Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tragiczna

Wzdęty brzuch!

Polecane posty

Gość dieta987
dziewczyna ,ty sie poprostu glodzisz a nie zdrowo odzywiasz! Widzialas jakie wielkie brzuchy maja afrykanskie dzieci,ktore nie maja co jesc??u ciebie jest to samo.Dobrzeze jesz warzywa i owoce ale one nie dadza ci energii i zdrowej cery i zdrowych wlosow do tego potrzebujesz bialka i tluszczu!!Zjedz normalnego,smazonego schabowego i normalnie jedz to bedzisz ladnie i proporcjonalnie wydladac a nie jak chuderlak z wypietym brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, a skąd wziął sie pomysł na taką dietę? Ktoś Ci ją polecił? Co do espumisanu, jeśli nie przyjmujesz wyrobu zgodnie z ulotką, to nigdy nie zadziała. Mogę Ci polecić zwiększenie dawki, i np. zażycie espumisanu Max, jednakże moim zdaniem problem nie polega na dawce espumisanu, a na Twoim sposobie odżywiania sie. Spróbuj bardziej zróżnicować dietę, być może produkty które spożywasz wywołują u Ciebie taką reakcję. Możliwe też, że odstający brzuch to Twoja uroda lub oznaka wygłodzenia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi pleksi
mniej żrej pij zioło dupsko ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamucka
Może trochę po nie w czasie, ale się wypowiem jakby ktoś inny szukał ODP. Tak jak pisały poprzedniczki nic nie jesz przez cały dzień. REGULARNIE musisz jeść, może być malo, ale regularnie. I jest to co wzdyma: jabłko, cebula, nabiał....kawa , lizak i pierwszy posiłek o 17.00, to raczej z kolacji zrezygnuje lub same owoce lub warzywa zjedz. Poza tym jak nagle /nie stopniowo/ zmienilas dietę to organizm oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa herbatki ziolowe na wzdecia , picie systematycznie eliminuje wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foksa

Herbatki to jedno, ale one nie działają niestety tak szybko, jak np. tabletki z symentykonem, coś jak ulgasim. No i niestety nie da się wziąć zaparzonej herbatki do torebki, a nie zawsze też jest jak ją zaparzyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

to prawda, ostatnimi czasy tylko ulgasim mi ratuje życie.. mam non stop wzdęty brzuch i gazy i problem z wypróznianiem.. nie ważne co zjem, jak zjem, kiedy zjem.. jak tylko widze, że moj brzuch zaczyna się robić turbo piłeczką to łykam tabletkę, poł godziny i po problemie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksieja

Ostatnio po imprezach rodzinnych  cierpiałam na strasznie bo i miałam  wzdęcia i gazy i uczucie pełności. Pani w aptece poradziła,  żebym wzięła ulgasim, jedna tabletka szybko uratowała mój zagazowany brzuch.  Szybko działa, także warto mieć pezy sobie w razie takich rewolucji brzusznych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria25

U mnie to koper włoski się sprawdza, kupuję ten z zielnika doz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI

To na pewno jesteś  z dostawy i obsługi klienta zadowolona bo w stacjonarnych aptekach to jakaś porażka, a w doz on line oszczędność czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

u mnie na wzdęcia i gazy tylko ulgasim.. nie znam innego równie szybko działającego preparatu co ten. Mam nietolerancję pokarmową i u mnie to gra w ruletkę "na co aktualnie moje jelita nie mają ochoty" dlatego mam tabletki zawsze przy sobie, bo pal licho ze wzdęciami ale mnie strasznie atakują i wprawiają w osłupienie i niesmak gazy, który się ze mnie ulatniają.. czy wy też tak macie czy tylko ja jestem jakaś taka felerna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×