Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek78

Kocham męża ale go zdradzam

Polecane posty

Gość zapach pomarańczy...
Prawdę piszesz "Kaliban". Kobiety, które piszą, że kochają męża, ale go zdradzają, nie reprezentują sobą w oczach kochanka nic szczególnego poza ciałem, które warto ostro skonsumować i pochwalić się kolegom, jaka się darmowa, dobra dupa do rżniecia trafiła. Tak długo istnieją w swojej atrakcyjności, dopóki nie dowie się 'rogaty' mąż:P Kochanek wtedy cudem znika, a strwożona żona udaje, że żałuje. Zdradzony mąż już nigdy nie bedzie traktował takiej żony, jak księżniczki. I chyba o to wszystkim zdradzającym żonom chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blauska
nooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze ci zeby mąż tez kożystał
z zycia jak ma tylko chec t niech sie nie powstrzymuje. kazdego nachodza mysli zdrady po czasie ,ale wierność, miłość to sie przysięga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie przeczysz
gdybyś była szcześliwą mężatką to byś nie zdradzała męża! Nie masz czasem rozdwojenia jaźni?( to choroba psychiczna -jakbyś nie wiedziała) Nie boisz się , że kochaś dmucha co popadnie i coś złapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X x x x x
Nadal zdradzasz męża po cichu? A może już się dowiedział i dawno kopnął w d..ę ? Mam nadzieję że to drugie. Dobre sobie ona go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_j
Mam 37 lat i mężowi rogi przyprawiam od sześciu lat, czy żałuję NIE. Co ważne On wie o tym. Miał wybór - albo weźmie się do pracy w łóżku albo będę miał wielu facetów którzy mnie zaspokoją. Wybrał to drugie. Finał - mam męża i kilku kochanków. Czy ....... Co ciekawsze, On akceptuje tem stan rzeczy. Nie jestem facetem dla forsy, sama dużo zarabiam. POPROSTU POTRZEBUJĘ FACETA W ŚRODKU W MOJEJ .... czego szukam - zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda kobieta chce tylko
wykorzystać i zranić mężczyznę, który ją kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Thomas
Za zdradę powinni wieszać. Byłem zdradzany i wiem jakie to niefajne. Wybaczyłem i to był mój błąd...wybaczyć to jak dać przyzwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś nie przeżył to co my to niech się nie wypowiada. Ja mam męża kochającego ale jednak - zdradzam go z innym pocałunkami ...i nie żałuję bo.. mąż w małżeństwie się zmienia i kobiecie czegoś brak ........... dla niego liczy się gotowanie , sprzątanie i robienie mu dobrze, a ty jako żona i kobieta się nie liczysz jak kiedyś!!!!!!! taka jest prawda !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne u kobiet. Tylko wielu facetow o tym nigdy sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacisz za to, co robisz. Nie wiesz, co cię w życiu jeszcze spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama po sobie wiem, że można kochać i zdradzać. Wystarczy umieć dobrze te "dwa życia" oddzielić i nie angażować się zbyt emocjonalnie z kochankiem. Seks po pewnym czasie z partnerem jest strasznie nudny, brak adrenaliny i tajemniczości. Nie gardzę sobą ani żadną inną osobą, która zdradza. Jeżeli brakuje nam potasu to musimy go dostarczyć żeby była zachowana równowaga, tak też jest z seksem. Wszystko z rozsądkiem i umiarem. Pozdrawiam i zapraszam na swojego bloga niewiernej ;) www.dwietwarzenel.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą moja przedmówczyni, ja też zdradzam męża i nie mam z tego powodu żadnych kompleksów, po seksie z kochankiem jestem wyluzowana i odprężona, ta sytuacja nie ma wpływu na nasze małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tylko oprócz tego że zaraziłam męża syfem, a tak to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syfem???masakra!!..choc ja z moim nie sypiam bo też sie boje że coś mi zafunduje.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole jak możecie zdradzać?,to juz lepiej najpierw sie rozejsć a potem...jak już tak strasznie musicie!,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna kochac i zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też nie kochać,ale nawet wtedy nie trzeba zdradzać.Ja np.nie kocham bo doznalam wielu krzywd ,a mimo to nie zdradzam.Żyjemy obok siebie bardziej niż ze soba..dla dobra dzieci.Nie rozumuem jak mozna być w zwiazku..i dradzac nie majac rozwodu lub nie bedac wolnym.??co za szmaty.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co tu tylko zdrady, ze ktos szuka kochanka/kochanki, czy macie w sobie odrobine człowieczeństwa. Jak mozna byc tak wypartym z uczuć. Naoglodali sie w dzieciństwie za duzo bajek o ksieciach z bajki. Co siedzi w głowie takiej kobiecie co zdradza meza. Ja jestem za miękka na takie gierki, nie umiałabym spojrzeć na siebie w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na, nie jestem z tych nowoczesnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie nowoczesne kobiety tylko k***y stare jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz co za głupawe wypowiedzi i straszenie piekłem. Dzieciaki dalej żądzą na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata. Kurwa. Zdzira. Suka. Najgorsze ścierwo! !!! Tymi słowami mogę cię jedynie opisać. Kobieto masz prawie 30 lat i wdalas się w głupi romans?wiesz ile kobiet chciałoby mieć wspaniałego kochającego męża, stabilność i poczucie bezpieczeństwa w związku i rodzinie? Rozumiem ze dałaś się porwać pożądaniu, ale mogłaś pomyśleć że skrzywdzisz tym rodzinę, dzieci i kochającego męża. . Naprawdę żal mi Cię. Ja nie mam jeszcze męża, jedynie chłopaka ale w życiu by mi przez myśl nie przeszło nawet, żeby jakiś inny mężczyzna mnie dotykał tak jak mój chłopak. . Brzydzilabym się siebie po tym i zniszczylabym nie tylko sobie życie ... nie brzydzisz się samej siebie, że wracając od kochanka wskakujesz mężowi do łóżka i robisz z nim to samo co wcześniej z obcym facetem? Przemysl to sobie i zastanów się czy warto niszczyć życie nie tylko sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mówcie nigdy.Nie wiadomo co komu pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za dyskusja.Jak zdradzają to zaraz muszą udowodnić,że piekła nie ma ,szatana nie ma ,Boga nie ma.Wszystko jest bez wzgledu na to czy wierzycie czy nie.A zadajecie sobie czasami pytanie czy przypadkiem się nie mylicie?A wiecie,że kościół jest młodszy od tego wszystkiego co mówicie,że wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odróżnić sam seks od miłości i będzie ok, ja też swojego męża kocham sercem, ale lubię i nie odmawiam sobie tego jak co jakiś czas zerżnie mnie porządnie jakiś obcy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość 2015.03.23 >>A co to za dyskusja.Jak zdradzają to zaraz muszą udowodnić,że piekła nie ma ,szatana nie ma ,Boga nie ma.Wszystko jest bez wzgledu na to czy wierzycie czy nie.A zadajecie sobie czasami pytanie czy przypadkiem się nie mylicie?A wiecie,że kościół jest młodszy od tego wszystkiego co mówicie,że wymyślił?<< A co to za dyskusja. Jak nie maja argumentow, to zaraz strasza, pieklem, szatanem, Bogiem! A wiecie, ze kosciol katolicki nie jest jedyny na swiecie! Ze na przyklad muzulmanie czy mormoni moga miec po kilka zon. I, ze moga zony pozbyc sie latwiej niz u nas kochanki. I co ich bog jest gorszy od waszego boga ? Zrobiliscie sobie bozka z monogamii i myslicie, ze tak jest zawsze i wszedzie i bedzie do konca swiata. Jesli wy boicie sie seksu to wszyscy maja sie go bac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to niemądre, nie doceniasz tego co masz, niby piszesz że jest jak jest i nie jest źle, ale seks bo to Cię kręci ? masz męża prawdziwe uczucie jest to dlaczego z nim nie chcesz intymności mieć szalonej, jak Ty ulegasz takiej fascynacji to przepraszam Cię bardzo ale Twoja rodzina jest w tarapatach, nie wiem czy utrzymasz tą relację, masz dzieci pracę, a tego nie doceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@tajzanka dziś >>Wiesz to niemądre, nie doceniasz tego co masz, niby piszesz że jest jak jest i nie jest źle, ale seks bo to Cię kręci ? masz męża prawdziwe uczucie jest to dlaczego z nim nie chcesz intymności mieć szalonej, jak Ty ulegasz takiej fascynacji to przepraszam Cię bardzo ale Twoja rodzina jest w tarapatach, nie wiem czy utrzymasz tą relację, masz dzieci pracę, a tego nie doceniasz<< Jesli niepotrzbnie sie "wcinam" to przepraszam. Ale tak to juz jest, ze lepsze jest wrogiem dobrego. Ztego bierze sie postep, taka jest ludzka natura. I dlaczego seks mialby byc wyjatkiem?A Co do rodziny w tarapatach, to zagrozeniem dla niej w tym przypadku jest raczej nie sama zdrada ile reakcja meza, kiedy sprawa sie wyda. Bo jesli bylby madry, to powinien powiedziec: dobra, ty zdradzilas mnie, ja zrobie to samo i jestesmy kwita. I zyli dalej dlugo i szczesliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×