Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JISZKKKAA

Praca w Krakowie, w sklepie, proszęę!!

Polecane posty

Gość JISZKKKAA

Szukam pracy, znaleść nie mogę :( dobija mnie to bo szukam już od 2 miesięcy i jedyne co dostaje na maila to coś pt: "Ty mi zyskasz klientów, ja zarobie dużo kasy, a Ty sobie tylko dorobisz" Pffff., a ostatnio pracodawca mnie oszukał na 200 zł ... i wyjechał, wyłączył komórkę. Wstawiam na kafe, bo może jakiś traf szczęścia, ze ktoś potrzebuje pomocy w sklepie od pon - pt. http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-sprzedaz-handel-praca-w-sklepie-Chetnie-popracuje-w-sklepie-W0QQAdIdZ264036324 to moje ogłoszenie Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
a Wy gdzie pracujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
ja p...e jak bedziesz wstawiala zdjecia z pozycji "zrobie loda" zdj. 1 to nikt cie nie zatrudni. szukasz DOPIERO od 2 miesiecy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
po 2 infantylne ogloszenie potrzebuje na waciki:/ nikt powazny dziewczyno cie nie zatrudni z takimi tekstami!!! co to za teksty "chetnie popracuje" "moge pracowac od pon do piatku" moze napisz jeszcze ze 5tys w ogole nie wstajesz z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
swietne podsumowanie zdjęc, stereotypowy swiat zboczencow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Po co mam udawać kogos kim nie jestem?? A dlaczego jestes taka niemiła? okres? ZNP ?, pryszcze ? :| dzięki za rady, ale w formie sukowatej jakoś nie dochodzą tylko irytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
dziewczynko mam wiecej lat od ciebie, bo 28. jestem kobieta, wiec nie ekscytuj sie tak!! pisze prawde. ale tlumaczyc juz ci tego nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
zrub jeszcze mine kaczuszki na zdjeciu, dodaj jeszcze pare zdan o tym co "ewentualnie mozesz"' robic typu "moge pracowac nawet od 8 do 16", to bedziesz szukac pracy do usr..nej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Jesteś kobieta a ja tylko imitacja kobiety bo jestem od Ciebie młodsza taaa, weź lepiej wracaj do ubijania ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
oczywiscie zrob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
ty do poprawienia umiejetnosci szukania pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
taka "dojrzała kobieta", a pisze "zrub" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
nie chcialam cie obrazic, odstawilas leki czy co? ze sie tak rzucasz. pisze tylko jak twoje ogloszenie wyglada dla pracodawcy. zostaw tylko 2 zdjecie i zmien opis i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale
Twoje ogłoszenie wskazuje że łatwo Cię wydymać, i tylko takich pracodawców co najwyżej przyciągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Ja się rzucam? To Ty przeklinasz, wywyższaż się i jesteś ordynarna. Może i chcesz mi pomóc, ale w jaki sposób?? czas wyjąc ten kij z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
tak chce ci pomoc! bo wiem jak ciezko jest znalezc teraz prace! nie potrafisz przyjac krytyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Dzięki za rady, pomyślałam, że do pracy w sklepie mogę wystawić takie ogłoszenie, pokazujące jaka jestem... bez zdjecia z dokumentów i udawania jakim to się nie jest profesjonalistą i poważnym człowiekiem. Ja mam swój świat w głowie, chyba zbyt optymistyczny. Że wszyscy będą się do siebie uśmiechali i patrzyli na rozne rzeczy z przymrozeniem oka. Ok - może i zrobiłam błąd , ale żeby od razu "Ja pi...ę" i takie tam..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodnik12234
ona napisała zrUb za to ty napisałaś znaleŚć Twoje ogłoszenie jest napisane w niezbyt poważnym tonie, tak samo zdjęcia, prowadzę własną kwiaciarnię i nie zatrudniłabym osoby która zamieściła tego typu ogłoszenie.. musisz napisać coś innego, bo obecne ukazuje cię jako "trzpiotkę" której nikt nie powierzy pieniędzy bo mogłaby je pogubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Jasne że potrafię, ale od człowieka z klasą a nie z kijem w dupie. Kobieto dojrzała - zatrzymaj się i poczytaj w jaki sposób piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
w takim razie zmieniam ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
ja pisze krotko i dosadnie! nie chodzi o to zebys byla ta osoba jaka nie jestes. chodzi o STYL PISANIA, SŁOWNICTWO!! teraz uzywam takiego jezyka, ale w kontakcie z pracodawca czy w innych sytuacjach bym go nie uzyla, ale ty sie musisz sie tego autorko nauczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodnik12234
życzę powodzenia w znalezieniu satysfakcjonującej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Nie wiedziałam, to pierwszy raz kiedy szukam pracy. Chciałabym pomoc rodzicom, chcialabym miec cos dla siebie bo nie mam nic, mowi się: ludzie tylko tak mowia ze trudno znalesc prace, bo jej nie szukają. A ja szukam dzien w dzien i nie mam szczescia, raz (jeszcze wtedy nie wystawialam ogloszen ze pomoge, popracuje!!! ja zgosilam sie tylko z nr telefonu) facet ktory zaproponowal mi duza stawke za bycie hostessa zarzadal w umowie kaucji 100 zł, bo dziewczyny go oszukiwaly kradły itp widzielismy sie na zywo i nagle wyjechal... jestem nieufna, ale nie moge sie poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
czasem po prostu wyje w poduszkę bo - nie przyjmiemy cie, bo nie masz doświadczenia - przyjmiemy cie ale bedziesz zarabiala 200 zł miesięcznie myslalam ze to latwiejsze.. bycie dorosłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
zostaw tylko 2 zdjecie i napisz cos w tym stylu: Szukam pracy najlepiej w sklepie odziezowym, obuwniczym itp. Nie posiadam zbyt duzego doswiadczenia, ale szybko sie ucze. Jestem otwarta na nowe wyzwania, latwo nawiazuje kontakty z innymi ludzmi. Ze swojej strony oferuje dyspozycyjnosc i pracowitosc. Pozdrawiam serdecznie! no i nie uzywaj zwrotow typu "chetnie popracuje" - bo brzmi to tak jakbys robila komus laske, ze bedziesz pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
To wstawie już zdjęcie z dokumentów w bialej koszuli.. ja naprawde myslalam, ze tak z przymrozeniem oka jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
nie wiem czy studiujesz czy uczysz sie, ale zawsze to wielki plus dla pracodawcy bo wowczas nie placi za ciebie skladek. skup sie raczej na roznoszeniu cv i listu motywacyjnego, a nie na szukaniu ofert w necie. najlepiej zalapac sie na kilka miesiecy "na kase" i w tym czasie szukac innej pracy. bo trzeba od czegos zaczac! 2 miesiace to naprawde niewiele! zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×