Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmitka20gt

Co na wypadanie wlosow?

Polecane posty

Gość malagenia
Na pewno powinnaś zacząć przyjmować jakiś kompleks witamin i minerałów, dzięki którym wzmocnisz swój organizm, a dzięki temu włosy nie będą Ci tak mocno wypadać. Dobrze jest też zadziałać na włosy od zewnątrz, do tego celu na pewno najlepszy jest ten regenerator: http://www.kalamis.pl/product-pol-6614-Balance-scalp-energy-serum-SP-100-ml.html Dzięki takim kompleksowym działaniom na pewno Twoje włosy będą mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Już tu raz pisałam,że świetny jest wyciąg ze skrzypu i pokrzywy Forte-Bio Gardenu. Zażywa się 2x1 tabl dziennie. Pokrywa to dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy i mikroelementy.Jest super! Do tego wychodzi niedrogo ok.16zł/100 tabletek.Polecam,bo wypróbowałam! Do tego szampon przeciw wypadaniu włosów-jak najbardziej...:) Po miesięcznej kuracji włosy przestały wypadać i błyszczą zdrowo, wzmocniły się paznokcie i wygładziła cera...Jedyny "skutek uboczny" to fakt,że muszę częściej się farbować i obcinać grzywkę ,bo- na pewno- włosy szybciej rosną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
witapil i tylko vitapil I szampon dercos vichy czerwony I masaz skory glowy opuszkami palcow Wypadaja mi dwa wosy po umyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
aha-i jedzenie cebuli codziennie tez daje efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co sadzicie o takim czyms wyciag z cebuli w alkoholu? Mam takie cos w domu nie kupcze tylko robione, Czy to by sie nadalo na wypadajace wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
mysle ze mozna sprobowac Ja jadlam dwa plasterki surowej codziennie przez prawie rok-byle nie wieczorem Na noc cebula niewskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Kosmitka,jeśli stosowałaś dłuższy czas wyciąg z pokrzywy i skrzypu i nie pomogło,to idź do lekarza.Może Twoja tarczyca źle pracuje? Robiłaś jakieś badania? Może przyczyna jest stres? Dorzuć sobie magnez.:) Gdybyś zobaczyła moją jasną podłogę po dwóch dniach,w listopadzie i w grudniu-naprawdę przeraziłabyś się. Mam długie ciemne włosy,były ich dziesiątki-wszędzie.A po kąpieli,w wannie-szok! Teraz znajduje tylko pojedyncze a to norma:) Szukaj przyczyny,bo szkoda czupryny!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
skrzyp z trzepaczka do bicia po łbie- rewelka. Jesli facet niegrzeczny, ma jeszcze kilka zastosowan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Lekarz podejrzewał tarczycę,ale badania wykazały anemię i duży niedobór neutrocytów(chyba rodzaj białych krwinek). Po śladach odkrył zakażenie grzybiczne,które przybrało dosyć spore rozmiary(choć wyraźnych objawów nie miałam). Wszystko to splotło się w czasie z ciężkimi przeżyciami i stresem...:( Trudno powiedzieć,która z dolegliwości przyczyniła się do wypadania moich włosów. Lecząc się, kupiłam ten wyciąg i jestem naprawdę zadowolona:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilek
Generalnie przeważanie jest tak,że wypadanie włosów nie bierze się z powietrza:) Dobrze ,że zawsze zrobić sobie wszystkie podstawowe badania żeby mieć świadomość co szwankuje w organizmie . Oczywiście jakiś preparat ze skrzypem nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotrop
A jakie badania nalezy zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Na pewno morfologię i badanie hormonów tarczycy(zwie się ono TSH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, wydaje mi się, że na wzmocnienie włosów, powinnaś zdecydować się na jakiś suplemencik diety wzmacniający, może witamina A+E i koniecznie zacząć stosować lecznicze szampony, które wspierają Twoje włoski. Doskonały tutaj okazałby się szampon ze skrzypu lub Nizoral http://www.promoceny.pl/detail/swiat-zdrowia-nizoral-52166/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie jezusa
brak biotyny powoduje wypadanie włosów a gdy biotyny brakuje to jest oznaka ze za mało warzyw jemy i owoców kup biotyne i jak zacza odrastac to moja teoria sie sprawdzi w moim przypadku sie sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wypadanie włosów musisz zasponsorować im jakiś dobry regenerator. Ja kiedyś miałam ściągany kolor z włosów i wtedy miałam strasznie zniszczone i na nie pomogła mi ta maska http://www.kalamis.pl/product-pol-7298-Fiberceutic-Wzmacniajaca-i-wypelniajaca-maska-wlosy-grube-200-ml.html. W ogóle mogę polecić ten sklep Kalamis, mają sporo fryzjerskich produktów, których nie można dostać w zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Nie ma nic skutecznego dopóki nie będziesz wiedziała jaka jest przyczyna wypadania włosów. Możesz stosować wszystko i nic a czasami od źle dobranych preparatów jeszcze więcej zacznie Ci wypadać włosów ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×