Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

jeździłam na szkolenia w delegacje... później zrezygnowałam z pracy w firmie :) ale co do Szczecina ...to i tak się wybieram w lato.... bo obiecałam kogoś odwiedzić...a słowa się dotrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę żadnego problemu.... kawę pije garnkami...jedna w tą czy inną stronę nie robi różnicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja 5 kaw dziennie to minimum nie wyobrażam sobie bez niej dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trzeba było zacząć odpowiedzialnie żyć i podejmować odpowiedzialne decyzje to się wycofała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekla, nie uciekla tylko siedzi cichutko tak jak obiecala :P to ja Was zapraszam na 2 koniec Polski ;) u Nas tez mozna pic kawe litrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono TenTamten masz te zdolności telepatyczne :D ineesittka z jakiej miejscowości pochodzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piosenka w stopce ma jakieś znaczenie dla ciebie TenTamten czy też wstawiłeś tak sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka :) bardziej tak sobie nie przywiązuje sytuacji do piosenek :) pierwszy raz ja usłyszałem w filmie i tak została :) bo całkiem sympatyczna choć nie wygląda na pierwszy rzut oka :) raczej ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że czytasz w myślach hmmm.... to przed wspólną kawką wypije z ...pięć większych żeby trzeźwo myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym wypiła z 5 głębszych ...to raczej sama bym klekotała nie musiałbyś czytać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe to by mogło być całkiem ciekawe :D ja lubię słuchać a jak jeszcze kobieta sobie lekko pleni pod wpływem alkoholu to już całkiem zabawnie jest hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineesittka jesteśmy, jesteśmy ...nie opuścimy cię ...jak ty nas nie zostawisz:D oj ja sobie plenie ...po jednym głębszym....tak więc po pięciu bym spała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie.... nie zostawimy cię ...to kiedy ta kawa u ciebie ineesittka??:) tylko pamiętaj ....że jak dla nas to wiaderkami:D oszczędnie...już bardziej oszczędnie się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×