Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męskasylwetka22

proszę o ocene męskiego ciała foto

Polecane posty

Jesteś głupi czy tylko takiego udajesz? Nie lubię takiego typu sylwetki, on nie pytał o charakter :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca summer
no własnie summerka miala mature a wy huja wiecie o ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROTFL! Ja zdawałem maturę z matematyki, co nie znaczy że wiem wszystko o przestrzeni Riemanna :-) Ta Twoja biologia na maturze a anatomia, mechanika ruchu, biochemia to przepaść. Ale skąd możesz to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biochemię mam na studiach, a właśnie na niej dużo jest o energii ATP etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca summer
ona wie i tyle nawet se nie wyobrazasz jaką mase zbudowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nawet wiesz o istnieniu ATP... jestem pełen podziwu i gratuluję :-) Jak się dowiesz do czego służą treningi siłowe, co to jest okno anaboliczne i rozkład makro to daj znać. Będę zaszczycony mogąc przeczytać Twój wykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca summer
ona wie i tyle nawet se nie wyobrazasz jaką mase zbudowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiartko, nie lubię jej za prostactwo, więc jej dopierdalam. Ale jeśli powiesz słowo, to sobie podaruję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio mądry? kolejny paradoks androgen daj sobie spokój, widać że to młode pokolenie. chodź lepiej spać :) sen jest ważniejszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytowana bibliotarka
Summer jak Ty masz studia to ja w takim razie z przodu mam dr. mg ,inżynier :D:D przecież jesteś największą pustynią kaffe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino dla podkreślenia smaku, może być Frontiera. Lubisz do tego dobre sery? Wiesz, z winem zawsze fajna zabawa jest. Można sobie spijać z różnych części ciała ;-) Do rozgrzania nie trzeba, ale do zabawy już tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserem nie jestem ;/ nie znam sie na winach ani serach ;/ nie piję prawie w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to półwytrawne nie pasują do serów, bardziej już słodkie, półsłodkie. Ale to zależ jeszcze jak ser jest podany. Bo może być np z żurawiną ;-) wtedy nie trzeba tak słodzić. Żałuj, że nie dane Ci było bawić się z winem. Polewanie pięknego ciała czerwonym winem i spijanie to na prawdę fajna zabawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj ja uwielbiam róznego typu zabawy tylko ludzie są mało zabawni ;/ no nic, może kiedyś wykorzystam wino w ten sposob, a teraz idę spać, jutro dłuuuuugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bawiąc się w
dyplomację - summer, doliczę do trzech i chciałbym, abym spód twoich klapek, w szaleńczym pędzie wzniecających kurzawę na trakcie, mógł dojrzeć jedynie przez lornetkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wino jest zdecydowanie warte włączenia do zabawy. Dobrej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×