Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mittwoch

kto ma polsat cyfrowy?

Polecane posty

Gość mittwoch

Zepsuł,mi się dekoder,w punkcie sprzedaży nie wiedzą co zrobić i każą dzwonić do Warszawy,a Warszawa odpowiada że mam iść do punktu sprzedaży po wymianę a ci w punkcie nie wiedzą nic o tym i proponują głupie oferty,kase muszę płacić a nie oglądam bo dekoder zjebany, czy jak odkupię od kogoś dekoder polsatu to zadziała z moja kartą? Bo ci kretyni w punkcie nie wiedzą ten mój dekoder jest już na własność i po gwarancji...... napiszcie czy karta zadziała z innym dekoderem....... :-( ps:dostajecie jeszcze tę gazetę z programem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odkupisz to będzie działą, tylko patrz na te nowsze. A nie możesz poprostu iść do innego punktu sprzedarzy/serwisu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLSATTTTTTTTTTT
1. Jeśli dekoder jest na właśność i po gwarancji, to serwisować możesz tylko na koszt własny, jeśli umowa jest w okresie podstawowym to możesz kupic nowy, ale min. 99zł (jesli już sie konczy lub juz przeszła na czas nieokreslony, dostaniezz nawet za 1zł) 2. Nie będzie działał z innym dekoderem, kazda karta tylko ze swoim dziala. 3. Gazetki nie wysyłamy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mittwoch
u mnie w mieście są dwa punkty sprzedaży i nie wiedzą chamy proponują mi nową umowę na 3 lata a ja nie chcę nowej umowy ale jak zadziała na inny dekoder to spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mittwoch
wyżej napisał kolega że zadziała????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultant CP
- ludzie w punktach zwykle gowno wiedza i najlepiej dzwonic, doradzaja tak aby zarobic - jestes w okresie podstw umowy? jeszcze zostalo dużo czasu do końca tego okresu +8miesiecy, to możesz dostać najwyzej udostepnionyn dekoder za +150zł ewentualnie nową umowe na 29 miesiecy z nowym dekoderem hd za 1zl ale z wyzszym pakietem niz obecnie posiadasz - kazda karta jest przypisana do jednego dekodera i nie bedzie wspolpracowac z innym, nie kupuj dekodera od ludzi na allegro bo jesli nie jestes wlascicielem to nie bedziesz mogl go uruchomic nawet, tylko osoba na ktora jest zarejstrowany moze podejmowac decyzje odnosnie dysponowania srodkami - gazeta z programem to sciema, obecnie nie wysylamy, nikt nic nie wie - szkoda ze dopiero teraz piszesz bo do 2 marca jest czas na rozwiazanie umowy ze wzgledu na zmiane oferty programowej - najlepiej zadzwon na infolinie i spytaj o opcje, jesli dostaniesz oferte zawsze mozna sie wyklucic o lepsze warunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLSATTTTTTTTTTT
Hehe no nie wierzysz to sprawdź sobie - jeśli włożysz swoją kartę do innego dekodera, pokaze ci się piekny napis "dekoder zablokowany". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe ze ja mam dekoder kupiny na allegro na dzialce i jeden od cyfrowego polsatu w domu. I jak jade na kilka dni na dzialke zabieram tylko karte wkladam i ogladam wszystkie kanaly normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
a ja dostałam nowy dekoder :) Pani zadzwoniła że dostaniemy nowy dekoder , kurier przywiózł i podłączył . Bez żadnych opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLSATTTTTTTTTTT
tez jestem konsultantem CP Jesli chodzi o ścisłość pokaże ci się: "Dekoder zablokowany. Błąd 03". Ale słuchaj dalej tych co wiedzą lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mittwoch
:-) już nie wiem kogo słuchać :-) chyba wpierw sprawdzę swoją kartę u kumpla po zdaje się ma polsat...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta to
urządzenie sparowane z dekoderem więc nie będzie działał z innym.Przez długi czas pracowałam w Polsacie więc jestem pewna.Teraz jestem sprzedawcą w n zapraszam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ta tw N
czy telewizja n ma w pakiecie kanał polsat i polsat 2 , i discavery ? i czy takie coś można zabrać do Niemiec? Myślę żeby kupić jakiś zestaw bo chcę mieć polskojęzyczne kanały pozdrawiam z Kolonii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta to
niestety nie. Polsat jedynie(i to tylko podstawowy) dostępny jest po podłączeniu anteny siatkowej(telewizja naziemna) do dekodera, co Ciebie niestety nie dotyczy :-(.Tak są wszystkie programy Discavery. I to co mogę powiedzieć bezstronnie(bo pewnie przy zakupie nie trafisz na mnie a mi nie płacą za reklamę) to dużo lepsza jakość oferowanych dekoderów. Zabierając taki za granicę możesz być pewny, że się nie zjebie po 2 dniach jak w polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremia
potwierdzam, telewizja N ma polsatowskie kanały- nawet sam Polsat jest dostępny w jakości High Definition- żeby oglądać wystarczy dobry kabel i telewizor plazma bądź LCD. Wrażenia są niesamowite- najbardziej jestem zadowolony z dekodera, na którym można nagrywać wszystko co jest emitowane, a zlecenia można składać nawet przez Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli np. HD3000 i jest karta z innego, która wygląda tak samo jak oryginalna karta z tego dekodera to zadziałają tylko FTA na innej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak włożyłem swoją kartę do dekodera znajomego wyświetlił się komunikat Tego kanału nie ma w twoim abonamencie, ale działały FTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówic cyfrowy polsat przez internet z tej strony -->>>http://allsh.net/Lh08X Jest teraz dobra oferta do 6 miesięcy za 0zł , omijajcie punkty sprzedazowe bo pobierają prowizje najlepiej zamówić przez neta macie wówczas najlepszą ofertę programów i ceny -->>> Ja tam wole NC+ masz super kanały filmo takie jak canal+ najnowsze filmy bez chodzenia do kina mozecie zamówić tu -->>>http://allsh.net/W3ngb tez polecam omijac punkty tylko zamawiac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście powiem tak: na wioskach ludzie w punktach wiedzą dużo, tylko wiedzą, że jak ktoś miejscowy, to nie pojedzie za miasto po to, by coś wymienić / załatwić, dlatego wciskają kolejną ofertę, bądź przedłużenie.

Jeśli dekoder lub inne urządzenie nie jest na własność, a udostępnione w ramach umowy, to każdy punkt MA OBOWIĄZEK wymienić sprzęt (nie ma wytłumaczenia, że nie wie nic!), gdyż podczas obowiązywania umowy obejmuje gwarancja.

W moim mieście w każdym punkcie CP wymieniają i nawet ich nie interesuje przyczyna (najczęściej mówiłem, że się przegrzewał).

A najlepiej to proponuję sobie sprawić telewizję internetową. CP ma ofertę z dekoderem EVOBOX Stream za 60 zł ok. 100 kanałów, ale nie będę kierunkował swojej propozycji w jedną stronę - proszę się rozejrzeć za różnymi ofertami - z dekoderem lub tylko przez przeglądarkę.

A co jeśli się ma umowę na czas określony a do końca jeszcze daleko?
Ja osobiście wolę rozwiązać umowę z rozliczeniem kary umownej za przedwczesne wypowiedzenie. Co to za różnica wydać raz większą gotówkę i skończyć z czymś co nie działa, niż ratalnie wpłacać długo długo, a z oferty skorzystać i tak nie można (z różnych przyczyn)? 

Edytowano przez Digitalius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×