Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość mariola1234
mówię Ci jak oni się starali, taka rywalizacja samców, wiesz o co chodzi, a ja się świetnie bawiłam. Ja ich zachęcałam do ostrego rżnięcia, gdybyś widziała ich oczy. następnym razem spróbuje ich namówić na to żeby jeden mi wsadził w cipkę a drugi w tyłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
nie ja już po studiach jestem, tylko ich ujeżdżam, Jeden naprawdę mnie kręci, ma niesamowitego kutaska, tak 19cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
w Niemczech, Holandii i Francji jest dużo takich klubów. Byłam raz w amsterdamie w takim klubie, była wczesna pora tak po 16 kilka osob jadło obiad, bo tam była restauracja przy okazji my też jedliśmy z moim M, w pewnym momencie do baru podchodzi całkiem naga kobieta, mi widelec wypadł, ja nie wiedziałam że to taki klub jest M mi nic nie powiedział, a on wiedział. po chwili do niej dołączył facet tak po 40 z brzuszkiem też całkiem nagi, wypili drinka i poszli w głąb korytarza. M powiedział czy chce zobaczyć, poszliśmy były tam 4 nieduże pokoje, stało tam tylko duże łóżko, ta para piepszyła sie na pieska a 2 facetów jeden murzyn ze spuszczonymi spodniami stali nad łóżkiem gapili się i walili gruchy. jacyś tacy obleśni byli i długo tego nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by zakrecilo 20 cm ostro na dwa baty jeden w jedna drugi w druga dziurke to wyczyn uwazaj zeby sie zbytnio nie przykleili do ciebie, to jeszcze mlokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
jak już seks grupowy to tylko ze sprawdzonymi wcześniej kochankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
tak wiem kiedy to zakończyć, to ja się nimi bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
są takie miejsca w Polsce, ale tam nie wiesz na kogo trafisz, lepiej samemu takie spotkanie zorganizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem taka okazje tez..w sensie powalenia...na koniec panna chciala zeby jej buzie wysmarowac...fajnie ale niedosyt troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
już się nakręciłam na to bzykanko na 2 baty, najpierw muszę ich pojedynczo sprawdzić w analu, pokierować ich bo to trzeba delikatnie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
też fajny obrazek ja się piepszę z kimś a tu kilku wali konia, tak to ich podnieca, ale to muszą być wiesz w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
dokładnie to juz wyższa szkoła rżnięcia, he he he rzadko robię anala ale taka fantazja 2 baty we mnie ochhh, zaczynam się mokra robić na samom myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
wielki, to młode ogiery są, czasem zdarza im sie wcześniej skończyć Tak przez całą sesje bzykania jak oni spuszczają się 5-6 razy to nie pozwalam im skończyć w pochwie tylko wyjmują i tryskają mi na tyłeczek, cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
a jak im obciągam te ich młode pałki to czasem biorę z połykiem, i potem ich całuję, tzn liże sie z nimi. fajnie tak poczuć 2 kutasy na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
czasem pozwalam sobie na takie szaleństwo, ale nie za często. musiałam po wodę iść, suszy mnie, tak się nakręciłam. Była jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
a Ty wielki masz taki doświadczenia 2+ też tak się spuszczasz na swoją K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIU:)
mariola1234 moze maly cyberek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
mam jeszcze taką fantazję. 2 metrowy mężczyzna może być koszykarz przystojniak, duże twarde mięśnie, potężny mężczyzna wiecie o czym mówię, i ja go ujeżdżam, to ja go piepszę wiecie o czym mówię kobitki. po wszystkim on nie ma siły nawet sie ruszyć jest taki słaby, a ja chce jeszcze i wysysam z niego ostatnie soki. Jest bezbronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
byłanasto gdzie się podziałaś?, ja dopiero zaczęłam rozkręcać, bez Ciebie to nie zabawa, kochana wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnybrzydal
szkoda ze mam tylko 199 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
nio szkoda ładny, musiałam ochłonąć, ale widzę że wszyscy się pochowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×