Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrka

Rodzinka.pl

Polecane posty

Gość karolajna 109
do naszych realiow pasuje jak piesc do nosa:( mam nadzieje,ze szybko ten shit sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququrycku
A kozuchowa zawsze ma mine jakby wlasnie na kiblu siedziala..Dzieciaki kiepskie,serial bez pomyslu-to wszystko juz bylo Jak mam wybierac to juz wole Licencje na wychowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwejku
Ja też wolę Licencję na wychowanie :) Tam przynajmniej aktorzy są dobrze dopasowani. Pani Kożuchowaska ma coś wrednego w twarzy, kompletnie nie pasuje mi na matkę. Mam nadzieję, że szybko zdejmą ten gniot z anteny i dadzą coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelekozodój
stuczne, odrealnione, aktorzy dno, wiecznie sztucznie wyprostowana kożyuchowska, szkoda czasu na tego gniota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i poszły konie po betonie
beznadziejny film obejrzałem tylko 10 minut i powiedziałem dosc szkoda czasu i oczu na ogladanie tak durnego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ale
szału nie ma. A juz najbardziej irytuja mnie te białe niby malowane esy floresy na ekranie. Po co to? Kożuchowska dobrze gra...ale zupełnie tam nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Cieślukowa
czy ten serial polega na tym ze kozuchowska ciagle gotuje a bachory wkurwiaja? czy tylko wczoraj tak bylo? kozuchowska nie pasuje mi do karolaka, nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje wiatrrr z polnocy
jak ogladalam ten serial pierwszy raz, to mi cisnienie podnosilo, jak bym miala taka rodzine ze kazdy by chcial jesc co innego to bym nic nie gotowala. Ogladalam to po raz pierwszy, tam co chwile jest inny watek?? te esy floresy tez mnie denerwuja, to najglupszy serial jaki widzialam, chyba o gotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
zawsze tak jest..A kozuchowska z karolakiem wogole do siebie nie pasuja...marny serialik Zdejmjcie z anteny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna to ja i juzzzzz.
w ogole to karolak to caly dzien zakupy robi a kozuchowska gotuje, a te dzieciaki marudza. pewnie to bedzie pierwszy i ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGLĄDAM ALE TYLKO DO CZASU AŻ ZACZNIE SIĘ You Can Dance WOLĘ TEN PROGRAM OGLĄDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber valetta
serial megawtorny A kozuchowska niech lepiej matki juz nie gra.. JA tez juz ogladam co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIDIER 35
Nie znam ostatnio glupszego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok szok...
ten serial to megaporażka kto to wymyślił chyba debil no i ta obsada aktorska zupełnie nie pasują do siebie niech juz skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss3esssss5sss
zgadzam sie bez sensu, w sumie to nawet nie wiadomo o czym jest odcinek, bo minuta o czyms innym, 5 minut zupelnie inny temat i jakies biale mazgaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio z serialu
dawno nie oglądałem tak denerwującego serialu nie wiadomo o co tam chodzi nie oglądam go już więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber valetta
niby taki nowoczesny-ale wcale tak nie jest Nie lubie humoru na sile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldddda
A ja dawno się tak nie uśmiałam na żadnym serialu,film lekki i przyjemny,w końcu pokazuje dzieciaki takie jakie są naprawdę a nie jakieś ulizane laleczki które słuchają pilnie rodziców,myślę że serial doskonale oddaje klimat w naszych polskich rodzinach.Kożuchowska i Karolak też w porządku,myślałam że będą nadęci ale jak dla mnie jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
polskie rodziny wcale tak nie wygladaja A mamusie nie robia kotletow majac przyklejone sztuczne rzesy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldddda
no jasne chodzą w brudnym fartuchu z papilotami na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
Niestety ale i mi ten serial nie" leży na sercu". obejrzalam wczoraj kolejny odcinek , ale za cholere nie moge sie do niego przekonac. Tylko dwie osoby są ciekawe: syn najstarszy i ten sredni. Pozostali beznadziejni, nawet ten najmlodszy w rodzinie. Niestety - takie jest moje zdanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfshfalkmbv
Mam nadzieję,że szybko zdejmą tą beznadzieję z anteny. Siedzenie na kanapie, pieprzenie o dupie Maryny, później gotowanie :o Serial bez polotu i humoru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
oczywiscie jak najbardziej pokazuja obraz kobiety w naszym kraju, super dom, widac ze maja duzo kasy, kobieta caly dzien gotuje, nikt sie niczym nie przejmuje, maz zawsze wczesnie wraca do domu i pomaga kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooooooooooo matko
ale narzekacie nie fajnie jest popatrzeć sobie na taka rodzinkę?? i co z tego że ma rzęsy przyklejone też sobie przyklej zazdrosne jesteście że wy tak nie macie jak w trym serialu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
tak najbardziej zazdroszcze tych rozwrzeszczanych dziciakow ktorym nic nie smakuje, njlepiej jakby dla kazdego byc oddzielny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
Tez mi wpadły w oczy - te jej rzesy. Mówicie ze są przyklejane?? Kurde - a tak mie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxqqxsdsdsds
no pewnie-ma te rzesy sztuczne przeciez teraz to weikszosc aktorek sobie zrobila a popatrzna Kozuchowska w Mjak milos c ja TVP seriale w pierwszych odcinakch to masz jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serial o niczym
Ustalmy jedno, Kożuchowska jest niewiarygodna w roli matki, w dodatku takich rozwydrzonych bachorów :o Do Karolaka też pasuje jak pięść do dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×