Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arturr

Co kupić dziewczynie na urodziny. pomysły wyczerpane

Polecane posty

Gość gość
Dobrym pomysłem na prezent jest wykupienie karty podarunkowej na zabieg kosmetyczny. Wybierasz tylko kwotę a osoba obdarowana wybiera na miejscu w salonie co jej najbardziej odpowiada. Każdy będzie zadowolony z chwili relaksu, a nie zawsze chce na to przeznaczyć własne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel026
Od chłopaka w tym roku na urodziny dostałam w prezencie transfer na swoje konto w filefox.pl i mogę ściągać filmy i gry na nowo. Trochę z tego prezentu sam korzysta bo pobieramy razem filmy, ale co tam. Prezent dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka800
Torebka też może być dobrym pomysłem albo jakiś portfel. Spory wybór jest na http://cervandone.pl/. Od czasu do czasu coś tam sobie kupuję i wiem, że jakościowo dobre rzeczy sprzedają. Na prezent akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania897
Podpowiadam bo sama dostałam na urodziny i mysle ze kazda bylaby zadowolona – prawdziwa gwiazda z nieba re-we-la-cja! kingdomofuniverse.com/pl/ obczajcie sobie stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rader
Moja dziewczyna ostatnio chciała, żebym jej kupił w prezencie buty do biegania z http://air-max.pl/. Zadowolona była jak ta lala :D Buty świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli uważasz, że możliwości wyczerpane - to jesteś w błędzie. Zobacz chociażby na http://odbitkifotojoker.flavors.me/ , można się zainspirować i wybrać coś fajnego. Na pewno macie dużo wspólnych zdjęć, które można w fajny sposób przemycić w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja lubi rysować wiec kupie jej notatnik A5, w środku dodam troche naszych zdjęć i zdjeć jej kolezanek(dogadam się z nimi). Jeszcze myślę, zęby na okładkę nadrukować wielkie serce. Dobrze, że urodziny sa już niedlugo to dodam jeszcze babski kalendarz a6, tez ze zdjeciami i cos wymysle na okladke:) tutaj mozna zamowic: sklep.twojekalendarzeksiazkowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej teraz modną bransoletkę z kluczykiem :) ja dostałam od chłopaka kupił na www.savicki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją gdybym miała dziewczynę :) to kupilabym jej coś praktycznego np kubki z nadrukiem wg jej ulubionej stylistyki. Ostatnio szukalam czegoś na podobną imprezę i znalazłam sklep www.vitaminum.pl i tam znalazłam to czego potrzebowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam jakiś zestaw kosmetyków syberyjskich :) np. zestaw czarowna syberia na www.sklep.cobest.pl :) lub perfumy z feromonami na tej samej stronie :) Polecam bo warto :) tutaj kod rabatowy na 10% zniżki na Rapan beauty:) KRK264B08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trajka
prezent z napisem :cytatem z piosenki czy filmu to zawsze udana niespodzianka. ja ostatnio wypatrzyłem sklep crazygift.pl mają fajne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika00
Jak dziewczyna lubi sport - koniecznie jakiś sprzęt, np piłkę do fitnessu - tu są fajne ceny http://topslim.pl/ coś się znajdzie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie z drugiej strony... Jak podpowiedziec chłopakowi, co chciałabym dostać? Bo faceci to chyba naprawde nie potrafią kupować prezentów. Na 30 urodziny dostalam od niego... wkładki do butów! Dlaczego nie pomysli o kwiatach, ksiażce czy jakiejś biżuterii? Marzy mi sie taki wisiorek https://www.limango-outlet.pl/by-dziubeka/naszyjnik-w-kolorze-czerwono-bordowym-3861660 , moge kupic go sobie sama. Ale fajnie byłoby mu jakoś podpowiedzieć, bo kto wie, co tam w jego głowie siedzie? ;p co zrobić, powiedzieć wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martttxx
Niedawno kupowałem żonie prezent i sporo rzeczy udało mi się znaleźć w sklepie Oaza Prezentów -oazaprezentow.pl. Ostatecznie zdecydowałem się na taki bidon z wyciskarką do owoców i żonie się mega spodobał. Ona akurat rekreacyjnie jeździ na rowerze i w ogóle preferuje fit style, więc na pewno prezent pod jej gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki, bon na zakupy w drogerii, pobyt w spa, perfumy, ja dostalam od siostry zestaw Twoja pielegnacja (witaminowy olejek pod prysznic i peeling cukrowy i jestem zadowolona, bo po prysznicu nie musze stosowac zadnego balsami, mam pieknie nawilzone ciało.. albo moze jakis zestaw krem+plyn do mycia twarzy.. bieledna ma szeroka game róznych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okacena
o matko, prawie wszystkie standardowe prezenty już były:) ja ostatnio zamówiłam sobie lokówkę w sferisie, więc może coś w ten deseń? w końcu dla większości kobiet nowa fryzuro to nowe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okacena
albo może słuchawki do muzyki? hyperX produkuje bardzo dobre słuchawki pod względem jakości dźwięku, z tym, że są dość duże i nie każdemu mogą się podobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
ja dla swojej dziewczyny przygotowałem romantyczną kolację, do tego kupiłem jej ulubione winko, zamawiałem na wina.com.pl była zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek kup dziewczynie drobny element biżuterii konkretnej marki, np. kluczyk do szczęścia od www.savicki.pl (mój ostatni prezent zrobiony żonie) i przekonaj się, czy polubi konkretny styl. Jeżeli tak to możesz później zainwestować w poważniejsze kolekcje. Markę Savicki znam, bo mój ojciec ma również sklep jubilerski (mały) i wzoruje się w dużym stopniu na wytyczanych przez nich standardach. To jest jedna z niewielu firm, która daje na biżuterię wieczystą gwarancję jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dziewczynie voucher upominkowy do salonu kosmetycznego. Dziewczyny uwielbiają takie prezenty. Ostanio kupiłem swojej dziewczynie voucher do salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu za 300 zł i była zachwycona. Z tego co wiem, można kupić na dowoloną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna89
Ostatnio dostałam na prezent piękną srebrną biżuterię. Okazało się, że została zakupiona na stronie http://www.jubilea.pl/ Coś niesamowitego. Komplet z szafirami, który otrzymałam idealnie pasuje do eleganckiej, wieczorowej stylizacji. Do tej pory brakowało mi takiej, bo żaden inny sklep nie oferuje nic podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku byłem w czasie urodzin Pauliny na wyjeździe w innym mieście ale wcześniej zamówiłem dla niej taką słodką niespodziankę z czekoladkami i czerwonymi różami https://www.pocztakwiatowa.pl/slodka-niespodzianka Była bardzo zaskoczona ale spodobała jej się taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. Faceci zawsze mają problem z prezentem, a powinni wiedzieć, że dziewczyny uwielbiają kwiaty, kosmetyki, biżuterię. Jak już wszystkie te prezenty dostała to można pomyśleć o jakiejś szalonej niespodziance. Nie wiem lot w tunelu aerodynamicznym, w Lesznie mają całkiem przyzwoity obiekt. Może jakiś masaż? Romantyczna kolacja? Panowie ruszcie trochę głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×