Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KukiełkA6

2miesieczny syn i kolejna ciąża

Polecane posty

Jak tylko dostalam okresu po porodzie poszlam po implant anty nie sluzyl mi ale wzielam tabletki zamiast...Wiem ze antykoncepcja hormonalna po pologu dozwolona czyli po 6 tygodniu od porodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nad czym tu sie zastanawiac
prezerwatywa pewnie pekla,albo lezala w szufladzie przez 9 m-cy ,bo autorka byla w ciazy i termin waznosci minal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikadominika
moja mama zaszla w ciaze z moa siostra 3 miesiace mo moich narodzinach i po 25 latach uwaza ze to byla najlepsza wpadka na swiecie! z moja siostra jestesmy najlepszymi przyjaciolkami, cale zycie pozyczalysmy sobie wszystko,ubrania ksiazki kosmetyki,mamy tych samych znajomych i nie wyobrazam sobie gdyby byla mlodsza o np 4 lata. pomysl ze za 18lat bedziesz przezywac mlodosc na nowo-jak moi rodzice. pozdrawiam i powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mi to prowokacją pachnie
2 mies. po porodzie,raz stosunek i to z prezerwatywą i ciąża, no jakoś za duża jestem na wierzenie w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusialenki
no to gratuluje ;D ja mam 2 miesieczną corke.. i zawsze marzylam o dzieciach ktorych roznica wieku nie przekracza 3 lat... ale obawiam sie tego... jak to wszytsko pogodzic... jak wozic powiedzmy 1,5 roczne dziecko w wozku i niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to.

14 lat używamy z mężem prezerwatywy i nigdy nie było niespodzianki ,mamy planowane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×