Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tygryska_87

szukam koleżanki - Szczecin

Polecane posty

Gość tygryska_87

Cześć, z przyjemnością poznam jakąś fajną dziewczynę ze Szczecina z którą mogłabym pogadać i spędzić czas np. przy kawie czy na spacerze. Przyjechałam tu do szkoły już jakiś czas temu, ale od niedawna czuję się jakaś samotna. Co prawda mam chłopaka, ale szukam jakiś fajnych koleżanek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mam na imie asia z chcecia bym tez kogos poznała bo tez sie czuje samotna ostatnio bo wszyscy sie odwrócili prawie odemnie:( jak chcesz to napisz do mnie na GG 1551-60-86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga asia to facet
ma 54 lata, ma na imię Marian i jest zdunem na rencie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness girl
Tygryska 87- zostaw jakis swoj namiar:) Madzia 89 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlota2010
Witam mam na imie Ania mam 22 lata z checia poznam kolezanke z ktora bede mogla wyskoczc na piwko czy zaprosic na kawke do siebie i rew jestem z okolic szczecina tel 609163488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolba95
Hey;d Przyjechalam do szczecina na wakacje i szukam kolezanki doo wypadow na miasto itd kontakt gg 31849795;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssiaaa
hej szukam koleżanki ze szczecina wiek od 14 - 15 . nudzi mi sie i chciała bym poznac ciekawe osóbki pisać na gg 34913177 Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28o
hej szukam kolezanki moze miec dzieci-z ktora bede mogla pogadac,wypic kawke zapraszam na gg31882849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28o
hej szukam kolezanki moze miec dzieci-z ktora bede mogla pogadac,wypic kawke zapraszam na gg31882849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlen
hej chętnie poznam koleżanke,jestem wesoła 20 latką ,z którą mozna pogadać o wszystkim .jestem szczera i otwarta ... 9989750gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 33 lata i mimo iż jestem zamezna jestem bardzo samotna.Przezylam bardzo wiele w życiu i czuje się czasami wyobcowana.Nie mam znajomych ani rodziny.Brakuje mi prawdziwej kumpeli- przyjaciółki do pogadania,wspólnych wyjść na kawę, zakupy czy na dyskotekę. Nie uprawiam sportu więc siłownie itp odpadają. Jeśli również jesteś samotna to napisz a na pewno odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mail- muszka@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

mam na imię Monika mam 24 pochodzę ze Szczecina też szukam znajomych z którymi można pogadać normalnie bez podtekstow wyjść na piwo czy kawę spacer mój email magdafiolek@spoko.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Szukam koleżanki najlepiej ze Szczecina,z którą mogłabym zaprzyjaźnić się. Szukam kogos szczerego,otwartego- takiego jak ja,kto nie ma zbyt wiele znajomych,na kogo zawsze i wszędzie mozna liczyc- bo teraz trudno znaleźć taką przyjaciółkę- a ja taka jestem. Mam 34 lata, męża, dzieci nie mam. Zapraszam do kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×