Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iris-

Zmiana sezonu, zmiana wygladu.

Polecane posty

buty sa przecudownym elementem kobiecego stroju. uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Ja też, aż do przesady uwielbiam buty, niestety w Polsce są bez polotu.. :O Ratuję się allegro i kupuję za granicą.. Też kiedyś chciałam się zgolić, a mam długie czarne loki.. Ale ostatecznie spękałam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
buty uwielbiam szczegolnie obcacy i polbuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - ja noszę głównie od 10 cm wysokie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Przyznam, że jestem zaskoczona, że tutaj też ma ktoś gust i jest na fali. Bo tutaj głównie kicz króluje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
ja do 10 12cm:) nie jestem w tym najlepsza wiec wole chodzic dobrze i wygodnie na nizszych podziwiam wiec ze jestes taka odwazna :) moze nie jestem znana szafiarka ale w swoim srodowisku nie raz spotkalm sie z opinia ze jestem dobrze ubrana przede wszystkim nie lubie kopiowania i schematow staram sie wygladac orginalnie nie kombinowac za bardzo i oczywiscie byc soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - tak, to co tutaj przedstawiłaś sprawia wrażenie, że się nie mylą oceniający cię. Wszystko niby zwyczajne, ale zawsze jest jakiś smaczek. Najwyższe mam chyba 14 cm. Uwielbiam koturny, to jeden z moich znaków firmowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
wiesz wydaje mi sie ze jest tokwiestia dojrzalosci wiekszosc osob powiela schematy bo oi sie ze ktos uzna ze nie jeste trendy, trzeba dojrzec to wyreazania siebie poprzez stroj, nie zgodze sie ze panuje kicz bo np Nibys ma wyczucie stylu czsmi korzystam z jej rad,ale duzo dzieewczyn siedzie na allegro szuka leginsow panterki itd bo boi sie byc inna,mysle ze uwazaja ze jak jestes ubrana poza schematem to juz nie wygladasz fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - cóż, ja od zawsze miałam odwrotny problem. Gdy ktoś miał już daną rzecz, dla mnie była wykluczona. Nienawidziłam też kopiowania mnie, a bywały takie dziewczyny. :O i nie miałam nad tym kontroli. Nawet gdy spieprzyłam sobie włosy - źle obcięłam sama, to na drugi dzień jedna obcięła tak samo.. hehehe.. Uważam, że wyglądanie jak wszystkie jest bardzo ryzykowne, bowiem kilka osób w tym samym i od razu widać, kto w tym lepiej wygląda, a kto gorzej. Jakoś nie lubię, jak mnie się porównuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
Sucofina czuje ze bysmy sie dogadaly bo mam takie samo spojrzenie na mode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - po tym co zapodajesz na pewno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
Tak sobie mysle, czy naprawde potrzebna jeste nam zmiana sezonu zeby zmieniac siebie?? Wydaje mi sie ze warto roic to caly rok ikazdego dnia zeby nie znudzic sie soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Ale musicie też dziewczyny przyznać, że nawet nie ma to wielkiego znaczenia, co mamy na sobie... jeśli figura jest nienaganna, skóra piękna, włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - tak, ale niestety wiosną łatwiej się obudzić.. i z nadzieją zacząć nowy sezon.. Jestem potwornie zmęczona.. trochę za dużo się dzieje.. a i tak mam wrażenie, że niewiele robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w dobrej stuacji, pracujac, bo moglam sie wyzyc jesli chodzi o wyglad i ciuchy. ja wyrazam sie przez swoj wyglad, nie wyobrazam sobie pracowac gdzies gdzie jest tak zwany kod ubierania, uniform, to by mnie zabilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Iris- nie jest tak znowu strasznie, choć ostatnio próbowano na mnie wymóc niższe buty.. nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Na szczęście dyrektorowi to nie przeszkadza. Tylko pracownice na zebraniu podniosły ten temat.. żenujące.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
ja w tym roku jakos mam duzo mocy w sobie i moze z kilka dni w roku mialam lenia na siebie zakladalam dziny i sweter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Ja więcej kupuję, niż zakładam na siebie.. :( Kupuję, wrzucam do szafy i nie mam czasu pomyśleć, z czym to zestawić. Wracam najczęściej wieczorem.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje, ze moja moc powraca.....z ''macierzynskiego'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Iris- zazdrosne baby sa i tyle" - :P możliwe.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
sucofina fakt figura oraz skora wlosyy czynia cuda:) i nogi jesli sa grabne kazda sukienka jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - tak, to baza z której się wychodzi.. i wtedy super wygląda taki styl niby niedbały.. wszystko takie od niechcenia.. A teraz sobie wyobraźmy szarą skórę, wory pod oczami, jakieś zanieczyszczenia skóry, na głowie siano i 20 kg nadwagi i wtedy taki styl już przestaje być stylem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
dlatego baza pod dobry wyglad jest naturalnosc i przede wsyzstkim dbanie o siebie:) czesto sie widzi laseczki z tipsami wypacykowane a tu brudne buty,okropne zeby czy brudne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Właśnie tak sobie przypomniałam.. mówi się też, że faceci nie zwracają uwagi na to, jak ubrane są kobiety.. A ja spotkałam już drugiego faceta, który dokładnie opisał po roku, jak byłam ubrana ten rok temu, a nawet pamiętał że dokładnie tymi samymi perfumami pachniałam. Wcześniej widział mnie w restauracji i tylko przemknął obok stolika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
zawsze powtarzam w rozmoach o modzie ze szpilki i kieckca nie zrobia z nas kobiet to stan umyslu:) jesli kobieta nie czuje potrzeby dbania o siebi i nie zachowuje sie kobieco nie ma tego w sobie to najlepsze ciuchy tego nie zmienia:) znam kilka takich przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
I nawet z soba nie zamieniliśmy ani słowa, nie znaliśmy się w ogóle.. więc nie można powiedzieć, że stał na wprost, aby dokładnie się przyjrzeć w co byłam ubrana, o perfumach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
sucofina zebys wiedziala ze zwracaja tez znam mezczyzn ktorzy pamietaja stroje sprzed lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
ddobrrrra - dokładnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×