Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość przez 3 miesiace zylam w 3
aj Dziewczyny ale sie przez was podjaralam... zwlaszcza, ze moj sexik przesunal sie na jutro wiec jutro sie wyzyje i za dzis i za jutro :P. bylanastolatka- widze, ze u Ciebie do przodu skoro kolezanka ma juz doswiadczenie wiec na pewno juz wkrotce spelnisz swoja fantazje mariola-zazdroszcze Ci tych 2 mlodzianow ;). ja chetnie bym to powtorzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
pierwszą przygodę w 3 miałam z 2 kolegami, sąsiadami, pojechaliśmy na dziką plaże opalać się, ja strój 2 częściowy majteczki na sznureczek, góra też.nasmarowałam się olejkiem jeden mi plecy posmarował a ja im smaruje jeden już się położył na kocyku i widzę że mu zaczynają pęcznieć kąpielówki, położyłam się w środku. po chwili zerknęłam na kolegę miał wzwód, oni pewnie też na mnie zerkali spod okularków przeciwsłonecznych. drugi kolega położył sie na plecach i odwrócił głowę, skorzystałam z okazji i delikatnie położyłam koledze dłoń na kompielowkach, penis twardy jak kamień, pomasowałam mu, chciałam im podjarac więc powiedziałam żeby zamknęli oczy bo chce się opalać toples, ściągnęłam górę kostiumu i położyłam się na plecach. Kolega któremu masowałam, masował mi teraz delikatnie plecy schodząc odwróciłam się do niego, przybliżył się maał mi cycuszki i polizał mi sutki, a drugi kolego nie chciał byc gorszy i dołączył się masował mi tyłeczek, wypielam się, wsadził mi rękę w majteczki, Zaczęliśmy sie całować, lizać, jeden zrobił mi minetkę zaczęłam udawać orgazm jęczałam ach ach tak tak, liż mnie, a drugiemu trzepałam, potem strzepałam drugiemu. takie niewinne igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
och 3 miesiące nie mogę ich tak rozpieszczać planuje bzykanko tak w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
później jeszcze miałam jedną podobną przygodę, tylko lizanko, i dopiero na studiach trójkącik z koleżanką i kolegą po imprezie, byliśmy nieźle pijani. Kolega troszkę się krępował, a my z monią nie miałyśmy dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
potem zamieszkałam z monia w jednym pokoju i miałam seks tylko z nią przez jakieś 5 miesięcy. jak ona sie wiła i jęczała, pół akademika chodziło, niestety ludzie zaczęli gadać i monia spłoszyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
piękne chwile razem przeżyłyśmy, monia pozdrawiam Cie jeśli to czytasz foczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
jeszcze 2 razy zdarzyły mi sie trójkąty 2M+ ja, takie spontaniczne akcje po imprezach. no i teraz poderwałam tych 2 młodzików, wspomnienia wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
teraz to juz ostre rżnięcie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na saunie , przypuszczalam ze przyjdzie moja ulubiona para, byli, nie moge napatrzec sie na tego penisa , a na jej cialo tym bardziej, piekna laska mariola jedziesz dobrze po bandzie kiedys maslalam ze jestem niezla numerantka, z czym do goscia 3 miesiace trudno wyczuc czy przez ta laske z ktora sobie lizalysmy dotre do grupowego chce mi sie juz bardzo mocno faceta, ssac mu i wypinac mu moja dupeczke do jezyka i palki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
dzięki ale dzisiaj niestety poszczę. nastka ty mnie kręcisz, aż się zaczerwieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
wiesz co jak bedziesz następnym razem w saunie spróbuj dotknąć penisa tego gościa tylko żeby ta laska nie widziała, spotkacie się wzrokiem i gwarantuje Ci następnym razem przyjdzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
wtedy zajmiesz sie jego pałeczką, ja bedzie Twój namówisz Go na trójkącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
kręci mnie że jesteś podobnie jak ja wyluzowana, że nie wstydzisz sie swoich pragnień tak podniecająco piszesz, aż mi się chce z tobą kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
szukaj go wzrokiem, kokietuj tylko tak dyskretnie, nie wieże że Ci nie ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
mi też gorąco, jak sobie myślę co byśmy mogły wyrabiać w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche probowalam nawet rozchylilam nogi aby spojrzal na moj otworek chyba nie tedy droga, tacy faceci lubia zdobywac to co zakryte oprocz tego ona tez mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
do tego jeszcze moi 2 studenci, ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
próbuj różnych sztuczek, wycieraj piersi ręcznikiem, uda w okolicach muszelki, a brodawki Ci stoją jak jesteś w saunie z nimi, jesteś poniecona może to zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
musisz próbować może się uda, no ten jeden młody ogier pierwsza klasa palkę ma mniam mniam, na pewno byś wypiela dupeczkę dla tego przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×