno sie polubiłam :) wiesz dokładnie o czym mówisz, ale to co kiedys było zostawie jako swoja słodką tajemnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ;-) więc sama widzisz że jest tu kilka fajnych osób niestety więcej gimnazjalistów :) a niektóre dziewczyny też świetnie wyglądają ps też często tu bywałam pod innym nikiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich jest tu pełno: http://demotywatory.pl/874951/Cybersex Małolaci na kafe są jak yeti, każdy ma wielką pałę i może dymać w nieskończoność, ale żadna kobieta tego nie widziała ;-) A małolaty tu są jeszcze lepsze. Każda z nich marzy o murzynie +30cm, ale żadna nie próbowała pewnie włożyć sobie nawet takiego wibratora, by sprawdzić czy to fajne. Ćwiartka, jesteś bardzo inteligentną i interesującą dziewczyną. Kiedyś spotka Cię za to nagroda, wierz mi :-) A teraz spadam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa no ja tu bywałam jakos w drugiej połowie 2009 :P o ile dobrze pamietam :) androgen hehehe dziekuje! i trzymam za słowo! do zobaczenia :) a no i tez słowa idą też druga stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze domyślacie sie co ja pisze, niestety bardzo szybko pisze i często gubię literki :P poza tym cos dzisiaj mi sie wolno chodzi net, moja pare sekund az wyświetli mi się napisane moje zdanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwierć bez problemu można odczytać co piszesz ja bywam od roku może więcej fajnie tak poznać kogoś z kaffe tak bardziej prywatnie bez popisów tyle że więkoszci raczej chodzi o cyberek a ja już dawno z tego wyrosłam ;-) ale też są takie znajomości gdzie można tak szczerze pogadać :) tylko niestety te znajomości często są zgubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba wiedzieć do jakich granic wolno się posunąć, by nie popsuć czegoś, co już się ma. Lepsze jest wrogiem dobrego, hołduję tej zasadzie od jakiegoś czasu i nie przeginam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ustalone zasady ,granice i wiem kiedy stop ;-) tyle że kiedyś bardzo je przesuwałam ;-) na szczęście już nie mam takich problemów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię rozmawiać z kobietami, dzięki temu więcej o Was wiem :-) Ale też nie czuję potrzeby i nie mam chęci na cyberka, bo to nie jest zabawne jak dla mnie. Choć jako początek głębszej znajomości jest dopuszczalne :-) Ale generalnie to fajnie jest porozmawiać sobie z ciekawymi ludźmi, czasem trafiają się tacy, więc warto trzymać kontakt, jak sądzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androgen to masz podobnie do mnie, ja bardzo lubię, ba nawet uwielbiam rozmawiać z facetami, mają inny punkt widzenia, są ciekawi i zawsze mozna się czegoś nowego dowiedzieć zwłaszcza na temat seksu ponieważ kobiety raczej stronią od takich tematów, przynajmniej te co znam osobiście, a szkoda przecież seks to życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a pewnie że warto :) tylko czasem co nie którzy są tak dziecinni ( a może po prostu mają braki że tylko interesuje ich cyberek) w każdym bądż razie bardziej szanuje i lubię z tymi rozmawiać którzy już nie bawią się w takie klocki ;-) a jak zdążyłam zauważyć to RZADKOŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że sex to życie ;-) I fajnie się rzeczywiście rozmawia bez zbędnej pruderii, o tym co kto lubi. Można ciekawe wnioski wyciągać :-) BTW, w moim profilu masz maila do mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maila? liczysz na częstszą rozmowę? a może to nie było do mnie :P co do cyberka hehhe nie wiem, nigdy tego nie robiłam i nie ciagnie mnie w ogole, wolę mówić mojemu facetowi przez telefon "pewne" słowa aby zrobił sobie dobrze lub na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, do Ciebie Ćwiartka :-D Tak, liczę na rozmowę... nie koniecznie na kafe przy publiczności. Niedługo przyjdzie tu summer i zepsuje temat, wtedy lepiej rozmawiać w innym miejscu niż to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę niezręcznie się czuje mam wrażenie że Wam przeszkadzam temat fajny i z Wami się też ciekawie pisze ale...... znikam i miłego dnia ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, nie znikaj! Jesteś osobą z którą akurat przyjemni się rozmawia. Zdecydowanie powinnaś tu zostać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie jesteście?;-) a co do Summer to jest super uwielbiam jej puste i prostackie posty ,zawsze mi po nich humor wraca:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj macham Ci :D głodna jestem pora na obiad :P a wy co dziś jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraka, groszek i szpinak w sosie ze śmietany i orzechy włoskie. Do tego kawałek ananasa, dla walorów smakowych i zapachowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego kuraka i jogurtu życzę :) idę jeść i spadam posprzątać a potem wybywam. miłego dnia moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza w temacie... Ja jeszcze przez chwilkę jestem. Potem będzie już gorzej z moją obecnością, wracam dopiero na początku przyszłego tygodnia :-) Ale może coś tam z doskoku popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasyswetka22
androgen-kilka stron temu nauczales panią summer o regeneracji, widze ze zetknąles się z tematem wzrostu miesni,zapytam z ciekawosci. To wiedza czysto teoretyczna czy tez coś ćwiczyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×