Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammmtttttt

co sadzicie aby zagadac do niego w ten spodsob? wejdzcie i doradzcie

Polecane posty

Gość pytammmtttttt

od pewnego czasu zauwazylam ze w szkole spoglada na mnie pewien chlopak. spoodbal mi sie wiec i ja zaczelam na niego spogladac itp.. w sumie oprocz spojrzen, czasem takich dlugich prosto w oczy czasem przelotnych to zadnych innych kontaktow nie utzrymujemy. nieraz zdarza sie tak ze jak go widze to uciekam wzrokiem w inna strone, udaje ze go nie widze.. on tez tak robi.. ale sadze ze cos jednak jest na rzeczyy.. podgladal mnie na naszej kl. obydwoje chodzimy do 3 lo. no ale teraz do rzeczy--- on ma na gg teraz opis "to ja jestem tragiczny czy zycie jest tragiczne?". co sadzcie aby napisac do niego (z innego nr) cos w tym stylu: a czemu taki opis? ;] Ty na pewno nie jesteś tragiczny (mimo ze nie mialam okazji Cie poznac), a zycie tez takie tragiczne nie jest ;))) co sadzicie, a moze macie inny pomysl co napisac, a moze w ogole nie pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry punkt zaczepienia. Możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
napisz: Hej:) Czemu jesteś tragiczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
a poza tym skąd masz jego nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
dziekuje Wam za odpowiedzi ;) logitecgce ----> myslisz ze tak jak Ty wymyslilas lepiej bedzie niz to co ja wymyslialm, bo ja juz ze bardzo nie wiem z tego wszystkiego. mam gg z katalogu, latwo bylo znalezc bo w malym miescie mieszka a poza tym ma te miniaturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
albo napisz tak jak ze sobą sie podglądacie: Hej:) Podrywasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
wiecie co, nie wiem czy mu to pisac... bo teraz zczailam ze to jest cytat z piosenki. sokól feat pono angela. zorientowalam sie bo on nie raz wstawia na opisy cytaty z piosenek, np mial: :wierze w to co kazdy z odbina wyobrazni" "jestem tak zarajany zyciem ze nie uwierzycie" to sa cytaty z piosenek doszlam do tego ;d wiec nie wiem czy mu cos napisac....? czy to cos przeszkadza? bo moze to nie dotyczy tak jakby jego obecnego stanu ducha tylko wstawil cytat z piosenki i juz. no prosze na piszcie bo ja juz nie wiem,, juz glupieje. w sumie pisze a anonimowego wiec nic nie szkodzi, ale on sie przeciez moze domyslic ze to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
I dlaczego nie robisz mu kanapek z masłem orzechowym? Przecież to takie pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
nie tak nie napisze :) zbyt nismiala i bojaca jetsem :) zrezsta mnie nie podglada na nk wiec ja jego tez nie. kurde a moze mi sie tylko wydaje ze sie patrzy.. ale chyba nie.. bo nawet jego kolega jak ida razem i sie mijemy takie jakies znaczace usmieszki mu daje.. zreszta juz nie wiem. a moze on taki ma styl zachowania do polowy dziewczyn w tej szkole, a jaglupia sobie nie wiadomo co wyobrazam. juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( SAD MUMMY
napisz mu: hej. moge co zrobic loda, na pewno nie bedzie trgicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
a ile macie lat? 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
Ja jestem tragiczny czy zycie jest tragiczne. To jest wers z piosenki Sokół i pono, nazywa sie Andzela refren brzmi: Gdy bym wiedział że istniejesz przyszedł bym. Jest o szukaniu miłosci tka jakby wiec, mozesz sie niemylic ze o ciebie chodzi/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
no 18. wiem ze to dziecinne zachowanie jak na ten wiek no ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
a czemu chcesz ukrywać że nie to TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
lobuss ---> watpie. mi sie na pewno nic takiego nie zdarzylo :( ze niby o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
no bo tak. to mialabym mu sie przedstawic hej to ja pisze ta i ta. moze kojarzysz.. ja jestem niesmiala. a poza tym on na mnie patrzy pewnie tak o tylko a ja sobie juz wyolbrzymiam... i tylko glupio by wyszlo no juz naprawde nie wiem co robic. napisac mu czy nie? a jaesli tak to co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
Jak Ci sie podoba to na co czekasz??? Żaden wstyd napisz ze piszesz w wyjątkowych okolicznosciach bo masz sprawe. taką że albo zaprasza Cie na piwo albo niech sie wiecej niepatrzy :0 I juz masz po problemie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
pisz pomoge Ci sam jestem facetem to wiem co masz napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
łobuss ---> ale Ty jestes bezposredni/ a i odwany/a .. :)))) fajnie byc taka osoba :) ale ja jetsem inna osoba niestety i tak nie zrobie..bo sie bojee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1223Pytanie....
Ehhh ta pierwsza miłość. Napisz do niego jako Ty, a nie z innego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
łobuss ---> a co sadzisz zeby mu napisac tak jak poczatkowo mysallam a czemu taki opis? ;] Ty na pewno nie jesteś tragiczny (mimo ze nie mialam okazji Cie poznac), a zycie tez takie tragiczne nie jest albo cos w rodzaju tego. bo tak jak radzisz nie napisze bo sie boje ...;//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitecgce
tak jak już Ci napisałem wcześniej kobitko: Hej. podrywasz mnie ? to jest najlepszy pomysł jeśli jesteś zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
1233Pytanie---> eee.. nie nazwalabym tak tego/ po prostu zauroczenie takie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1223Pytanie....
Skąd to się wzięło że to facet ma robić pierwszy krok? Jak on też jest nieśmiały to zmarnujecie okazje żeby sie poznac. Masz 18 lat bierz życie we własne ręce. NIe marnuj okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
daj spokój,boisz sie ze powie kolegom i beda sie z ciebie smiali. on bez potrzeby sie na Ciebie nie patrzy. Podobasz mu sie. Ja tez tak patrzyłem sie na laski jak mi sie podobaly. A patrzy ci w oczy i robi unik czy patrzy długo i gleboko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegos on nie rozumie, jak ma taki opis,ale czy opis na gg sie liczy zagadaj kumpla,spytaj sie o ksiazke albo o byle co, by tylko zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapros go na fb do znajomych
. to lepsze niz zagadywanie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
i tak i tak. zdarza sie ze tylko przelotnie i zaraz sie odwraca. ale tez sie zdarza ze sie patrzy gleboko w oczy dludgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
Chcesz być z nim jutro na piwie??? Czy dalej bawic sie w podchody??? Napisz tak; Przedstaw sie: Czesc jestem np. madzia ta w brązowych wlosach z 3 tg, pamietasz?? on napisze : no wiem. a ty: pisze bo jest wyjatkowa okolicznosc, albo mnie zapraszasz jutro na piwo albo... niepatrz juz tak na mnie ;) (z tą minką) I jutro bedziecie na piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmtttttt
nie mam fb. a na nk go nie zaprosze tak raptem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×