Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość mariola1234
he he uwielbiam się seksić, z kobietami mam małe doświadczenie rzadko spotyka sie chętną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
oj ten jego kutas 19 jest cudowny. podszkole Go jeszcze w dymaniu i będzie super ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robie z laska jak mam przerwe z facetami, czyli rzadko ma to swoj urok jeszcze chetniej zrobilabym to w wiecej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
rozpaliłaś mnie dzisiaj z tym pomysłem na 2 baty, jeden w cipke drugi w tyłeczek hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
więcej osób a ile ? opisz cos więcej o tej swojej fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego lubie doswiadczonych, nie potrafie uczyc oprocz tego taki doswiadczony nie tylko w poscieli jest dobry mozna np. razem zjesc kolacje w dobrej knajpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
od kolacji, teatru, wystawy, koncertów mam kogoś innego. Z tymi młodymi tak się trafiło że zapragnęłam ich obu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
kochałabyś się wtedy z cała 3 czy z każdym osobno, czy np jeden Cię dyma drugiemu obciągasz, a kobieta liżę ciebie i facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
dokładnie tylko do rznięcia i to ja ich rżnę, oni pewnie myślą odwrotnie he he to ja sie nimi zabawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wszystkimi jednoczesnie jeden mnie posuwa na pieska, ja drugiemu obciagam lub lize panne, reka robie inna laske lub konia itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wszystkimi jednoczesnie jeden mnie posuwa na pieska, ja drugiemu obciagam lub lize panne, reka robie inna laske lub konia itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
kurczę muszę czegoś takiego spróbować, kilka osób, wszyscy złączeni w namiętności, ujeżdżam faceta siedząc plecami do niego, obok stoi drugi obciągam mu, laska leży między moimi udami lize mi w przerwach muszelkę i robi loda temu co mnie bieże. obok inne para sie piepszy, wszyscy jęczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
co się knoci, forum zamula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
marzenia trzeba urzeczywistniać, zapraszam do siebie do k-rk jakich panów lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
krakow. to jeden młody ogier juz pasuje do opisu teraz tylko trzeba znaleźć doświadczonego jebake. Ty jesteś wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
długa pałka to jaka dla Ciebie bo dla mnie to już 17 do 20 większej nie miałam przyjemności gościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
a to drugi koniec polski, koniecznie gruby he he, ten z sauny ma grubego. a jak lubisz ostre rżnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×