Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arturr

Co kupić dziewczynie na urodziny. pomysły wyczerpane

Polecane posty

Gość gość
Ja znam taką stronę http://qmx7.pl/r/CXGiphone i wiem, że na niej można wygrać iPhone 7 jeżeli ktoś jest zainteresowany. Podobno nawet fajnie to działa a jak się wygra to się płaci tylko za kuriera z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką stronę http://qmx7.pl/r/CXGiphone i wiem, że na niej można wygrać iPhone 7 jeżeli ktoś jest zainteresowany. Podobno nawet fajnie to działa a jak się wygra to się płaci tylko za kuriera z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jeszcze nie wieie to teraz każdy może zgarnąć koszulkę ulubionego youtubera tutaj: http://tr5d.pl/r/FHRkoszulka , Myślę, że to będzie super prezent :) Moja dziewczyna bardzo się ucieszyła z takiego prezentum, bo jest oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej coś co będzie jej się kojarzyło z Tobą, fajnym pomyslem są kubki, kalendarze, koszulki, ale takie z waszymi zdjęciami, jakimiś hasłami, które znacie tylko wyy, ja dostałam ostatnio coś takiego https://www.facebook.com/kcabalaart/photos/a.429620753915694.1073741848.399758070235296/579472918930476/?type=3&theater i jestem MEGA ZADOWOLONA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupiłeś mp4 to kup jej słuchawki xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_stark
Ja bym doradzila kosmetyki i produkty z kolagenu. Ostatnio to bardzo modne :) ja zamawiam ze strony www.KochamZdrowie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka676
A robiliście już obrazy ze zdjęć na ścianę? Założę się ze nie , wiec nie takie wszystkie pomysly wykorzystane ;d Ja ostatnio odkrylam t a opcje na szybkiecv i jest mega ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria098
Moja ukochana dostanie kurs wizazu u Mai Adamiak - wiem że marzy o tym :) a do tego ta nazwa 666 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym pomysłem jej np zorganizowanie romantycznej kolacji :) mnie chłopak zabrał do restauracji Filipa 18 i bardzo się ucieszyłam, w ogóle się tego nie spodziewałam :D takie prezenty są lepsze niż rzeczy materialne, bo wspomnienia zostają z nami na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

A może coś praktycznego i pięknego za razem? Która kobieta nie lubi ciuchów i bielizny! A jak jest problem z rozmiarem, zawsze można postawić na piękne wzorzyste rajstopy - tu rozmiar uzależniony jest od wzrostu, więc będzie łatwiej. Bardzo duży wybór w dobrych cenach mają w Gabrielli - polecam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja zafundowałem swojej dziewczynie dawkę emocji i adrenaliny 🙂 kupiłem jej voucher na jazdę super sportowym autem w Devil-Cars. Moja chciała jezdzić Nissanem GTR i bolidem KTM-X-BOW ale tych aut maja dużo, więc każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. Szybko i łatwo kupuje się voucher na ich stronie internetowej i wysyłają go od razu na maila. Polecam każdemu, kto chciałby mega rozrywkę, którą zapamięta na długo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebol

Hmm... coś praktycznego. Macie np. Empik Foto i poduszki ze zdjęciem. Koszt niewielki, a jednak taki prezent powinien się po prostu sprawdzić. Musicie tylko dopasować odpowiednie zdjęcie - później już tylko czeka się na dostawę. Ważne jest tutaj to, że te zdjęcia nie znikają z poduszki - mamy taką od kilku lat i wszystko wygląda normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny uwielbiają albumy ze zdjęciami. Wspólne zdjęcia to zawsze jest pamiątka i coś fajnego. Polecam wywołać odbitki przez stronę fotoprint.pl bo tam jest najlepsza jakość i czas dostawy. Sama mam zdjęcia właśnie od nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup jej kosmetyki, każda kobieta je uwielbia. A jeszcze naturalne i certyfikowane to już w ogóle szał 🙂 Polecam Ci skoponować zestaw H2biO 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×