Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gdyby babcia miała wąsy

A jakich proszków do prania używacie?

Polecane posty

Nawet nie ważne jakich, tylko czy wiecie które się poprostu rozpuszczają w wodzie? Mam Persil, ale to jest jedna wielka porażka!!!!!!!!! Ani to nie dopiera, ani w pralce sie nie rozpuszcza... W czym dziewczyny pierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piore tylko w
niemieckich proszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariel do kolorów wizir do białego a to, że proszek sie nie rozpuszcza to może wina zbyt krótkiego cyklu prania, który wybierasz? do krótkich programów lepiej używać płynów do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A różne testowałam, ale z żadnego nie jestem zadowolona. Jeszcze żeby dopierały białe do białego to byłoby sper. Konieczne jest teraz dodawanie wybielaczów do prania bo samego proszku jako proszku dobrego chyba nie ma i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko niemieckich
ariel i vizir. Dobrze, że w końcu otworzyli u mnie sklep z niemiecką chemią bo tak to musiałam na allegro zamawiać i za wysyłkę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypiesz za duzo proszku
i dlatego masz panie zle doprane. Proszek sie nie rozpuszcza, zostaje na ubraniach. Wiecej wcale nie znaczy lepiej. Ja uzywam Persil lub Ariel - w zaleznosci ktory akurat trafie na promocji. Najbardziej jednak lubie Vizir, jednak tu gdzie teraz mieszkam nie ma tego proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja białe rzeczy typu skarpetki piorę na 90 stopni i zazwyczaj używam vizir, teraz do białego mam E i jest do niczego, choć nie ukrywam że dużo zależy od pralki, jak masz pralkę starszego typu to może nie dopierać do białości nawet w 90 stopniach i w najlepszym proszku więc konieczne jest dodawanie odplamiacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszki są rozpuszczane w zimn
ej wodzie - zimna woda leje sie do zbiornika z proszkiem, stąd ten nierozpuszczony proszek. Tak jak ktoś wcześniej napisał - do krótkiego prania lepiej używać płynów. A proszków - nie wiecej niz napisano na instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vizir lub Ariel do kolorów- zależy co kupię na promocji:-D A do białego tylko Vizir- ostatnio nie było i wzięłam E i już żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast używam żeli do prania i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona gdyż rzadko kiedy robię długie cykle prania i żel ładnie się rozpuści ,no i szufladę mam zawsze czystą a nie obklejoną proszkiem :) ale powtarzam ,robię krótkie cykle prania chociaż czasem kupuję niemiecki proszek Dash i ładnie się wypłukuje nawet w krótkich cyklach a jak ślicznie pachnie ... Teraz mam nowy żel (nie mam zdjęcia z netu to podam link do reklamy na You tube ) http://www.youtube.com/watch?v=781mOAvKeg8 jest świetny :) mam butelkę na 27 prań zapłaciłam równe 20 zł ,ten na 54 prania kosztował 35 zł ,myślę ,że warto było kupić .Jak skończy mi się ten mniejszy to kupię duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam viziru do bialego i E do kolorow. Wszystko is eladnie dopiera i ladnie pachnie. Kiedys kolezanka kupila mi w Niemczech vizir do bialego 10kg i uwazam, ze jaksciowo jest taki jak nasz z supermarketu a nawet gorszy bo mimo podwojnego plukania na ubraniach czuc bylo zapach proszku. Bylam 3 lata w Irlandii i tamtejsze proszki sa takie same jak nasze nie widzialam zadnej roznicy. Nie wiem czemu wszyscy tam namietnie kochaja sie w tych niemieckich proszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka89
a ja do białego uzywam proszku LE CHAT a do kolorów WOOLITE ten czerwony do mix kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaczarna55
ale macie fajne!!!ja nie moge sama prac;;;robi to moja tesciowa;;;mieszkam w jej mieszkaniu;;ona sypie bardzo duzo proszku do prania i potem jeszcze impregnuje;;i my wszyscy mamy syfki na ciele;;oczywyscie od tego prania,; ja chcialam kiedys wyprac sama;;to bylo bla bla bla;;i koniec..prosze napiszcie czy jak sie sypie duzo proszku ??to jest nie dobrze dla naszego zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutrisska
a czyms rózni plski ariel od niemieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję to, na co akurat jest promocja, zwykle jakaś Dosia, E, Bryza itd:) Przy obecnych cenach niestety nie stać mnie na przywiązanie do jednej marki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że proszki niemieckie
wyprodukowane w Polsce to podróbki, nie są takiej samej jakości jak oryginalne niemieckie. Ja tez mam ten sam problem co autorka, zwłaszcza na ciemnych ubraniach zostaje biały osad. Pranie nastawiam na 1 godz, myslę ze to nie jest krótko. Pralke wymieniłam 3 lata temu na wirhpul (nie wiem jak to napsiać:O Dlatego zaczęłam prać w żelach lub płynach do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się dużo czarnych ubrań to warto kupować płyn do czarnego. Ale jeśli ma się jedną czarną bluzę to nie;-) Ostatnio zaczęłam stosować Persila i tez sobie chwalę ale do kolorów do białego vizir jest bezkonkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiiis
ja także zamiast proszków do prania używam płynów, są dużo delikatniejsze. mama ostatnio kupiła drefta, bo lubi te nowe wynalazki i wciąż zachwyca się zapachem. a proszki jak już to tylko niemieckie, rzeczywiście maja lepsza jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
Zależy jaki akurat jest w promocji:D Przeważnie jakaś Dosia, Bryza, Rex, zawsze Color.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×