Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodkaaaaa

praca z orzeczeniem

Polecane posty

Gość jagodkaaaaa

czy znajde prace majac orzeczenie o niepelnosprawnosci o stopniu lekkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy co umiesz i o co
chodzi. Jesli jestes gluchoniema lub na wozku i masz odpowiedni zawod, bez problemu i szybciej niz zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkaaaaa
NIE PRACOWALAM FIZYCZNIE, ALE TERAZ MAM ZAKAZ CIEZKIEJ PRACY,PODNOSZENIA CIEZAROW ITD.NIE JESTEM NA WOZKU ANI GLUCHONIEMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka zyciowaaa
W takim razie nie wiadomo czy znajdziesz, to zalezy co umiesz. Osoby, ktore nie pracowaly, nie maja doswiadczenia i nie maja jakiegos sensownego, konkretnego zawodu maja male szanse na zatrudnienie jakiekolwiek, sprawne czy nie. Ale jesli np. jestes graficzka i znasz sie na swojej robocie, powinnas dostac z pocalowaniem reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziesz, bo wiele firm zatrudnia osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności z uwagi na zmniejszenie opłat na Pfron i na otrzymywane dofinansowanie. Jakby nie patrzeć otrzymywana kwota jest całkiem spora, a wymogi pracodawcy jeśli chodzi o osobę ze stopniem lekkim nie są takie rygorystyczne jak za stopniem umiarkowanym i znacznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkaaaaa
Chciałam dodać że wargi sromowe wiszą mi do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgnngnnnnnnnn
a skąd paracodawca bedzie wiedział, ze masz orzeczenie jak mu nie powiesz? jak się nie stawisz na komisji, zeby ci dali orzeczenie to nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkaaaaa
nie ide na komisje, wiesz jak te wary zamiatają nogami??? W prawo to w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''jak się nie stawisz na komisji, zeby ci dali orzeczenie to nie dostaniesz.'' Zaraz, zaraz, autorka chyba JUŻ ma to orzeczenie. Gdyby nie miała nie pytałaby - to raz, a dwa nie wiedziałaby jakie dostanie, a wyraźnie jest napisane w stopniu LEKKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgnngnnnnnnnn
wiem, ze ma, ale gdyby nie chciała mieć to by nie miała.... a jak nie powie pracodawcy, to co jakąś karę dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgnngnnnnnnnn
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkaaaaa
co za debil sie podszywa ,mam orzeczenie i bylam na komisji mam wyksztalcenie zawodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×