Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

chlopcze Lecho siedzisz caly dzien przed kompem i szukasz idiotki ? wyjdz na zewnatrz to szybko znajdziesz chetna tu mozesz tylko powalic sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
witaj byla...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
widze byla... ze juz ni eszukasz na 2 baciki? zakochalas sie:) moze ten pan bedzie chetny na grupowe zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na tej saunie to sie dzieje, dzisiaj byla piekna babeczka od razu bylo widac ze poludniowa uroda, czarne wlosy i oczy, czarne owlosienie cipe... itd. wychodze z budynku a tu ona z glowa szczelnie owinieta chustka, z pewnoscia turczynka, dlatego nie wydepilowana bikini, bo na pewno jej "bos" nie pozwala, a w ogole to nie wie ze ona chodzi na saune i rozbiera sie przed facetami widzialam jak faceci na nia patrza poznala mnie na ulicy po wyjsciu i delikatnie sie usmiechnela z pewnoscia ma ochote na igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
uważaj z tymi turczynkami ich faceci potrafią z zazdrości wiele złego zrobić poogladaj sobie film Głową w mur - to zrozumiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Pisałaś że wiele lat za granicą jesteś. Może w niemczech?, bo tam dużo turków. Jakiej narodowości miałaś kochanków, i czy narodowość ma w łóżku znaczenie. Ja z anglikiem, był okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
codziennie chodzisz na saune? to jest zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie ;D u mnie z trójkąta póki co nici, ale znalazłam za to zajebistego kochanka :D Ten znajomy o którym wspominałam wcześniej, pierwszy seks razem był zajebisty, ale to co się działo dzisiaj to już mistrzostwo świata. Mogłabym mu robić loda cały dzień, autentycznie... Aż szlak mnie trafia jak sobie pomyślę, że za kilka dni będę musiała stąd wyjechać :/ Muszę dobrze wykorzystać te kilka dni, nie ma co. co do różnych narodowości.. to mam na swoim koncie kilka przygód ;) ale nie można generalizować, w każdym kraju trafiają się zajebiści kochankowie i totalne ciapy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym tez nie mialam obcokrajowca, choc byl gosc tu urodzony ale z polskimi korzeniami, venuz ma racje wszedzie sa tacy i tacy jesli chodzi o ta dziewczyne z sauny to nie mialam najmniejszej ochoty ja zaczepiac, po prostu podobala mi sie wiem ze mozna zle skonczyc z tymi narodowosciami, moja znajoma regularnie dostaje po pysku od swego meza ktory pochodzi z tamtych stron, jest bliska zabrania maneli i znikniecia czy sauna jest zdrowa, na pewno ale nie codziennie, ja chodze 2-3 razy w tygodniu i na krotko, chyba wiecej aby poogladac peniski hihi venuz zazdroszcze obciagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Wczoraj znajoma pokazała mi to małżeństwo, które lubi sie zabawić. Siedziałyśmy w samochodzie przed domem ich domem, znajoma mieszka 3 domy dalej. Oni wychodzili z domu i wsiadali do samochodu. Nie spodziewałam sie że ona będzie taka seksowna. Laska wysoka, wyzsza od niego, długie nogi, swietna figura,blondyka, świetnie ubrana, mogłaby mieć każdego. Mój jak ja zobaczy to sie ucieszy, mi też niczego nie brakuje, ale ona ładniejsza jest. Chyba bardziej ona mnie podnieca, chętnie bym jej wylizała to i owo. On pan z brzuszkiem po 40, nic szczególnego. Nie maja dzieci. Podobno lubią się nieżle zabawić, zapraszaja czasami 1 parę. Teraz 2 krok znaleźć kontakt do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
pięknie było by kochać sie w 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Lecho pokaż jaki z ciebie ogier, opisz jak cie prosi bylanastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE co tam drogie dziewczyny opisywać.. :) ma któraś ochotę sie odprężyć to nie ma na co czekać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
kota w worku nikt nie wezmie może i bym miała ochotę napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody :) 20 lat.. :) jak na ten wiek sprawny jędrny języczek :) zapewne było by ci dobrze... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
sprawny tylko języczek? a pałka napisz jakbys mnie brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kotku.. nie wiem czy te pisanie ma sens.. bo skad wogole jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
nie martw się, mam prywatny samolot, dolecę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze masz ochotę :) ale napisz skąd jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly jazz z tym samolotem - chcialabym .... lecho tak myslalam ze masz jeszcze mleko pod nosem, dlatego pisalam chlopcze. nie gniewaj sie to nie w zlym znaczeniu, ja nie gustuje w mlodszych i zupelnie mlodych, nie tylko mloda skora jest wazna lecz umiejetnosci i strona emocjonalna mlody chlopak nie umie jeszcze panowac nad wieloma emocjami kobieta potrzebuje tego i odwrotnie mlode dziewczyny nie dadza tego facetowi co dojrzale panny podobno kobieta im starsza tym lepsza w lozku wiec gdybys jeszcze chcial sie przylaczyc to moze jak mi sie uda trojkat lub grupowy seks to mozesz sie przygladac i mieszac w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co powiecie na zbiorowke, my wszystkie wybrani faceci i Lecho na fotelu obok wali..... nie gniewaj sie Lecho - troche zartow nie zaszkodzi jesli pozartujesz ze mnie nie popgniewam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×