Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

urabiam zone na uklad 2m+1k lub 2k+1m w zaleznosci na co bedziemy miec ochote :) chociaz... wolalbym chyba patrzec jak ona (zona) lize cipke dziewczynie, sam wsunalbym jej (dziewczyna) kutasa do ust.... oboje mamy po 25 l., w-wa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
bylanastolatka-opowiadaj!! kroi sie tlyko sexik czy cos wiecej?:) moze jak sie zakochalam toCi przejdzie chetka na 3:P venuz-jak tam ostatnie połowy? chcialabym-moze odezwij sie do kolegow?;) tomek-a zona bierze pod uwage takie zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przez 3 miesiace zylam w 3" nie wyklucza, kiedys byla bardziej otwarta, ostatnio 'przestygla', ale sprawa nie jest zamknieta, wiec.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
uuu to trzymam kciuki i pisz jak idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
3miesiące zyłam w próbowałam ich szukac, niestety nie mają kont na nk,fb zapadli sie pod ziemię. dowiedziałam sie że u nas w mieście jest małżeństwo, które lubi sex grupowy. On jest weterynarzem, a ona podobno zajebista laska. Szukamy do nich kontaktu, jak by sie zgodzili było by cudownie. Mój kochanek strasznie się podjarał tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Ciągle o tym myslę jak to będzie jak 2 mężczyzn wejdzie we mnie i wyrucha. ależ jestem zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
bylanastolatka fajnie że się zakochałaś napisz coś, jaki jest w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
oddałabyś się tym 2 ogierom w pełni, tz w obie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
od penetracji wolisz jak Ci facet wyliże łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
oczywiście też lubię minetkę, ale nie ma jak twardy kutas we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
uprościłam to do łechtaczki, oczywiście tak jak napisałaś lizanie wszystkiego. Miałaś faceta który lizał Ci dziurkę w tyłeczku, hmmm gdzie taki skarb znalazłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
pewnie dziewczyny z forum powiedzą że jestem dziwna, ostatnio zwariowałam na punkcie obciągania, naprawdę uwielbiam swojego faceta zadowalać w ten sposób. Mam bzika na puncie kutasów i obciągania. Lubie jak mi się spuszcza na piersi, nawet z połykiem nie mam oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie jak ja uwielbiam ociaganie, spuszczac moze sie gdzie chce polyk, tylek, do tylka, piersi, na twarz (robie sobie maseczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
jak juz sobie tak rozmawiamy, to jak on Cię posuwał do dupcie to stymulowałaś łechtaczkę? czy tylko skupiałaś się na kutasie w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
a nie prosisz o zmianę dziurki, ja lubie jak mnie posuwa w tyłek i za chwile wkłada w pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
he he gadamy jak dwóch napalonych facetów, nieźle odjechana jesteś tak jak ja, to dobrze nie ma co się wstydzić swojej seksualności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo robi to w gumce, nie pozwalam wkladania z dupci do pochwy, higiena !!! moze sciagnac gume i do pochwy, choc lepiej aby sie umyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
z tą maseczką to moja kumpela ze studiów tak zawsze mówiła, że potrzebuje spermy na maseczkę żeby mieć zdrową cerę. tak w żartach mówiła, ona też lubiła obciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
zawsze przed analem robie sobie lewatywę, więc pozwalam mu wchodzic w 2 dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
tak spojrzenie w oczy przy robieniu loda jest niesamowite, podczas ruchania nie zawsze ma się okazję spojrzeć sobie w oczy, a jak robię mu loda to patrzę a on ma takie maślane spojrzenie, pełna rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×