Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iris-

Zmiana sezonu, zmiana wygladu.

Polecane posty

Gość ddobrrrra
i sie zakochalam w tym pudrowym rozu:) postanowione kupuje torbe bedzie w sam raz na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
lubicie wysokie stany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Cześć dziewczyny.. Ja dzisiaj tylko nakupiłam kosmetyków do włosów, bo ostatnio moje loki jakieś takie lekko sianowate.. Widocznie już za długo używam jednej, choć długo się sprawdzała Goldwella. Trzeba zapewne chwilę nakładać inną. Przy okazji dorzuciłam maseczkę na buzię.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
ddobrrrra lubicie wysokie stany??" - jakoś się nie odważyłam, mam bardzo długie nogi, a wysoki stan mógłby już zakłócić sylwetkę, wydaje mi sie.. mogę wyglądać dziwnie. Chyba najlepiej wyglądam w biodrówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
A czego uzywasz? niestety tez jestem posiadaczka burzylokow, jedwab odzywki i wosk dostylizacji to moje ulubione ostatnio kosmetyki:) rozjasnialam wlosy iteraz umarly niestety a zchodzilam z czarnegona jasny braz:) uzywalam waxa ale nie czulam zadnych efektow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Używam systematycznie całej serii z Goldwella rich repair. Bardzo się sprawdza, do stylizacji używam kosmetyki tigi do loków. Ale teraz kupiłam coś innego, aby dać odpocząć od tego, bo chyba przestała działać, a dotąd to jedyne co mi służyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
wosk też czasem używam, a jedwab mam wrażenie, że mi nie służy.. nie lubię.. jest tylko na wierzchu włosa.. u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
tez mam dlugie nogi ale wydaje mi sie ze wlsanie ladnie to wyglada:) ja zawsze do wysokich stanow zakladam marynarkle bo nie lubie swojego tylka jest taki hmm wg mnie zbyt przyciaga uwage nie jestduzy jestw stylu kazadi np wiesz odstajacy a marynarka rownowazy to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Jakiej długości spodnie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
oj ty mowisz ospodniachja o spodnicahc, ja nie nosze spodni:) jesli kupuje to zwykle stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
No tak, to faktycznie może być różnica w wyglądzie.. Jakoś preferuje spodnie.. nie mam za wiele spódnic.. sukienek więcej . A spodnie biodrówki kupuje 115 cm długie, więc jak sobie wyobraziłam do tego jeszcze podwyższony stan, to pewnie by to musiało być jakieś 130 cm długości... raczej zaburzyłoby to proporcje ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
nie no spodni w zyciu nie zaloze z wysokim bo bym zle wygladal ja mam same sukienki i spodnice moze 2pary spodni do spodni mam chyba zbyt masywne uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
A u mnie, to spodnie podkreślają długość nóg i jakoś czuję się bezpieczniej w spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
i tu sie roznimy:) ja kocham sukienki i w nich najlepiej sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Jak zakładam spódnicę, to w firmie święto.. hehe :D Kupiłam sobie nawet specjalnie długaśne kozaki szpilki do spódnic, ale chyba miałam je z 2 razy.. :O I ostatnio jeśli zakładam spódnicę, to taką zamszową. Zimą na czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Jakoś mam przeświadczenie, że w spódnicy wyglądam na poważniejszą, a przecież jestem postrzelona.. Aż za bardzo.. :O Ponieważ z reguły mam rozrzucone loki, staranny makijaż, jakieś marynareczki, to ten układ burzę jakimiś jeansami.. i szalonymi koturnami.. aby nie było za poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
jestem maniakem spodnic wiec wiesz o sukenkach juz nawt nie pisze:) ta zime rowniez przechodzilm w obcasach ne w szpilkach tylko takich szerszych z platforma dlatego teraz wiosny nie wyobtrazam sobie na plaskich:) jaka gwiazda wg ciebie najbardziej odzwierciedla twoj styl i kim sie inspirujesz byc moze to nawet nie gwiazda tylko ktos inny z otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddobrrrra
Dla mnie najwielsza inspiracja jest kate moss uwiebiam jej styl:) i Malgoia Socha tez:) lubie taki prosty kobiecy styl z ofdrobina pikanterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Nikim się nie inspiruję tak naprawdę.. Czasem pojedyńcza rzecz spodoba mi się u jednej lub drugiej gwiazdy. Tak się złożyło, że mam chyba z dwie pary takich samych platform jak Zielińska Katarzyna. Ale ja już je miałam, gdy ona w nich wystąpiła, więc to trudno nazwać inspiracją. .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Tak sobie myślę, że mnie podoba się chyba styl Victorii Becham. Choćby te jej upodobanie do wysokich butów.. ale te jej sukienki też mi sie podobają.. aczkolwiek inspiracją to bym tego nie nazwała. Nikogo jakoś specjalnie nie obserwuje pod względem stylu.. Jestem sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Ogólnie lubię się bardziej rzucać w oczy, niż Kate Moss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kolor Zolty- jest bardzo trendy na to lato. Swietnie wyglada przy rudych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Jejku, jak mi się dzisiaj pracować nie chce.. :O A jeszcze jutro pracuje. :O Lubię żółty, aczkolwiek teraz kojarzy mi się z modą sprzed bodajże 3 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Ale tu się wyludniło.. ;) Kupiłam sobie płaszczyk na wiosnę.. i rozmyślam, co by sobie kupić na odchudzanie.. choć koleżanka dzisiaj do mnie, że niedożywiona jestem.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina..
Nadwagi może nie mam, ale niedożywiona? Chyba dawno chudziny nie widziała.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na wiosne
póki jeszcze nie ma upałów za to dużo opadów kupie sobie obcisłe skóropodobne spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałaś pięknych włosów??Zmień to!!!!! Zachęcam wszystkie osoby,do zagęszczania oraz przedłużania włosów metodą LAser Extend.... Metoda laserowa:Jest to nowość na światowym Rynku,którą wybiera coraz więcej osób profesjonalnie przedłużających sobie włosy.Unikatowe rozwiązania, opatentowane na cały świat,dają gwarancję zadowolenia wyjątkowości trwałości i dyskrecji łączeń. 100% SATYSFAKCJI. Zabieg wykonywany jest tylko na włosach Naturalnych -Słowiańskich:cenione za swoją miękkość,jedwabisty połysk,i gładką strukturę.Kolejną ich zaletą jest to iż można je koloryzować i tonizować.Jedyną ich wadą jest cena,nieco różni się od pozostałych ze względów na możliwości w użytkowaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt: new_image@interia.pl Zabiegi wykonuję na terenie Krakowa oraz jego okolic,jak również na terenie Austria -Wiedeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.impressme.pl
Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego: www.impressme.pl Do końca maja wszystkie ceny na stronie są o 20% niższe. Co miesiąc można wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy. Wysyłka gratis, niezależnie od kwoty zakupu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×