Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrka

Rodzinka.pl

Polecane posty

Gość adi_P
to jest gówno nie serial to jest ci co oglądają i chwalą ten serial są chyba nieżle pogibani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to prawda ze wraca do
za bardzo koloryzuja - no chyba, ze w domach takich nowobogackich sa tak rozpuszczone dzieci co mleko wypuwaja do butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jest fajnaa i juz
dla mnie to jest za bardzo przerysowane, chcial jakis sprzet musyczny dostal, nie pasowal laltopo tez mu kupili, malo kto ma tyle kasy zeby kupowac dziecku wszystko co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredne rozpuszczone bachory
Nie mogę patrzeć na te gęby i humor na poziomie rynsztoku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
Kacperka i jego teksty :) dobry pokręcony serial, inny niż wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia/45
Ten serial jest beznadziejny,niedorozwinieci rodzice,dzieci które sa po prostu obrzydliwe,serial ''LICENCJA NA WYCHOWANIE'' BYŁ ABSOLUTNIE WSPANIAŁY,A GRA AKTORSKA MŁODYCH[I NIE TYLKO]AKTORÓW BYŁA FANTASTYCZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#344
a ja uważam ze ten serial jest świetny i już , mój syn go uwielbia.Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn go uwielbia.Ja też. NO WŁAŚNIE MOJE MALUCHY TEŻ SĄ ZACHWYCONE Z TEGO POWODU OPUSZCZAM KILKA MINUT YOU CANT DANCE [SZKODA MI] WOLĘ OGLĄDAĆ MŁODZIEŻ TAŃCZĄCĄ NIŻ TEGO GNIOTA!!!! MAM NADZIEJĘ ŻE MOJE DZIECI NIE BĘDĄ BRAŁY PRZYKŁADU Z TEJ RODZINKI PL. KTÓRA PO CAŁEJ KUCHNI WYLEWA KECZUP PO SOBIE ALBO WYPLUWA MLEKO Z POWROTEM DO KARTONU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny serial
o bezstresowej hodowli rozpuszczonych bachorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on i śmieszny...
śmieszny to moze jest, humorystyczny ale z drugiej strony chamski i wulgarny. Nie rozumiem jak dzieci w wieku 7-10 lat non stop mogą wyzywać się od baranów i głupich pip. Non stop bekają, pierdzą, śmieją sie jeden z drugiego i tak niby ma wygladac normalna polska rodzina?? Napewno nie moja i nie znam nikogo ktoby pozwala na takie zachowanie dzieci. Serial dla osob malo inteligentnych, taki matołkowaty dla matołków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z dużego miasta
a niektórym ten serial sie podoba mimo ze jest beznadziejnie głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
Wow zakochać się tylko w filmach,inny głos inna twarz!to nie jest toooo inny głos haa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licencjana
Poprzedni serial "Licencja na wychowanie", ten z Fraszyńską był o niebo lepszy, nie wymuszony i o wiele prawdziwszy. Tutaj często widac, ze aktorzy na siłe starają sie byc zabawni. Serial nie jest zły, jednak tak jak ktos wyżej zauważył za dużo w nim przekleństw, i udawanego luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Bumbumshoko Nie lubię tego serialu, dno jak wszystko wyprodukowane dla TVP. powiedział fan "furczosci tefałenowej ? :o :D moim zdaniem tvp ma ambitniejsze propozycje mimo wszystko niż tvn czy nawet polsat co do rodzinki.pl bardzo mi sie podoba :) nie przepadałam za Karolakiem w komediach romantycznych, a tu jest bardzo fajny, spokojny, wyczilowany, o M.Kożuchowskiej sie nie wypowiem bo już ma jedna rodzinę(w m jak miłosc) chociaż tutaj też pasuje, dzieci fajne ;) zwłaszcza środkowy synek poczucie humoru na poziomie, nie za trudne nie za banalne ktoś wspomniał licencje na wych. - też bardzo lubiłam tamten serial, jednak często można sie było pogubić, stracić wątek, a tutaj co chwila są nowe wątki, wiec lżejsza rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam wczoraj 2 odcinki serialu z corka 12 letnia..usmialysmy sie ..na koncowej scenie, gdzie syna jeszcze nie bylko w domu..a okazalo sie ze spal na kanapie..fajnie zagral ten chlopak ..Nie przepadalam za tym serialem ..na poczatu sztuczne te sceny byly, ale teraz jest coraz lepiej mim zdaniem..sa bardziej wyluzowani..Korzuchoska za bardzo wczoraj wrzeszczala ..moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe po co im dziewczynka..oglaszali casting do serialu dla dziewczynek od 5 do 15 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra racja przekonałam sie do tego Kacperka, uroczy jest tzn. jak patrze z perspektywy ich mamy... to taki najgrzeczniejszy może dlatego że najmłodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam
tego najmniejszego :) słodki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalicie tez film
a czy wyobrażacie sobie takie zachowanie wobec Waszych dzieci jak matka - wrzeszczy na dzieci? dla mnie to rodzina patologiczna, albo to zadowolenie, ze udało się zrobić dzieci w konia:O mam 2 synów, już dorosłych i nie wyobrażam sobie abym kiedykolwiek zachowywała się tak debilnie wobec nich i aby oni tak zachowywali się w domu jak ci chłopcy w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×