Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tacjana00

NIE MAM PRACY

Polecane posty

Gość prrawdziwaowieczkabozzza
Wiecie - druga firma to w ogóle nie istnieje - to było , żeby mnie wykończyć, że nie poszłam na kurs językowy wiecie - jak dla mnie, ale powiem wam - ZA CO? To było 300 euro - no z czego ja to zapłacić miałam? To było nierealne. Ja musiałam tyle rzeczy kupić do jedzenia , że ja miałam 300 euro jak przyjechałam do domu - plus opłaty, do oddania pieniądze. Nie wiem :( Teraz bym sobie odłożyła, ale wtedy - jak? I tyle w sumie :( No co poza tym? Nie wiem. Płacić płacili OK, no ale nic mi nie zostawało i tyle też. CZARNA SPRAWA powiem. A nawet 500 euro to 500 za mało i koniec. Gdzie to 500 euro? W żołądku? No juz dawno spłynęło. Takie zerska i tyle. Bo oni tyle wydawali na pety i wódę i tyle. Wynieść się nie umiałam i co dalej? I wiem, że dalej rządzą przez to nie chce mi się nawet czytać tych ogłoszeń. A domek wypalili wiecie. I nic. Miałam tam zrobić 1 rzecz. Nie doceniłam ich i po mnie i tyle :( Takie zerska, że szkoda słow. A facet musiał nago latać po ośrodku wiecie i ON MA OPINIĘ bo jest żonaty, a ja nie. Tak musiało być bo jedna rozwódka sie WYNIOSŁA. To musiał być jedyny powód, że jak nietrzeźwy to po nagu tam latał. I z takim idiotą sie użeram pól roku. Teraz już z nim dalej walka bo samochód wiecie. Bo to wiem i tyle :( Także wiecie - listy ku przestrodze jak ktoś za granicą chce pracy szukać. Bo wiecie - miał się ze mną ułożyć i by był tym kierowcą bo w Holandii można trochę wypić, ale nie - lepiej jej syfić. I teraz co - do końca życia mi będzie syfił. A wiecie - zarabiać i nie móc sobie NAWET AUTA kupić. No wiecie - to już moja matka przerobiła - naprawdę :( Czy to się opłaca? Chyba nie o to chodzi. Tak jakbym ukradła te pieniądze. I musiałam zjechać bo na moje zycie nastawali, w tej firmie TO SAMO. No marzec następnego roku - już naprawdę mógłby się odpieprzyć. Jeszcze do lipca widać daleko, że po nagu latać nie moze to komu by tu dowalić - jedyne ich myślenie. No wiecie co - i tak od początku. I weźcie tu zaoszczędźcie coś przy takich zerach, a co jesz, a co masz na sobie, a gdzie ty idziesz, skąd wracasz, co robisz, a wyjdź, a napij się. No wiecie co - dziękuję bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrawdziwaowieczkabozzza
No nawet jak miałam 500 euro po powrocie to co to jest. I tyle. Za mało i już. Nie miałam tyle jeść i koniec. Tyle to po 2 tygodniach i koniec. I koniec pieśni. Wiecie te listy piszę do osób W MOIM WIEKU - W MOIM - bo 20 lat to sobie poradzą, a 35 to co? Nieżywi już? Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: prrawdziwaowieczkabozzza Współczuje.........ale i trzymam kciuki za Ciebie, że Ci sie uda odbudowac wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełno jets pracy!!!!!!!!!!!!!!
Zgadzam się z 'nigdy nie byłam bezrobotna bo " jest praca ja mogłabym zarabiać więcej ale nie daję już fizycznie rady, pensję mam pięciocyfrową, na moje jest w pip pracy tylko trzeba CHCIEĆ i nie dziwaczyć tzn. "mam studia humanistyczne to nic oprócz nauczyciela polskiego nie biorę" - tak nigdy nie bedziecie mieć pracy! Ja mam mgr z zupełnie innej dziedziny niż ta w której pracuję, dużo osób mnie pyta czemu nie chciałam sie uczyć, iść na studia a ja sie uśmiecham i wcale nikomu nie mówię ze mam studia bo wiem że to nic nie znaczy. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jest pełno jest pracy
to ja poproszę pierwsza lepszą za min 1,5tyś netto.Wykształcenie wyższe techniczne, 2 lata doświadczenia. Interesuje mnie woj. małopolskie lub ślaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełno jets pracy!!!!!!!!!!!!!!
Może wyjedz za granicę tam ponoć potrzebują dużo inżynierów... radzę wziąć cokolwiek nawet w markecie... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No młodym ludziom nie jest łatwo ze znalezieniem pracy. Jednak zawsze w przypadku braku gotówki występuje możliwość podjęcia jakiegoś fizycznego zajęcia. Moja siostra w trudnej sytuacji zatrudniła się w drukarni Ellert pod Warszawą i potem już jakoś udało jej się związać koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelaRejs
No nie jest łatwo znaleźć pracę, wszędzie chcą kilka lat doświadczenia, ale skąd je brać jak nikt Ci nie da szansy. Warto wzbogacić swoje cv o nowe umiejętności, na przykład język angielski w biznesie, polecam o tym przeczytać http://www.patentowa.pl/business-english-gdzie-sie-uczyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Idziecie do agencji Eurokadra, a oni wam tam zapewniają zatrudnienie nawet z dnia na dzień. Naprawdę teraz nie ma już takich sytuacji, że ktoś chce etat i go nie dostanie. Praca jest dla każdego, trzeba tylko po prostu chcieć pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekoda

Z czym wiąże się podpisanie umowy z agencją pracy? Mam obowiązek przyjęcia którejś z ich propozycji?

CO się dzieje, jeśli żadna z ofert nie będzie mi odpowiadać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffiekoningen 666

renta się liczy tylko w życiu! koffiekoningen to pisałem ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×