Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

swoja droga bardzo mnie podnieca jak facet sobie to robi mialam gostka ktory raz zrobil cos takiego, ja go dopieszczalam chcial pokazac mi jak wysoko tryska swoja sperma bylo super, wylizalam mu sperme z klaty i calowalam go przelewajac mu jego wlasna sperme do jego ust nie byl szczesliwy, ale ja uwazalam to za fajna zabawe tylko dziewczyny musza polykac sperme ? to podniecajace a smak - nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie ja nie wiem wy niby chętne ,, ale same nie wiecie czego chcecie :) A WIEC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie natomiast wlasne soczki smakuja, facet robil mi palcami dobrze i dawal pozniej mi do lizania, calkiem fajny smak - moim zdaniem lepszy od spermy co wy na to babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci zrobię języczkiem az będzie mokra hmm ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obciągania- powiem wam, że nie jedno w życiu widziałam, ale w życiu nie spotkałam faceta, który by tak tryskał jak ten mój z wczoraj- pod takim ciśnieniem i taką ilością... cudo :D byla..- fajna opcja z tym przelewaniem spermy.. Faceci sa dziwni- ok, że mu się nie podobało to rozumiem, ale jak się facet nie chce ze mną całować po lodzie, to ma przechlapane. Sama osobiście do moich soczków też nie mam ;) co do różnych narodowości, to mimo że wszędzie trafiają się różni, to z czystym sumieniem mogę polecić Hiszpanów- sprawdzałam kilkakrotnie i zawsze było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylanastolatka to kiedy idziemy sie pobawic ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie odezwie sie żadna z którego jest miasta ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja JESTEM z Gdańska WIEC jeśli jest chetna to zapraszam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dzięki była... za uwzględnienie mnie w planach! a Lecho jest jeszcze za młody, żeby zrozumieć że fajnie się dzielić. trysną raz na cycki (tzn. takie było założenie, a była dosłownie cała w jego spermie) a drugi raz do buzi- mało się nie udławiłam.. jutro kolejna randka, będziemy testować inne miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×