Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tacjana00

NIE MAM PRACY

Polecane posty

Gość bravoo bravo bravo
ja skonczylam prawo i nie znam nikogo z roku kto nie mialby pracy w zawodzie pracuja w urzedach w poradniach w kancelariach na policji wszyscy prawem sie zajmuja oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle isc naprzod
nie po to studiowałam 5 lat żeby się teraz wstydzic dyplomu a jak ktoś się wstydzi to wogole nie powinien studiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle isc naprzod
no widzisz, ale nie wszyscy w tym kraju kończą prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6.39
to zrób sobie Gap year

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
byle isc naprzod tepa jestes jak osiol wtydzic powinas sie bardzo ze taka tepa a ma studia wybacz ale takie jest zycie masz schowac dyplom nie ze wstydu ale po to zeby miec na chleb i po to zeby miec prace a ze ponizej kwalifikacji to nie wazne w dupach wam sie wywraca jakbys tak miala rachunki do zaplacenia i nie miala co do gara wlozyc to byc skomlala o jakakowliek prace a ze w wiekszosci jestescie pasozytami u rodzicow to wam korona z glowy spadnie jak pojdziecie na rok do sklepu ja pracowalam 1.5 roku w sklepie i jakos nie bylo mi wstyd ze jestem na prawie i tez nie stoilam fochow ze co to ja nie jestem i nie skalam sie taka praca i tez nie bylo mi trudno udawac gesci tylko z matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwcie sie niedługo
dojczland otwiera rynek i mozecie sie tam jechac legalnie kurvvic albo wycierac dupska starym szwabom polaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłam bezrobotna bo
Podstawowe pytanie nie brzmi "jakie skończyła Pani studia", tylko "co Pani potrafi". Co konkretnie umiecie po tych studiach, że nie możecie znaleźć pracy? Z góry zaznaczam, że obsługa faxu, Worda, prawo jazdy oraz język angielski się nie liczą, bo to tylko narzędzia, przy pomocy których wykonuje się jakieś konkretne rzeczy. Co potraficie - projektować, sprzedawać, konstruować czy naprawiać coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
ale mam taka kolezanke jak wy:( rodzice na rancie ledwo wiaza koniec z koncem ale ona do pracy nie pojdzie bo ona ma mgr ochorny srodowiska i jest pania nie bedzie pracowacw sklepie i rodzice na rencie uktzymuja 26 letnia zdrowa pasozytujaca kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
dokladnie co pani potrafi takze gowno potrafia a chca bog wie co ja zanim zaczelam zarabiac tulalam sie najpierw w tym sklepie a potem w kancelarii za 1000 zl zapieprzajac jak wol i w kancelarii tez pytano czy robilam cokolwiek bo jak pracodawca zobaczy ze ktos po studiach nawet w glupim sklepie nie pracowal to ma w dupie takiego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor86
Nie chce nikomu ubliżać, ale żyjecie starym systemem pt "mam papier wiec mi się należy". Teraz trzeba być elastycznym i dostosowywać się do rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjfdklfd
skonczylam budownictwo zapieprzalam na studiach uczac sie ale teraz mam nagrode za to, nie mam problemu ze znalezieniem pracy z pieniedzmi, ale sama do tego doszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjazd
do Niemiec na truskawki sobie zaplanujcie, ja też szukam pracy i też jest krucho z ofertami, dlatego załatwiam sobie wyjazd na zbiór truskawek legalnie przynajmniej to mnie finansowo podratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłam bezrobotna bo
Skończyłam to, skończyłam tamto - ale CO UMIESZ ROBIĆ takiego, żeby ktoś był skłonny za to płacić? Żeby firma na tym zarabiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m g !
tacjana00 nie masz pracy bo : jesteś sprawna jesteś wykształcona jesteś uczciwa nie masz renty ani emerytury nie dajesz pod biurkiem nie masz szerokich pleców już skończyłaś nauke jesteś kobietą pracę mają niepełnosprawni ochroniarze i emerytowane księgowe ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
gowno nie ma pracy wiem to po wiesz co ja jestem po mat fizie mam mase znajomych po transporcie i logistyce i tez nie pracuja nawet ci ktorym doktorat proponowano no nie jest to zaden sensowy mkierunek kolezanka np po transporcie pracuje w salonie samochodowym na recepcji za 1000 zl dzisiaj licza sie albo b specjalistyczne kierunki albo technikum i min 5 lat dosw tez w specjalistycznym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na truskawki zeby jechac to musisz tez byc zdrowa , ja jak troche w upale posiedze to mdleje . a i psychicznie jest bardzo ciezko bo budzisz sie i zasypiasz z mysla o truskawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszni jesteście....
powiem tyle, jesteście beznadziejni przez takie skomlenie tylko psujecie innym humor i zaburzacie obraz rzeczyistości ja koncze za 3 miesiące studia, od 2 lat pracuje nie powiem na poczatku było cieżko , pół roku na stazu w urzedzie gdzie wykorzystywali mnie na maksa (zastępowałam pracowika na macierzyńskim ) później załapałam sie do obsługi klienta .. tak w SKLEPIE na 4 roku mgr.. głownie rozpatrywałam reklamacje ale pracy masa ! pracowałam po 11 godzin dziennie w ciaglym stresie, ludzie sa rozniw wiekszosci nastawieni negatywnie, chcacy wyrzucic swoje frustracje... czasem było 1000zł netto:) obecnie jest 1400... z wizja kierownika w najbizszym czasie z 2 z przodu ...ale dla was to pewnie nie pieniądze:) żadna praca nie hańbi za to ludzie którzy w moim wieku pasożytują na rodzicach to kompletne zera dla mojego kolegi pracy nie mam ...od skonczenia licencjatu pieprzy że wyjeżdza bo za 1000zł to nie praca za niego ... 2 lata podróżuje palcem po mapie:D smieszy mnie takie gadanie w Pl skonczyły sie czasy gdzie każdy leń i nierób miał prace ... w koncu trzeba na prawde pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor86
a po drugie, pracą dla kobiety jest dbanie o dom i wychowywanie dzieci. W tych czasach zapominacie o najważniejszych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o m g !
smieszni jesteście.... wiesz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,nie każdy ma ten łut szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my my my mmmmmmmmmmmmmmmmm
My niedługo wyjeżdżamy do Anglii- na stałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszni jesteście....
o m g ! tak straszne szczescie miałam przede mną z tego stanowiska sie zwoniło 5 osob w ciagu 8 miesiecy:D taka fajna praca ale trzeba miec cel... i do niego dążyć i silną psychikę , nie mozna sie łamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
i tez nie bardzo wiem o czym mowicie 1 prace znalazlam po 2 tygodniach ruszylam dupe na miasto i roznosilam cv wszedzie do kazdego sklepu kazdej jakiejs recepcji itd ppiechota obeszlam sama dosc duze miasto po 2 tyg mialam juz umowe zadnego dosw jeszcze nastudiach po kolejnym tyg jeszcze 5 innych osob dzownilo ale ja juz mialam prace potem stracilam prace i tez po 2 tyg 5 telefonow z praca dla mnie ale ja nie wybrzydzalam ze za malo kasy albo nie taka praca bo jestem do wyzszych celow stwierdzialm ze jednak mam ciezki rok na studiach i zrezygnowalam w ogole z podpisania umowy rok nie pracowalam i potem po 1 dniu szikania dostalam prace w zawodzie 2 lalata pracowalam pod koniec 2 roku szukalam nowej pracy na lepszych warunkach i tez znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo bravo bravo
a kolezance ktora tak jak wy 2 lata po obronie nie pracuje i narzeka na kraj podsuwaalm swoje oferty a ona wybrzydzala to nie tamto nie i mowi ze pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyjazd
do jakiego kraju jedziesz na te truskawki? ja tez sie wybieram tylko ze na kwiatki i troche sie boje, masz jakas zufana firme? mozesz podac namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibles
BEZROBOTNA Z PODKARPACIA POZDRAWIA w czasie studiow w kazde wakacje pracowalam za granica, przy zbiorze warzyw. studia skonczyłam rok temu. Jestem z malej m-cowosci. szans .... zadnych wyjechac do wiekszego miasta? juz próbowalam miesiac w Rzeszowie. jedzenie +bilety+karty do telefonu- zeby dzwonic oczywiscie w spr pracy+wynajecie mieszkania(pokoju, bo na mieszkanie to za duzo)+kawiarenki internetowe(w mszk neta nie bylo)+drukowanie cv i LM w sumie wyszlo ok 2000 zl. wyjazd do Wawy to pewnie z 3 tys za miesieczne poszukiwanie pracy AUTORKO POSTU POPIERAM!! WYJDZMY NA ULICE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłam bezrobotna bo
Wyjdziecie na ulicę i co? Płemieł ma podzwonić po znajomych i załatwić wam pracę czy jak to sobie wyobrażacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "tez bezrobotna" jestem z powiatu belchatowskiego. Nie zaczełam tego tematu abyy sie z kims kłocic tylko po to aby wymien sie inforacjami, poradami itp. Do osób olewaja temat: nie piszcie wcale! Prawda jest taka ze osoba młoda po maturze nie wie gdzie isc dalej, co robic?, na co jest popyt, a potem koncza sie studia i okazuje sie ze zle zrobilam/em, nie mam pracy...! Jesli ktos sie uczy to oznacza, ze ma ambicje chce miec fajna i dobrze platna prace. Nie po to ktos sie kształi i placi kase aby potem zarabiac 700zl. Rozumiem nie ma takiej to szukam pracy w sklepie, obojetnue jaka, ale uczciwa! nie mowie nie ale niech dadza najnizsza krajowa??umowa o prace, czy to duzo?? a przez takie osoby co pracuja np. po 12 godzin 5 razy w tygodniu za najnizsza krajowa na umowe zlecenie.....to prosze!!!!to nigdy nie bedzie uczciwe!! jesli nikt nie zgodzilby sie tak pracowac to bylyby jakies zasady, podniesliby place i dali godna umowe!sama robie kursy, szukam czegokolwiek, nie siedze w domu!! pracuje czasem tu , tam! Ale czy nie chccecie pracowac na godnych warunkach? pisze po to bo wiem, ze w grupie sila!bo chyba kazdy jest zadowolony podniesieiem najnizszej krajowej??ludzie walczmy o zasady! panstwo daje kase na bezplatne szkoly ale po co jak i tak nikt nie ma pracy!? a moze jakies kursy bezplatne ??walczmy o to aby traktowali nas lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dostałam pracę, jestem z poznania, powiem Wam szczerze, że w poznaniu nie jest aż tak ciężko o pracę, jest bardzo dużo ogłoszeń... Kończę zwykła filologię a zaproponowali mi pracę w 3 firmach na 5 ( na pięciu rozmowach byłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×