Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek78

Kocham męża ale go zdradzam

Polecane posty

Gość gość
Rescator555 dziś napisał: Bo jesli bylby madry, to powinien powiedziec: dobra, ty zdradzilas mnie, ja zrobie to samo i jestesmy kwita. I zyli dalej dlugo i szczesliwie... Spadaj bezwartościowy padalcu z tego forum. A może wyjdziesz z propozycją , że jak mąż zabije w afekcie dziecko to żona powinna zabić drugie po to by być kwita...i dalej by żyli szczęśliwie....gnido bez zasad moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555! Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że masz problemy z głową? Może rozwija Ci się jakiś nowotwór mózgu, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >> Spadaj bezwartościowy padalcu z tego forum.<< A kto ty jestes: administrator czy moze ksiadz kapelan ? >>A może wyjdziesz z propozycją , że jak mąż zabije w afekcie dziecko to żona powinna zabić drugie po to by być kwita ...i dalej by żyli szczęśliwie....gnido bez zasad moralność<< Jesli nie widzisz roznicy miedzy zabiciem dziecka, a wlozeniem gdzies bez licencji, to co ci mam powiedziec? To samo dotyczy twojej moralnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>Rescator555! Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że masz problemy z głową? Może rozwija Ci się jakiś nowotwór mózgu, czy coś? << Tobie z pewnoscia zaden nowotwor mozgu nie grozi. Bo od razu umrze z glodu, nie bedzie mogl znalezc tej czesci ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie z pewnoscia zaden nowotwor mozgu nie grozi. Bo od razu umrze z glodu, nie bedzie mogl znalezc tej czesci ciala. x Słabiutkie. Co głąbie, żona Ci znowu nie dała, bo się Tobą brzydzi? Bidulek. Pozostaje Ci jechać na ręcznym, bo na skok w bok też się zdecydować nie możesz pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co nie zdradza
Jestem facetem i nigdy nie zdradziłem i nie zdradzę swojej żony. Nie potrafiłbym jej tak skrzywdzić, za bardzo ją kocham. Jak czytam o rozgraniczeniu seksu od małżeństwa to ręce mi opadają. Z moją żoną seks jest super i tak, tak jak u zdradzających mam czasami myśli o seksie z inną. Wiadomo, że po latach seksu z jedną osobą człowiek zaczyna myśleć o odmianie. Tylko, że jestem DOROSŁYM, ODPOWIEDZIALNYM I KOCHAJĄCYM MĘŻEM. Jak brałem ślub to wiedziałem jakie są zasady i reguły. Nie umawiałem się z Żoną na to, że będziemy mogli mieć innych partnerów. Jej ślubowałem i jej zostanę wierny i tu nie chodzi o POKUSY, liczą się TYLKO ZASADY. Jak się je ma to żadne pokusy nie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>Słabiutkie. Co głąbie, żona Ci znowu nie dała, bo się Tobą brzydzi? Bidulek. Pozostaje Ci jechać na ręcznym, bo na skok w bok też się zdecydować nie możesz pajacu. <, No jestem porazony twoja inteligencja i dowc**em! Znasz wiecej tekstow tego rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallllaaaalllllaaaaallllaaa
nie mam męża i nie mam kogo zdradzać .... zdarzyło się kiedyś e miałam jako nastolatka na szyji malinki które zrobił mi moj kolega bo goo to poprosiłam ... pokazałam je mojmu chlopakowie (teraz juz od kilkunastu lat byłemu) i powiedziałam mu całą prawde by sprawdzić go czyi ufa i za jakąosobę mnieuważa ... ne uwierzyłi się zemści czymoczyiscie podpisał swój wyrok śmirci na siebesmego w moimercu) nigdy nie zdradziłam będąc w związku , z żadym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@facet co nie zdradza dziś >>Jestem facetem i nigdy nie zdradziłem i nie zdradzę swojej żony...<, I co mam ciebie pochwalic? No to dobrze, chwale, jestes debesciak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie wrażenia, że większość tematów na kafe to prowokacja, zwłaszcza tego typu "kocham ale zdradzam" albo "już mnie nie podnieca mój mąż"? Ktoś siądzie i napisze taką bzdetę i od razu 100 odpowiedzi, bo temat chwytliwy, ale historyjka chyba całkiem zmyślona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co nie zdradza
Rescator555 - jesteś nabuzowanym, miotającym się burakiem. Nie piszę tego po to, żebyś mnie pochwalił bo mam w d/u/p/i/e Twoją opinię. Tu jest forum i każdy prezentuje swoje zdanie. Czy czuję się lepszy od tych co zdradzają?? TAK CZUJĘ SIĘ LEPSZY. Widzisz każdy ma swój kręgosłup moralny (niektórzy go nie mają) i uważam, że trzeba się w życiu czymś kierować, mieć jakie zasady, jedną z nich dla mnie jest monogamiczność, tym m.in. się różnimy od zwierząt, że mamy rozum (przynajmniej niektórzy). Jesteśmy w stanie oceniać konsekwencje swojego postępowania. Nikogo tu nie oceniam tylko prezentuję swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
facet co nie zdradza dziś >>Rescator555 - jesteś nabuzowanym, miotającym się burakiem.<< Oji tam, oj tam. Odezwal sie" intelygent" >>Nie piszę tego po to, żebyś mnie pochwalił bo mam w d/u/p/i/e Twoją opinię. Tu jest forum i każdy prezentuje swoje zdanie. Czy czuję się lepszy od tych co zdradzają?? TAK CZUJĘ SIĘ LEPSZY. Widzisz każdy ma swój kręgosłup moralny (niektórzy go nie mają) i uważam, że trzeba się w życiu czymś kierować, mieć jakie zasady, jedną z nich dla mnie jest monogamiczność, tym m.in. się różnimy od zwierząt, że mamy rozum (przynajmniej niektórzy). Jesteśmy w stanie oceniać konsekwencje swojego postępowania. Nikogo tu nie oceniam tylko prezentuję swój punkt widzenia<< A czuj sie sobie chlopie jak chcesz, razem ze swoim kregoslupem, rozumem i zasadami, w tym jedna z nich jaka jest monogamicznosc! I oceniaj sobie konsekwencje tez jak chcesz! Zycze zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 - widzisz po Twoich wypowiedziach już wiem czemu Twojażona nie ma przyjemności z Tobą uprawiać seksu. :-) Ciekawe czy Ty też już to wiesz???? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>Rescator555 - widzisz po Twoich wypowiedziach już wiem czemu Twojażona nie ma przyjemności z Tobą uprawiać seksu. Ciekawe czy Ty też już to wiesz????<, No brawo seksuologu! Starowicz, Depko i inni juz sie spakowali i jada za granice, bo w kraju przy takiej konkurencji to umra z glodu! Zostaje tylko Pulikowski, ale on z tej samej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Ciebie k***wka.... zastanów się jakbyś się czuła, gdyby to on robił to co Ty. Jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bo bzdury piszecie, z ważnego tematu zrobiliście śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł tego tematu upoważnia do histerycznego śmiechu, co czynię w przekonaniu, że autorka kiedyś zasmakuje co to zdrada :D :D :D LOL! autorka! autorka! !!!!!!!!!!!!!!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest z 2011 roku i jest MARNĄ prowokacją, ale debili nie brakuje jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie zasmakowała tego skoro tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest temat życiowy i data nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cienias z ciebie, chyba w lesie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam wróżbę miłosna u Paulusa (wrozbitapaulus.pl) i wróżba ta spełniła się co do joty. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie Twoja historia potoczyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można kogoś kochać i być z innym :) Soory ale okłamujesz samą siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo po 2 latch romansu oodechodze od meza , maz ma za duzo wad kochanek jest super w lozku cudowny i chce ze mna byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam romanse z różnymi facetami, a teraz mam romans i to z szefem męża, ale nigdy z tego powodu nie zostawię męża, dla mnie seks z kochankiem jest tylko zaspokojeniem potrzeb, a miłość mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ten temat to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,tak naprawde sex ma niewiele wspólnego z miłością. Można kochać męża/żonę i mieć kochanka/kochankę. Wiem to po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.13.jesteś chyba nienormalny!/nienormalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×