Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość chciałabym tez
co tu sie wyprawia sex grupowy beze mnie oj działo by się jakbyśmy się wszystkie spotkały 👄 między Twoje uda bylanastolatka oj w lecie nie noszę bielizny wtedy mój podnosi spódniczkę do góry i wchodzi we mnie, w parku jak nikogo nie widać, w bramie, podniecające jak cholera myśl że mógłby nas ktoś zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fischer1974
Bylanastolatka - z wielką chęcią :)) nawet nie wiesz jaką... i wchodziłbym w was p okolei po jednym mocnym pchnięciu... a potem każda z Was po jednym razie brała by moją sztywną pałę do ust... ciekawe która wylosowałaby spermowy bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
kurcza tyle lat już mam i nadal nie mogę uwierzyć , że są laski które mają większą chcicę niż my :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, życie jest niesprawiedliwe! jestem tak strasznie nagrzana, że cały dzień leje mi się po nogach.. Byłam na plaży i widziałam bardzo ładną parę- on przystojniak, z "tym czymś" widać było, że niezły ogier..Ona bardzo ładna, widać, że też niezłe ziółko... Jak ją delikatnie dotykał po udzie ja byłam cała mokra.. Dotykał ją, ale patrzył na mnie. Zaczęłam delikatnie jeździć ręką po udach i brzuchu i prawie, że doszłam tak od samego patrzenia.. Już sobie wyobrażałam, jak się rżniemy na plaży we trójkę.. I gdyby jeszcze ten mój kochanek się przyłączył ze swoim wielkim penisem.. Odpłynęłam.. A po tym wszystkim on do mnie dzwoni i mówi, że chyba dzisiaj nie da rady, bo ma problem z dziewczyną! Pierwszy raz w życiu złamałam swoje zasady i spotykam się z kimś zajętym, a on mi robi coś takiego :/ a to mój przedostatni dzień tutaj.. chyba będę się musiała pocieszyć moim drugim- też jest niezły, ale hmm.. za delikatny. a ja dzisiaj potrzebuję na prawdę ostrego pieprzenia. szlag by to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
venuz tak z ciekawości , zawsze tak miałaś , czy ewoluowałaś :) bo chyba pisałas coś kiedyś , że miałaś opory przed zrobieniem lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studi99
najlepsze seks imprezy sa w akademikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studi99
dlugo namawiac nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
bylanastolatka to nie moja wina , że wszędzie karmią nas zapewnieniami , że potrzebujecie tylko czułości , miłości i tym podobne a seks mało ważny , wygląd nieważny , rozmiar nieważny i wogóle nic nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech. No ale trudno, wyrżnę tego drugiego, też nie będzie źle.. aj, powinien się mnie dzisiaj bać... gratuluję zakupów- seksowna bielizna to podstawa.. nie ważne czy na sobie, czy w torebce ;) pararam- ewoluowałam, to dobre określenie :D pamiętam, że z moim pierwszym facetem miałam problem, żeby w ogóle dotknąć jego penisa, z lodem raz coś tam nieporadnie spróbowałam, ale wydawało mi się to dość obrzydliwe. Chyba to też była wina tego gadania o czułości i ogólnego poglądu o seksie pod kołdrą i przy zgaszonym świetle. Dopiero wyjazd z Polski i zagraniczni kochankowie pozwolili mi odkryć w sobie potencjał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
pamiętam taki film , jak facet któey poznał dziewczynę , która chciała od niego tylko seksu , powiedział : myślałem , że jesteście tylko miejską legendą :) rozumiem, ze teraz odkuwasz się za tamte lata , a a o ustatkowaniu na raazie nie myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. miejska legenda- niezłe :) jednak gdzieś tam są takie kobiety jak my.. przy moim trybie życia ustatkowanie się było by trudne, z resztą, póki co tego nie potrzebuję (jeśli kiedykolwiek w ogóle będzie mi to potrzebne). Zaliczyłam parę związków w życiu i jakoś za tym specjalnie nie tęsknię. Jestem całkowicie samodzielna i niezależna- i bardzo to lubię. Facet póki co jest mi tylko potrzebny do seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Suczki To co piszecie jest po prostu piękne :-) Uwielbiam Was... a zwłaszcza Venuz i byłą-nastolatkę! Cmok w krok dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Venuz szkoda że kochanek nie da rady, może ten drugi dzisiaj odkryje w sobie zwierze i zerżnie Cię tak jak chcesz. Trochę Go nakieruj, albo sama ujeżdżaj. Miłej zabawy. Bylanastolatka, na pewno zrobisz furorę w nowej bieliźnie, i ten ukochany nie będzie mógł sie oprzeć Twoim wdziękom i da Ci do obciągnięcia. Obfitych tryśnięć na Twoją buźkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Hej wszyscy topic fajny, ale....... osoby ciągle tu siedzące maja mało możliwości zrealizowania fantazji w tz. realu:)) traktuje to tylko jako Wasze fantazje so..... dziwi mnie tez mała wiedza na temat zorganizowania sobie kilu facetów do spełnienia fantazji. Zakładam ze wszyscy którzy tu przebywają sporo oglądają czytaj net. so...... obejrzyjcie tą stronę, każda, kazdy może zaspokoić swoje fantazje Pozdrawiam http://www.swingswing.pl/ http://www.klub69.net/start.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Wieczorem wychodzimy potańczyć, wbijam się w miniówkę i szpilki, może złowimy jakąś chętną parę na wspólne piepszonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, mamy już grono fanów. mój numer 2 powinien się mnie dzisiaj bać, nie odpuszczę. Mam nadzieję, że mnie zerżnie tak, żebym nie mogła się ruszyć.. Zwłaszcza, że gościu ma potencjał.. Chyba nie założę dzisiaj majtek na imprezę, taki bodziec powinien mu wystarczyć :> może w końcu powinnam przetestować tą swoją windę, szkoda by było wyjechać bez żadnego numerka w windzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
errare humanum est nie bzykamy się z kim popadnie, osoby do takiego układu 2M+K lub większa grupa muszą być wcześniej sprawdzone i takie, które ja akceptuje pod względem seksualności, czystości, kultury. Na spotkaniach typu swingers nigdy nie masz pewności kogo spotkasz, jest kilka znanych sobie osób ale zawsze może przyjść kilka które całkowicie zepsują zabawę. Słyszałam z pierwszej ręki takie opowieści. Ja realizuje swoje fantazje, ale nie zawsze jest to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
hi hi hi venuz przetestuj tą windę, w akademiku jadąc na 9 piętro często w nocy wracając z imprezy nakręcaliśmy się w windzie. Wyseksuj się dzisiaj za wszystkie czasy niech Cię zapamięta do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Nic nie jest łatwe w życiu:)) ale jeśli realizujesz fantazje to jest ok:) tez mi o to chodziło bo trzeba mieć fantazje i wiedzieć jak je realizować:) by the wy..idealnych układów nie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Powiedz Ty brałeś udział w takich spotkaniach w klubie Swingersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
sorry za literówki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Nie, nie brałem ale byłem w układach 2M+1K i 2K + 1M:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
na taki swing poszedłbym ale z laska którą dobrze znam... samemu to sadze ze nie ciekawe..... poza wszystkim chciałbym zobaczyć laskę z która jestem w jakiem realizacji jak ja inni bzykają i jeśli jest z tego zadowolona:)) kręciło mnie jak był układ 2m+ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×