Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męskasylwetka22

proszę o ocene męskiego ciała foto

Polecane posty

Ja pierdolę, pustaku Samer...obojętnie co tam masz na girach, kolega kulturalnie napisał: wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bawiąc się w
Mogą być podeszwy twoich najków - albo szpilki. Wszystko jedno, liczy się szybkość opuszczania tego topa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bawiąc się w
Nie no, pewnie - pełniejszego naczynia od ciebie jeszcze nie spotkałem :classic_cool: Szkoda tylko, że bynajmniej nie jest to oliwa symbolizująca mądrość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tak: zamknij mordę ? Albo przestań klupać w klawiaturę i zanieczyszczać kafe swoimi bezsensownymi przemyśleniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bawiąc się w
Czuję się ignorowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bawiąc się w
Jestem zawiedziony. Wczoraj pisałaś, że brakło ci jadu - myślę sobie: "okej, każdemu może się zdarzyć - napiszę jutro". Piszę - i co ? Dostaję riposty na poziomie autystycznego szympansa :( Marność, Summer. Marność nad marnościami i wszystko marność. A teraz idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś okres, boli mnie brzuch, nie mam ochoty dziś na kłótnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem czy takie określenie do mnie pasuje. Do urody słodkiego metroseksa mi daleko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, ja mam włosy na klacie których nie depiluję. Dla wielu kobiet to jest wada ;-) Ćwiartka, dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiartka postawmy raczej na nudy w pracy:D Androgen to chyba dobrze że ich nie depilujesz zresztą czy to ważne ,tu na forum ? chciałam Cię tylko "zaczepić " :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtdyhcf
Widziałeś już zdjęcie zwłok Ś.P. Lecha Kaczyńskiego ?? Jeśli nie, to możesz je zobaczyć tutaj, tylko się nie przestrasz!! http://tnij.org/kaczynski-zwloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nudy są najgorsze ;/ dzien dobry :P a ja tam lubię włosy na klacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie jeszcze żadna nie prosiła o depilkę, więc jakoś trafiam na te, które lubią ;-) A skoro ćwiartka tez lubi... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Depilacja klaty kojarzy mi się z metroseksem, facetem który próbuje być ładniejszy od kobiety. A za nic w świecie nie chciałbym być tak kojarzony. Kiedyś jedna taka... mnie rozbierała, ściągnęła mi koszulkę i wysyczała: "testosteron!". Jak dla mnie to komplement z górnej półki ;-) I dlatego nigdy nie wydepiluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwierć, skoro lubisz to jest to dla mnie komplement ;-) Nie wszystko trzeba wypowiadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×