Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammmtttttt

co sadzicie aby zagadac do niego w ten spodsob? wejdzcie i doradzcie

Polecane posty

Gość logitecgce
w tym roku masz maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
oj no to trzymam kciuki za powodzenie na maturze:) a ten koleś też ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
tak, on tez :) dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
i co poderwalas laska juz tego przystojniaka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
nie, nie ma go na gg. ma ten opis ten cytat i dalej {nazwa miasta naszego wojewodzkiego, znaczy ze mojego i jego] wiec pewnie tam pojechal. hehe, ciekawe czy jutro bedzie w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
Weź go z bara niby pociągnij, a w rece miej jakies kartki, jak na filmach, tez powinno zadzialac, jak ja bym mial twoje lata zero obowiazków ale bym laski wyrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
taka jakas, czesto tu bywasz na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym napisala, ze za duzo powtarza i podsunela kika synonimow slowa 'tragiczny'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
no wlasnie tez o to mi chodzi ze malo czasu ;] ale tak szczrze mowiac to w ogole jakos nie zwrocil mojej uwagi w ciagu calego liceum, nawet go chyba nie kojarzylam, az tak moze do stycznia tego roku. ;) on na pewno tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
ajj juz co napisalma, to poszlo ;[ zobacze co odp. jutro jak przyjde ze szkoly to juz powinno cos byc, a moze jeszcze rano zobacze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
okey dzieki wszystkim za rady :) ja sie zeganm, bo ide sie uczyyyyccc, ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
daj jutro znać Nam:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łobuss Pojawiam się najczęściej wieczorami, jakoś tak przeglądam tematy ;p codziennie/raz na kilka dni. różnie z tym bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
oki napisze co odpisal ale znajac moje zycie i szczescie to pewnie nie tak jak bym chciala. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
nijak. napisalam mu tamto. i odpisal mi tylko: kto pisze? a ja mu odp cos tam ze niewazne tylko mi sie taki wniosek nasunal cos tam cos tam.. a on odpisal mi na to tylko: aha. ciekawe czy sie domyslil ze ja to pisalam jak myslicie? niby wkatalogu bylo napisane tylko kobieta i 18 i tyle.. a moze nawet w ten katalog nie wchodzil. ale ja cos czuje ze on wie ze ja to pisalam... aha. i sobie tego gg numeru w kontaktach nie zapisal (tego mojego z ktorego wiadomosc otrzymal) bo tam jest taka opcja wsplni znajomi i jak tam weszlam top bylo napisane ze cos tam ze w trosce o bezpieczenstwo profil uzytkownika widza tylko jego znajomi. wiecie co jetsem prawie pewna ze on wie, ze sie domyslil ze to ja pisalam. jakos tak czuje. a nic. juz nie mam zamiaru sie nim przejmowac bo nic dobrego ztego nie wynika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
rany jak mi sie przypomnialy licealne czasy, te spojrzenia, te podchody, ahhh :) dziewczyno, pisząc nic nie stracisz. a nie pisząc, stracisz szanse na przyjazn, albo cos wiecej. oczywiscie jest taka mozliwosc, ze mu sie nie podobasz a on patrzy się ot tak, ale zazwyczaj wzrok coś znaczy. nawet jesli nic z tego nie wyjdzie, to za pol roku konczysz liceum i szybko zapomnisz o sympatii. :) pisz śmiało! ale ja bym napisała na Twoim miejscu jako TY nie jako ktoś, bo to i tak w koncu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
oh, teraz doczytałam że juz napisałaś. nie załamuj sie czasem, może jeszcze wszystko ładnie się potoczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
i coś jeszcze... nie bierz sobie od rauz do serca tego że odpisał tak olewatorsko. jak sobie pomyśle, to na wszystkie nieznane numery reagowałam tak samo... byłam raczej srednio zainteresowana, myslałam sobie zawsze "eh, kolejny idiota nie ma co robic i sie podlacza pod nieznany numer" ja na Twoim miejscu przyznałabym się, że jesteś dziewczyną z jego szkoły i że po prostu masz ochote niezobowiązująco pogadać ;) nie każdy ma ochote na znajomości z nieznajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artkafe766
eeeee tak trochę to to zawaliłaś ;) głupio mu odpisałaś. On pyta kto pisze, a Ty że nieważne. Więc jeśli NIEWAŻNE to nieważne i już. Przyjął do wiadomości. Mogłaś się przedstawić albo chociaż napisać,że koleżanka ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
wiem ze glupio zrobilam ale juz nic na to nie poradze. rzeczywiscie moglabym napisac znajoma ze szkoly czy cos w tym stylu...i pozniej jakos naprowadzic ze to ja. nie wiem na co ja liczylam ze mu tak napisze a on i tak zacznie niewiadomo jak ze mna pisac. oj nic przepadlo. juz mu na pewno nic drugi raz nie bede pisac bo juz naprawde by to glupio wyszlo. ale gdybym drugi raz byla na tym samym miejscu to albo bym sie przedstawila a lbo w ogole nie pisala....! a tam, nie przejmuje sie tym, nie mysle o nim i tyle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tak samo jak Ty. Ale pewnego dnia mialam u siebie domowke, troche wypilam i w dodadtku pod wplywem kumpeli wesylam na gg i sie przyznalam , na drugi dzien plakalam i nawet nie chcialam wejść na gg :D ale weszłam i ku mojemu zdzwieniu owy chlopak byl pozytywnie zaskoczony i mial pretensje ze wczesniej mu nie napisalam tego kim jestem ;p ale to bylo grubo rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
fajnie tak :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że mu nie napisałaś, że koleżanka ze szkoły. Ale trudno :) może nie warto się zrażać albo poszukac jakiegoś innego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×