Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrka

Rodzinka.pl

Polecane posty

Gość serialelove
Rodzinka.pl Odcinek 9 online http://serialelove.pl/rodzinka-pl-2011/rodzinka-pl-odcinek-9/ Boski przygotowuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji. Plan rodzinnej rozrywki przewiduje m.in. miniturniej hokeja oraz bitwę na śnieżne kule. Ludwik chce, by synowie poznali smak rywalizacji i nauczyli się na sobie polegać. Tymczasem Natalia próbuje przekonać Tomka, że uczenie się na pamięć dat wydarzeń historycznych ma swój ukryty sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie reklamuj tego dziadostwa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ten serial
dobre teksty czasem mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no racja Nataszaje
niech to gowno zdejma z anteny...nie moge na te geby patrzec... no tak, jaki ty biedny przecież masz aż jeden program w telewizji, strrrraszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajjjkaa
Nie mogę się do niego przekonać :( ____________________________- Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialelove
Rodzinka.pl Odcinek 11 online http://serialelove.pl/rodzinka-pl-2011/rodzinka-pl-odcinek-11/ Serial opowiada o Boskich, pięcioosobowej rodzinie mieszkającej w Warszawie. Panią domu jest Natalia (Małgorzata Kożuchowska), szefowa wydawnictwa pism kobiecych. Jej mężem jest Ludwik (Tomasz Karolak), architekt. Razem wychowują trójkę dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo iż bardzo się kochają nie jest im łatwo, każdy z nich jest inny i lubi coś innego. Rodzinka.pl Odcinek 12 online http://serialelove.pl/rodzinka-pl-2011/rodzinka-pl-odcinek-12/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do 10...
bardzo lubie ten serial. mam dosyć serialików o zdradach wielkich miłościach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffff
maja kolejny sezon krecic, podobno jest duza ogladalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszek Tweety
Jakim cudem? Poczytałam wypowiedzi na różnych forach i wydaje mi się, że jest więcej negatywnych wypowiedzi. Ja w tym serialu nie widzę nic śmiesznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_P
tyle co oni lądują kasy w reklamę tego badziewiastego serialu myślą ze ludzi na silę uszczęśliwią tym gównem ze ludzie będą to oglądać a ludzie nie głupie by dać się nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameelllllaaaaa
Serial bardzo stereotypowy.W dzisiejszych czasach mało jest kobiet,które dają sobą tak pomiatać jak ta Natalia,którą gra Kożuchowska. No chyba, że na jakiś małych wioskach. Albo kobiety bez wykształcenia, które są na utrzymaniu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdvs
gdzie ona pracuje skoro wiecznie ma czas na rozmowy z dziecmi, albo mezem. Dziwny ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta paskudna Sara tez sie nie
Barek88 nuuudny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Dorotka
ten serial to wielkie gówno nie chce się tego oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odio
Wielka beznadzieja, dlatego ja tego nie oglądam. Czytając komentarze, naprawdę się zastanawiam jak to możliwe, że niby ten serial ma tak wysoką oglądalność, że chcą nagrywać kolejny sezon. Czy TVP nie ma już żadnych fajnych pomysłów na mądre seriale?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek Wacek
tez tego nie rozumiem dlaczego chcą ciągnąc ten idiotyczny serial to już o niebo jest lepszy serial LICENCJA NA WYCHOWANIE ale ten już nie będą dalej kręcić nie wiem dlaczego? a tą gówniana RODZINKĘ mają dalej kręcić coś mi tutaj śmierdzi jakiś układ-przewał jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie ten serial
i ich teksty, a najbardziej teksty Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie ten serial
ale przecież nikt wam nie każe go oglądać jest multum innych i badziewnych seriali, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsmiesza mnie
Nie powiem, ale wałkowanie tematu seks, kiedy chłopcy (może oprocz starszego) nie sa duze to chyba troche przesada... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinka.pl
Rodzinka.pl jest zdecydowanie najlepszym polskim serialem. To jest serial, który opowiada o normalnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sobie żartujesz
No nie wiem czy w każdej ,,normalnej" rodzinie co chwilę rodzice gadają przy dzieciach o seksie, rozpuszczają je, nie przekazują żadnych ważnych wartości i pozwalają sobie wchodzić na głowę. Jeśli tak, to można się załamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsfce
nie znacie sie fajny jest ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, narzekacie
bo to nie jest kolejny bzdurny serial o miłości, zdradach i łzawych wątkach i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie coś odpowiedniego
Dobry, realistyczny serial. Kto nie ma synów ten nie ma pojęcia jak to jest z chłopakami. Mało rzeczy w tv mnie potrafi rozśmieszyć a ten serial daje radę. Polecam wszystkim, którzy używają mózgu do myślenia i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×