Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

I jeszcze jedno--to zdjęcie, które masz w stopce pochodzi chyba z książki pt "Mistycy i narkomani". Tak mi się coś wydaje...z resztą nieważne. Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nekromanta też kojarzę ...z gry w skojarzenia miłej nocy tobie życzę:) TenTamten hmmmm to musisz szukać tej wybranej:).... nie ma tam w Szczecinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nie mam czasu :) są ale jakoś nie mam weny ;) pod koniec miesiąca mam zamiar się wybrać na łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nekromanta a to dobrze :D już myślałem to dobrze to życzę ci miłej spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie się udajesz na te łowy ? tylko nie pisz że kafeteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ;) ide do jakiejś fajnej knajpy nie tam jakieś balety tylko normalny pubik :D myślę że to będzie dobre miejsce ;) po za tym potrzebuje współlokatorki w niedługim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może daj ogłoszenie do gazety .... "potrzebuje współlokatorki" gorzej jak trafi się ktoś po 50:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego sam sobie wole zafundować :D a może coś z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą po 50 ...to wątpię:D a to tylko w barach szukasz.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ?? myślałem jeszcze o jakimś serwisie randkowym :) nie wiem np sympatia mam znajomych co się poznali na takim serwisie i są szczęsliwym małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bar....wydaje mi się funkcjonuje podobnie jak dyskoteka .... znam taką parę co się poznali przez internet.... za pół roku biorą ślub .... może spróbuj .....tylko wiele dziewczyn na takich stronach dostało do głowy...od natłoku mężczyzn a jaki ideał szukasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideał ciężko powiedzieć :) miło by było jak by trochę była zbliżona wzrostem do mnie ;) przede wszystkim to musi mnie rozumieć być przy mnie jako przyjaciel żona i kochanka ;) wygląd nie jest tak istotny ale oczywiście musi mnie pociągać i w oczach musi mieć to coś ;) raczej wole kobiety naturalne ;) nie patyki i nie pączki :D nie wiem jak mogę to opisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to takich z wyglądu i z czymś w oczach jest wiele :) gorzej z charakterem ....zaraz na mnie najadą kobietki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo nie każda potrafi się przyznać że ma ciężki charakter ;) a ja tylko chcę aby potrafiła zrozumieć że życie teraz jest ciężkie i że tylko w parze można je sobie ułatwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też nie jestem jakimś tam potworem z kobietami nie mam problemów tylko mam problem z tą normalną na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym masz rację ...życie nie jest łatwe....kobiety to wiedzą :) a już mieszkanie samemu ....jest trudne.... normalni partnerzy się podobno trafiają jak się nie szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bajki to dzieciom w przedszkolu :) wyrastają nagle w domu ;) trzeba szukać :) ktoś musi ten pierwszy krok zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym szukaniem ...prawda....ale u mnie z szukaniem źle wychodziło i już chyba się nie zdecyduje do tego tak jak pisze ...dobrze mi z swoim życiem ..... :) tylko nie szukaj na siłę.... bo wtedy możesz trafisz na jakiegoś babsztyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie na siłę nie :P a ty jak tam z tobą ?? pokaż się może mam pod nosem a nie wiem bo charakter masz fajny potrafisz być szczera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ze mną ...oj strasznie....mam za bardzo podniesiony nos i dlatego nie znajduje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie pytam co masz podniesione :P może warto będzie się poznać mniej publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako koleżankę może tak ...nie ja to oceniam ;-P ....jako dziewczynę nie jestem w twoim typie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×