Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

nic nie złapały, nie musisz się o nas martwić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
zapraszam do 3miasta jurekk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemka,
suprewatek dziewczyny. Przywracacie mi wiarę, że istnieją prawdziwe kobiety w Polsce. Bo od tego moherowego otoczenia, to aż rzygać się chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Laski ale miałam tydzień, pełen wrażeń. Pełen niesamowitego seksu. Moi studenci mieli juwenalia więc mieli cały tydzień wolny i mogli zająć się moją cipeczką przez 24/h. 7 dni seksu z dwoma napalonymi młodymi ogierami, nie wychodziliśmy z pościeli, takiej ilości spermy nie miałam nigdy w sobie, na sobie. Kochałam się po 6 razy dziennie, 3 z jednym i 3 z drugim, obowiązkowo obciągałam im za każdym razem. Taka wypieszczona, wylizana, wycałowana, wypiepszona nie byłam nigdy wcześniej. Niestety kończę przygodę ze studentami, co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski mariolka ja mialam podobnie, pierwszy raz posuwalo mnie 4 ogierow poznalam laske, kosmetyczka - podczas wizyty u niej wywiazala sie rozmowa i od slowa do slowa zaczelysmy sie piescic u niej za kotara, w ten sposob spotaklysmy sie w weekend we czworo, ona ze swoim facetem i ja ze swoim, piekne ruchanie minety i obciaganie, w nastepny weekend faceci przyprowadzili 2 kolegow, takiej jazdy nie mialam nigdy w zyciu - 4 facetow ruchalo mnie jednoczesnie i ma kosmetyczke, sperma lala sie po twarzy piersiach i wszedzie indziej jedne wkladal mi do vaginy drudiemu obciagalam dwa penisy mialam w rekach i inne obrazki ciagle stoi mozesz miec mnie nawet sam, jak bede zadowolona to dlaczego nie choc czy to mozliwe po takiej orgii ? +41778 reszta numeru bedzie w odpowiednim czasie, zadzwonisz i wyruchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiu, fiu,
jestem pod wrażeniem. Z taką pewną dozą nieśmiałości, po prostu zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
była... dzięki za początek numeru, szwajcaria ? przyjemne państwo. wrażeń z seksu grupowego nic ci nie zastapi, ale najlepsze ruchanie to jest we dwoje. W piatek byłem na imprezie i od samego początku przykleiła sie do mnie 20, po 2 godz znajomości kochaliśmy się jak impreza dopiero rozkręcała się , jej to nie przyszkadało ze ludzie będą gadać, wrócilismy na imprezę, dalej sie łasiła, chciała więcej, to żuciłem że może we 2 ja wezmiemy, zgodziła się. było super. oj była... nawet nie wiesz jak mnie podniecasz, czytając teraz twój wpis mam wzwód, a kochałem sie juz dzisiaj 2 razy. Może wymienimy się nr gg lub emilem, tam podasz mi dalszy numer tel. co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....stoi badz cierpliwy, masz jak w banku ze mnie przelecisz nie musze miec 4 batow jednoczesnie, jak mnie dobrze obsluzysz to bedzie tez ok chetnie obciagne ci aby kapac sie w twojej spermie rozpoczniesz jednak od minety aby mnie rozgrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
była... będę Cie lizał tak jak bedziesz chciała, to dla mnie przyjemność skosztować twoich soków. Podziel się z nammi swoimi ostatnimi przeżyciami, ktoś cie rucha teraz? jak tam ta kolezanka kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Moi studenci mają teraz ciężkie dni, sesja itd., zlitowałam się i prawie codziennie wpadam do nich. Czasem tak na szybko tylko im obciągnę, czasem jak mam wolną nockę posuwaja mnie zawodowo. Niech chłopaki rozładują stres, a ja mam zawodowe ruchanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Laski co tak ucichłysśie, ja latem mam zdwojoną chcicę i kocham sie codziennie po kilka razy, a wy? nastka flirtuje z zawsze stoi - fajnie może będzie pierwsze kafeteryjne piepszonko ;-) Lecę obciągnąć moim ogierą, kochajcie się, obciągajcie, bądzcie lizane pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
dzisiejsza noc zapowiada się ma zajefajną, ja i moje 2 ogiery och robi mi się mkro na samą myśl, 2 żylaste kutasy we mnie, jak ja to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
Mariola zazdroszczę ci wrażeń, też bym chciał mieć 2 klacze, może zaspokoiły by moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
stoi tak wyszło nie planowałam tego, świetnie się bawię z nimi, Ty bedziesz miał nastkę ona wystarczy ci za 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
przelecieć byłą... to moje marzenie, działa na mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Coś tu ostatnio cicho dobrze że ty zaglądasz czasem i podbijasz temat. jadę do moich ogierów spełnienia marzeń życzę stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
dzięki Mariola, przyjemnej nocy i udanego jebanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi, mariola i
bylanastolatka to 1 osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
mariola1234 nieco fantazjujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Kilka miesięcy byłam w takim układzie, najlepsze miesiące mojego życia. Najbardziej lubię jak jeden bieże mnie na pieska a drugi daje do buzi, sama rozkosz. pozdrawaim tematowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Na pieska w tylek czy w cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
tak i tak, ale wole w vaginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
to ile miesięcy byłaś w układzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
8 miesięcy, sex na 2 baty jest dla mnie cudowny.mokro mi się robi na same wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Co sadzisz o seksie na 3 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
3 baty i 2 koleżanki to może być, ale ja i 3 baty to chyba za dużo, ale kto wie, a dlaczego pytasz? miałeś takie jazdy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
faceci byli ci sami czy się zmieniali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
przez te 8 miesięcy przeżyłam coś fantastycznego, nieżle eksperymentowaliśmy we 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Nie mialem, tylko 2 baty z moja kolezanka z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×