Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek78

Kocham męża ale go zdradzam

Polecane posty

Gość gość
Jesli ktos mysli ,ze mozna sie p******ic na boku i jednoczesnie kochac meza/zone znaczy ,ze albo jest psychopata albo nigdy nie przezyl prawdziwej milosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko przedmówcy, miłość jest wieczna i nie przemija a seks to sprawa ulotna, sercem kochamy męża/żonę, a to że co jakiś czas spotykamy się na seks z kimś innym nie zmienia naszych uczuć do męża/żony, często szybko zapominamy o tym co przeżyliśmy z takim czy innym partnerem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze ci zeby twoj maz znalazl inna i zrobil ci to samo. Wrecz jeszcze lepiej zostawil cie dla innej. Wtedy zrozumiesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie z tym ona nie ma nawet wyrzutow ze zachowala sie nie wporzadku do meza. Wrecz odwrotnie jak by kochala meza mialaby chodz troszke wyrzutu. Wiec nie myl milosci tej prawdziwej. Bo ona jej nie ma wzgledem meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
14.12.bzdura.!ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego .Fuj taki syf.!Przypominasz mi rozumowanie mojego męża.On też ma wierność w tyłku.:-(.Nie rozumiem jak tak możesz robić!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a jakby twoja zona tak zrobila jak ty teraz mowisz to dalej byl bys uporczywy w przekonaniu takim jaki masz obecie.? W sumie nie ktory mezczyzna lubi zlizywac innego samca alfa;-) skad wiesz czy twoja malzonka nie ma takich przekonan jak ty i wrogi cie nie zrobila;-) zycze ci bys poczuj to samo ale .net swojej skurce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc prawdziwa to kiedy kogos szanujesz i nie dopuszczasz do sytuacji ktore moga ukochana osobe zranic..jesli chcesz poroochac na boku to powiedz zonie /mezowi szczerze sluchaj kocham Cie ale chce podoopczyc na boku,nie skradaj sie jak szczur ,nie oszukuj i Nie ukrywaj sie jak ostatnie s****wo ,a przede wszystkim nie myl wygody Czy przyzwyczajenia z miloscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać takich przypadków jest sporo, bo na moim blogu wypowiedziała się w tym temacie inna dziewczyna www.gulbaska.pl/uczucie-sie-mnozy-kiedy-sie-je-dzieli Przykre jest to w jakim kierunku idzie świat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sou
A ja cie rozumie. I wszystkich innych ktorzy zdradzaja. W lozku potrzeba urozmaicenia. Szkoda tylko ze nie mozna robic wszystkiego ze swoim partnerem czy partnerka. A dla pani ktora pisala ze ma ochote na innego poza mezem... Zapraszam do mbie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sou
Jeszcze jedno albo dwa :-) Kasuj historie i polaczenia w tel. Nie zostawiaj zadnych sladow i... smsow!!! Nawet jesli maz czy zona Ci nie grzebie w tel moze sie tak stac. A zdradzamy bo w zwiazku nie dostajemy tego co chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sou weź leki sfrustrowana kochanico z rozdwojeniem jaźni i osobowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sou
Jestem facetem. Czytaj ze zrozumieniem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się nie jesteś jedyna, która zdradza męża. Każda z Nas to robi. Spokojni, porządni mężczyźni są dobrzy na wychowywanie dziecka ale na seks i płodzenie z nimi dzieci są ci niespokojni i źli chłopcy. To wina mężczyzn, że tacy są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram sou. Nie dostaje od męża tego co potrzebuje. Ciekawa jestem czy on też ode mnie tego nie dostaje. Natomiast kochanek dostaje to ode mnie a ja od niego i ciekawe czy gdybyśmy byli razem też byśmy nie musieli szukać na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sou
Hehe no wlasnie. Tez jestem ciekaw czy z osoba ktora zdradza sie partnera/partnerke w zwiazku byloby inaczej czy tez szukaloby sie na boku. To taki dodatkowy zastrzyk adrenaliny a poza tym spelnienie roznych fantazji. Chociaz ja wolalbym spelniac te fantazje z zona ale ona ma inny temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sou
Mam jeszcze pytanko. Moze niech sie wypowiedza osoby ktore dowiedzialy sie ze sa zdradzane, czy dawaly swojemu partnerowi czy partnerce to czego ta druga polowka oczekuje. Rozumie ze moga byc jakies roznice ze tego czy tamtego sie nie toleruje i nie chce zrobic ale czy to nie przyslowowe " raz po ciemku i na plecach " Ja uwazam ze mam sexowna zone ale ona mnie olewa. Nie daje mi tego czego chce. I pewnie w wiekszosci tak jest. Nie masz w domu. Szukasz gdzie inndziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperadka4321
Ja też zdradziłam męża. 3 razy z miłością z mojej młodości. Czemu? Ponieważ w moim małżeństwie seks to porażka. 10 sekund i po wszystkim. On nic z tym nie chciał nigdy zrobić, a ja po takim seksie chodzę sfrustrowana, bo on już dawno kończy, a ja nie zdążę się nawet rozkręcić mimo długiej gry wstępnej. Zresztą im dłuższa gra wstępna tym on szybciej kończy. Czasem nawet 3 razy się we mnie poruszy i po ptakach. A z kochankiem dopiero się dowiedziałam co to jest orgazm. Na chwilę obecną nie spotykam się z nim. Choć cholernie mi brakuje dobrego seksu i jego. I to prawda, że po czasie szuka się tego czego nie ma się w domu poza nim. Ja już nie miałam siły walczyć z problemami męża, on uważa, że jest okej. Że nie mam co narzekać, więc postanowiłam sobie sama radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzam od 20 lat i jest mi z ztym dobrze. Mój mąz mnie nie zaspokajał w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtygrysek 79
Głupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata zawsze pozostanie szmatą,choćby leżała na marmurowej posadzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam każda z nas zdradza. Spokojnie byle by się nie dowiedział o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cię przedmówco ale zabezpieczaj się jak się bzykasz z kimś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ślubny lubi wypić ja lubie sex wiec jak trafi się okazja jest miły zadbany mężczyzna zaznaczam musi mieć klasę nie mam żadnych oporów bywało że obok w pokoju spał wypity mąż ja zabawiałam się ostro to jest adrenalina dopiero koleżanka pilnowała by nam nie przeszkodzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych wszystkich moralistek mój mąż jest w łóżku bardzo słaby dowiedziałam się o tym jak po latach będąc sama na urlopie poznałam pana z którym się przespałam to był szok dla mnie mężczyzna starszy od mojego męża zrobił mnie kobietą ,od tego czasu zdradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie po niej jezdzic ludzie bo ma racje- nikt nie wie co zycie przyniesie. Kazdy bez wyjatku ma brud za uszami. A tobie kochana radze uwazaj zeby sie mąż nie dowiedzial i dmuchaj na zimne. Zdrada wychodzi na jaw w najgorszym i najmniej oczekiwanym momencie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiesz, dlaczego to zrobiłaś? Bo chciałaś. A nie chciałaś? Miałaś zaćmę umysłową? Trochę uczciwości. Nie oceniam, nie potępiam, to Twoje życie....po bandzie. Ale bądź uczciwa , bo takie tłumaczenie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz męźa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylka
A co byscie powiedzieli na taką sytuację?Ja nigdy męża nie zdradziłam bo jestem wierząca i dobrze wychowana a moj szanowny mężulek co?po 18 latach spodziewa sie dziecka z inną..od zawsze wiedziałam że to robią ale żeby ciąża??On nawet sie nie wypiwra a ona mnie podpytuje czy mam jescze w planie miec dzieci.Masakra.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×