Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość chciałabym tez
może przyjadę do gdyni w lecie na open er, będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sciemnial jak niektorzy nie jest za wielki ale jak cos zawsze mozna powiekszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem tak podjarana az do granic wytrzymalosci umowilam sie z pipsiolka na zakupy bielizny - seks bielizny nowe ponczochy, stringi, stanik itd. jak to bede miala na wieczor to mu kutasa tak obciagne ze mu nie stanie przez pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylanastolatka jak ja bym sobie teraz w ciebie wszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz tak musze zaspokoic moja chcice, ale ja ja mam zawsze chcialabym teraz lezec z rozwalonymi na bok udami, a faceci jeden po drugim podchodzilby po pare ruchow spuszczonko i nastepny az do wyczerpania sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasto Neptuna srednio mi sie podaba jako dziecko byla pare rarzy w Sopocie, mieszkalismy w Kamiennym Potoku, mysle ze nie przekrecilam nazwy mieszkalismy w wysokim bloku z widokiem na morze, pieknie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa , zapierdole :( :( no i sie spuściłem a nie chcialem tego robic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fischer1974
Hej - Bylanastolatko... lubisz patrzeć jak się facet masturbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fischer1974
napisz do mnie na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam do was na chwilę. noc w końcu była bez seksu- miałam przymusowo współlokatorkę w mieszkaniu, więc nie dało rady. Poznałam całkiem fajnego faceta, Hiszpana (a mam do nich słabość) niby wszystko ok, przystojny i w ogóle.. ale nie miał tego błysku w oku, więc odpuściłam. Teraz tylko czekam aż mój Szkot skończy pracę i będzie ostre rżnięcie po południu :D mam nadzieję, że mnie porządnie wymęczy.. Już widzę jak mnie bierze na blacie w kuchni, bez pytania o zgodę.. Jak mówi, że chce mnie pieprzyć i ciągnie za włosy.. Ach, tego mi dzisiaj trzeba. Chyba założę spódnicę, żebyśmy mogli zacząć już w windzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz uwielbiam jak facet bierze mni w spodnicy, dlatego albo nie mam majtek lub skape gacie kuchnia i blat, ciagnie za wlosy - kanada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) bylanastolatka :? nie zdradzaj mnie :( to jakis zbok juz by chcial na E-maila ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byla.. ja dzisiaj też jestem jak najbardziej chętna na seks grupowy.. a z Tobą to już w ogóle ;) jestem tak strasznie napalona, że aż mi cieknie po nogach. no i jak ja teraz wyjdę z domu?! uciekam na razie, wrócę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×