Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koktajl owocowy

Dziewczyny!!! która ma faceta, męża spod znaku barana

Polecane posty

Gość gość88
1. Baran ma zawsze rację. 2. Jak się wkrada rutyna szuka nowej zdobyczy, bo po co zawalczyć o związek. Nawet jak cały czas twierdzi, że kocha swoją dziewczynę. Po prostu nie umie trzymać się jednej osoby dłużej. 3. Leń 4. Koledzy najważniejsi. 5. Kłamca - bez mrugnięcia okiem skłamie 6. Pozorant. 7. Brak większych perspektyw na przyszłość - jak można oczekiwać od 33 letniego Barana żeby założyć rodzinę, wziąć kredyt na mieszkanie - bo wtedy kiedy i za co będzie imrezował ? WIADOMO NIE WSZYSTKICH RZUCAJMY DO JEDNEGO WORA ALE JA NA TAKIEGO BARANA TRAFIŁAM :) I UNIKAM PANÓW SPOD TEGO ZNAKU JAK OGNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na faceta tylko BARAN hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby znak zodiaku miał cos wspólnego jaką ktoś jest osobą. To jakieś stare zabobony. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁA partnerka BARANA

Potwierdzam  to co napisał Gość Gość 13 Października 2015 i dodam że byliśmy z sobą 6 lat. Przeżyłam z nim dużo dobrych chwil, ale chyba więcej złych. Z całą pewnością mogę napisać, że to despota, tyran, kłamca, lawirant, człowiek zaborczy, łatwo wpadający w złość, wypominający każdą chwile poświęconą komuś innemu niż on. Najlepiej dla niego byłoby gdyby nikt inny nie istniał i cały czas jego kobieta poświęcałaby jego egoistycznej personie albo ewentualnie grzecznie czekała na Pana aż wróci z nienormowanej godzinami pracy. Jednym słowem -  jemu wolno wszystko, jego kobiecie nic - życie podporządkowane pod niego i jego widzimisie. Popęd seksualny normalnie odzwierzęcy - ale to kobieta powinna się wykazywać w łóżku, bo choć on ciągle miał ochotę to rzadko kiedy sam potrafił sie wykazać. Kombinował za plecami - lewe numery telefonów i wieczne poszukiwania kochanek na portalach i na tzw. SKAN-ie w plusie, a jak oliwa wypłynęła na wierzch w żywe oczy wypierał się, że on mnie nie zdradzał, że to takie głupie pisanie - a sms-y w znalezionym telefonie były jednoznaczne. Zalety też miał - potrafił smacznie ugotować, naprawić auto i wszystko w domu. Zaradny życiowo ale na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie są to dobrzy ludzie z tego znaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2014 o 10:36, Gość gość napisał:

ja mam męża barana, nie mylić z "z pod znaku barana"

Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
Dnia 23.05.2019 o 11:23, Gość BYŁA partnerka BARANA napisał:

Potwierdzam  to co napisał Gość Gość 13 Października 2015 i dodam że byliśmy z sobą 6 lat. Przeżyłam z nim dużo dobrych chwil, ale chyba więcej złych. Z całą pewnością mogę napisać, że to despota, tyran, kłamca, lawirant, człowiek zaborczy, łatwo wpadający w złość, wypominający każdą chwile poświęconą komuś innemu niż on. Najlepiej dla niego byłoby gdyby nikt inny nie istniał i cały czas jego kobieta poświęcałaby jego egoistycznej personie albo ewentualnie grzecznie czekała na Pana aż wróci z nienormowanej godzinami pracy. Jednym słowem -  jemu wolno wszystko, jego kobiecie nic - życie podporządkowane pod niego i jego widzimisie. Popęd seksualny normalnie odzwierzęcy - ale to kobieta powinna się wykazywać w łóżku, bo choć on ciągle miał ochotę to rzadko kiedy sam potrafił sie wykazać. Kombinował za plecami - lewe numery telefonów i wieczne poszukiwania kochanek na portalach i na tzw. SKAN-ie w plusie, a jak oliwa wypłynęła na wierzch w żywe oczy wypierał się, że on mnie nie zdradzał, że to takie głupie pisanie - a sms-y w znalezionym telefonie były jednoznaczne. Zalety też miał - potrafił smacznie ugotować, naprawić auto i wszystko w domu. Zaradny życiowo ale na swoją stronę.

Jakbym czytała o kims z kim obecnie jestem.... jesli czytasz to, prosze odezwij sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma prawa

na męża nie może powiedzieć baran ktoś, kto mężem nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I naprawdę myślicie że to jedynie kwestia bycia baranem? Haha. Zyebany charakter to jednak coś więcej niż znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×