Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myysia

Brak ochoty na seks z mężem !!!

Polecane posty

Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że nie podnieca mnie seks z moim mężem ( jesteśmy 3 lata po ślubie) kochamy się bardzo rzadko czasami raz lub dwa razy w miesiacu i zawsze podczas kochania jestem rozdrażniona wręcz zła. Wiem że wiele osób uzna że nie kocham męża jednak naprawdę bardzo go kocham, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i dogadujemy się w kazdej innej dziedzinie zycia oprócz tej. Sama nie wiem czym to jest spowodowane może tym że nasza gra wstępna jest taka nudna że czasami aż spać mi się chce. Proszę poradźcie mi co zrobić żeby mieć większą ochotę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nautilus1977
za mało informacji mamy by powiedzieć co jest tego przyczyną że nie masz ochoty na męża,jak mąż cię nie kokietuje co dzień,nie daje znaków że pragnie cię to każdy by stracił zainteresowanie sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ochotę na sex z innymi masz? Czy po prostu nie masz ochoty ? Ilu miałaś partnerów i jak ci się z nimi układało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż bardzo okazuje że mnie pragnie, praktycznie na każym kroku, ciągle o tym mówi, dotyka mnie itp. Jednak coś jest chyba ze mną nie tak. Jednak muszę napisać że nieraz mam ochotę na seks ale zawsze coś mnie powstrzymuje chyba strach że znowu będę rozdrażniona lub zła. Mąż jest moim pierwszym partnerem seksualnym, dopóki go nie poznałam nie chciałam z nikim współżyć bo chciałam to zrobić z miłośći i tak się też stało i było cudownie ale od jakiegoś roku jest tak jak jest i chcę to zmianić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexuolog.... A jak chcesz to zmienić to na początek zastanów się co by cię mogło nakręcić i to wciel w życie. Powodów twojego zachowania może byś 100000 od tego że nie umiesz (wiem jak to brzmi ale może być bliższe prawdy niż ci się wydaje) uprawiać sexu poprzez rożne fobie od zajścia w ciążę poprzez to że jesteś brzydka masz za grube/chude nogi...... jest tego trochę. Więc pomyśl co cie podnieca może jakiś perwersja zmiana miejsca cokolwiek i spróbuj a jak nie uda ci się znaleźć rozwiązania kierunek lekarz bo za jakiś czas będziecie się rozwodzić zawiedzeni życiem i sfrustrowani straconym czasem. Sex nie jest najważniejszy ale buduje więzi jego brak i to na tak wczesnym etapie będzie powodował korozję szczególnie jak macie różne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia::::::
zmień męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za rady. Muszę napisać że wielkich kompleksów nie mam i niestety nie skupiam się na nich ( chociaż wolałabym żeby tak było wtedy wiedziałabym w czym tkwi problem) może w grze wstępnej bo niestety mój mąż myśli że zapalę się jak zapałka a tak się nie da jednak jak to facet nie lubi krytyki :-) Może to spowodowane też jest stresem, albo tym że wieczorem jestem zawsze taka zmęczona po całym dniu że padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też
A ja też mam taki problem:(( On ma na mnie ochotę nieraz, a ja unikam. Nie jest moim pierwszym partnerem, ale przed nim nie miałam wielu. Na seks z kimś innym miałabym ochotę.. Czy ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ja mam identycznie....niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, tutaj nie pytaj o takie rzeczy. Za chwilę się przekonasz sama. Jak chcesz pogadać na poważnie, to podam e-mail i dostaniesz ode mnie nr, gg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parango, spóźniłes sie ponad dwa lata haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padło pytanie czy masz ochotę na innego? To tak samo jak facetowi nie staje to chcecie go wysyłać do seksuologa, lub namawiacie na tabletki. Daje 100 % gwarancji że z inną w łóżku problem natychmiastowo zniknie:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnawiam temat ja tez tak mam kocham meza ale nie mam ochoty z nim na seks w ogole :( za to fantazjuje o innych, nie chciałabym go zdradzic :( moze isc do seksuologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilia
ciężka sprawa ale tak czasami może być niestety - słyszałam ostatnio o takim suplemencie http://www.prolibid.pl/ pomaga wzmocnić libido - może to by cię trochę pomogło, a do tego zmiana otoczenia z mężem? jakaś romantyczna kolacja, wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisau
Otóż to, romantyczna kolacje we dwoje przy świecach, do tego jakaś seksowna bielizna i to powinno poprawić życie erotyczne w związku :) Miałam podobne problemy i m. in wymieniony sposób pomógł. Polecam szczególne bieliznę z https://nocszeherezady.pl/ , do tej pory kupuję różne seksowne ciuszki żeby bardziej podniecać męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takie tabletki z usa feminam libido w skladzie maja specjalne ziola z ameryki polodniowej sprobuj ich i zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa jeszcze dziewczyny, ktore maja taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i zaczyna byc dramatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam ochoty na seks z nim. Ale sam sobie zawinił, olewał moje potrzeby więc znalazłam sobie kogoś na boku.Wiem to nie jest powód do tego żeby się tym chwalić, ja to k*******iem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwy_40
no i powiedz nie zalujesz nie masz wyrzutów, nie masz teraz ochoty rozwiesc sie i zaczac od nowa z tym na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwy_40
a moze jest tutaj taka mezateczka niedopieszczona, zaniedbana prze meza , zadbana przez siebie czetrdziesteczka lub 35-teczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwy_40
podobalyby mi sie taka chętna - jak zaspokajam ja gdy maz siedzie przed TV albo pije browar niczego nie swiadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze jest tak że przyczyną spadku libido jest facet, brak odpowiedniego podniecenia, nawilżenia pochwy mogą być problemy zarówno psychiczne jak i fizyczne. Zanim udasz się do specjalisty innego niż ginekolog możesz spróbować takich ziołowych pigulek Feminam Libido bardzo dobre na podniesienie Libido jeśli te nie pomogą szkoda pieniędzy na inne z apteki i trzeba zacząć się leczyć np. u psychologa lub seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredne babsko do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Paulina znajdziesz mnie na http://sekstelefon.top/ Jestem słodką i trochę naiwną blondyneczką lubiącą w łóżku na ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś http://www.nepalherbs.eu/pl/ ? Jesli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja jak u szesnastolatka.. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekomenduję wszystkim Panią takie malutkie tableteczki Feminam Libido one uratowały moje małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosanaplatku
mój mąż nie akceptuje żadnych lleków na poobudzenie, chyba dlatego że ma ochotę robić to cztery albo pięć razy w tygodniu, i nie wyobraża sobie że mogę mieć z tym problem.a ja często się zmuszałam.dużo się zmieniło od 2 miesięcy biorę feminam libido, po cichu sobie rozpuszczam tableetkę w napoju ,lepiej żeby to była moja słodka tajemnica.pokręcę się po mieszkaniu i po dwudziestu minutach zaczynam odczuwać ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×