Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

posługując się Twoim porównaniem- wiadomo, czasem zadowolę się sucharami, ale czasami potrzebuję "pełnowartościowego posiłku". Dlatego jak trzeba, radzę sobie sama, ale jak nadarzy się ciekawa okazja, to korzystam. Owszem, mój sposób na życie też mi całkiem odpowiada, uwielbiam podróżować. Nie jest to takie proste, ale wykonalne. Ja korzystam z różnym możliwości- zaczęłam od wyjazdów na różne stypendia, potem jakieś wolontariaty, potem różne kursy doszkalające połączone z pracą. Majątku w ten sposób zbić się nie da, ale fajnie żyć- owszem. Takie wyjazdy zazwyczaj na parę miesięcy, ale niedługo szykuje mi się dłuższy. Oprócz tego prawie darmowe wyjazdy na wakacje, w odwiedziny do znajomych poznanych podczas takich pobytów za granicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
ty wogóle wyglądasz na spokojną dziewczynę , jak to się dzieje , że wstępuje w ciebie taki diabełek ? :) nie masz potrzeb emocjonalnych , kogoś na kim możesz polegać ? jesteś samowystarczalna emocjonalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem spokojna..? tego nie wiem, chyba nie. Raczej lubię siebie i chce dla siebie jak najlepiej. Jestem samowystarczalna, przynajmniej jak na razie i zdecydowanie lepiej czuję się sama. Może częściowo dlatego tyle jeżdżę. Wolę być niezależna. Ja po prostu wiem, czego chcę- i od mojego życia, i od przyszłości, i w łóżku. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
hej nastka ja właśnie szaleje na 2 ogierach doszli juz do perfekcji ruchają zawodowo jestem w rajstopkach i szpilach piepszymy sie na stojąco tak jak lubię pisząc te słowa jeden posuwa mnie od tylu drugi masuje kutasem po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
jeszcze się dobrze nie nagrzałam to mogę pisać przed nami cała noc zamierzam ich wyeksploatować do bólu aż im kutasy spóchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa chciałabym tez
weekend 3 noce i 2 dni seksu jedno wielkie bzykanie obciąganko minetka posuwanko ochh jak ja to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa chciałabym tez
wszędzie ślady spermy na poscieli smak w ustach na cycuszkach tyłeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa chciałabym tez
porządnie zaszalejemy wieczorkiem już mokra jestem chyba nie wytrzymam do 20 i jakieś małe masturbowanko zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Dziewczyny, nie pisalam ostatnio bo nadrabialam zaleglosci z moim M. Niby tego sexu sporo ale mi ciagle maaalo ;). jemu w sumie tez. musimy teraz jeszcze pokorzystac bo za chwile swieta a ja wyjezdzam wiec rozumiecie.. poza tym jestem zajeta praca i doprowadzaniem swojego tylka i nog do porzadku i naginam jak glupia na rolkach :). ale Wy widze faktycznie cos zamiklyscie ostatnio.pochwalcie sie co tam slychac! p.s.milo, ze ktos jeszcze o mnie pamieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Dziewczyny, nie pisalam ostatnio bo nadrabialam zaleglosci z moim M. Niby tego sexu sporo ale mi ciagle maaalo ;). jemu w sumie tez. musimy teraz jeszcze pokorzystac bo za chwile swieta a ja wyjezdzam wiec rozumiecie.. poza tym jestem zajeta praca i doprowadzaniem swojego tylka i nog do porzadku i naginam jak glupia na rolkach :). ale Wy widze faktycznie cos zamiklyscie ostatnio.pochwalcie sie co tam slychac! p.s.milo, ze ktos jeszcze o mnie pamieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, miło że wróciłyście ;) u mnie ostatnio raczej nic ciekawego- straszny zapieprz mam po powrocie do Polski- ogarniam wszystkie zaległości i organizuję następny wyjazd. Seksu od powrotu nie zaznałam i sama się sobie dziwię jak ja jestem w stanie funkcjonować. Może pomaga mi w tym fakt, że do tej pory nie spotkałam w kraju nikogo interesującego... Za trochę ponad tydzień wyjeżdżam na wakacje, odwiedzić 'starego znajomego' i coś czuję, że jak tylko go zobaczę stracę resztki godności, padnę przed nim na kolana i będę błagała, żeby pozwolił sobie obciągnąć ;) jestem już nieźle wyposzczona, a to jest facet, który notorycznie mi się śni.. Mistrz minety i właściciel pięknego żylastego kutasa. No a jeśli z jakiegoś powodu nic z tego nie będzie, to mam 2 tygodnie wakacji w cudnym miejscu, żeby sobie poużywać ;) a póki co na dzisiaj planuję jakieś nocne wyjście, mam nadzieję zakończone porządnym pieprzeniem.. I jest to nawet możliwe, bo jestem nagrzana na faceta z którym się dzisiaj umówiłam, ale ze względów ehm "etycznych" nie powinnam tego robić... No zobaczymy, co z tego wyjdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, w końcu sobie trochę ulżyłam- był seks :D ostre ruchanie przez całą noc i całe przedpołudnie... I mój pierwszy raz od dawna z Polakiem. Może nie jest to najlepszy kochanek jakiego kiedykolwiek miałam, ale dał radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany690
Chętnie wypieszczę każdą kobietę. Więcej info o mnie i moich możliwościach na zainteresowany690@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
I "jasno" widzę ze ze względów etycznych wyszło:)) a leczę kaca i pozdrawiam was laski............ a jak to na kacu tez ma chcice:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wyszło jak wyszło, ale w sumie to nie mój problem, tylko raczej jego. Ja w końcu trochę się wyżyłam, ale dzisiaj już znowu mam chcicę.. To się chyba nigdy nie skończy ;) z tym gościem o tyle śmieszna sytuacja, że dobrych kilka lat temu był moim kochankiem i wielu rzeczy mnie nauczył.. a teraz, no cóż, okazało się, że uczeń przerósł mistrza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
była... gdzie jesteś, tęsknie za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
dupeczki co u was? co tu tak cicho? gdzie sie podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięRosół
No, tak to już jest z byłymi. Jedno się uczy szybciej, drugie wolniej, jedno ma więcej okazji, drugie mniej... Ja poznałem odlotową babkę, ona uwielbia robić francuza, ja robić minetkę... więc się prawie bijemy o miejsce przy kroczu ;) Pewnie niedługo ujmę to w jakimś fajnym opowiadaniu. A póki co: http://opowiadania.queen-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze stoi przykro mi ze nie mam czasu dla ciebie, ale prawie nie wychodze z poscieli dziewczyny mysle ze posuwacie sie bez wytchnienia ja obciagam i mam ciagle uda na bok rozlozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
była... jesteś już myślałem że ktoś cię porwał jesteś już w wrocku? kto Cie tak posuwa? napisz coś więcej, podziel się z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roniiiiiiii
mmmmmmmmhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kochałam się w trójkącie, kumpela i mój men było super mój men posuwał kumpele na pieska, a ona robiła mi minetę albo razem mu obciągałyśmy albo posuwał mnie na jeźdźca, a kumpela usiadła mu na twarzy, robił jej minetę, a my się lizałyśmy na koniec spuścił się nam na twarz, poleciałyśmy w ślinę wszyscy troje. podobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×