Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

ale za cztery dni znowu będę miała spokój :) i zobaczę swój kochany kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam to pytanie słyszeć od płci przeciwnej. ''Po co ci tyle aut?' Szczególnie od mamy jak jej oznajmiam co znowu kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa moja mama zawsze mówiła " po co tyle wydajesz " kobiety nie zrozumieją takiego hobby faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę w starych gratach. Tylko jeden mam współczesny. I póki co moje hobby przeżywa kryzys, bo już nie mam tego zapału co kiedyś, czasu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkopolska Dominik ... na śląsku mam rodzinę, w całkowicie innych kierunkach podróżuje i zawsze głównie samolotami, pociągami ....teraz dopiero mnie zmęczyły podróże tą komunikacją, chce się przesiąść na coś swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, samochodem zawsze przyjemniej, szybciej czas leci. W pociągu to mnie zawsze z nudów trafiało. Ale się zasiedzieliśmy 3 godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pociągu zawsze śpię a wchodząc do samolotu to z strachu usypiam... samolot nie zdąży wystartować ( dla mnie to męczące) ciebie się nie spodziewałam na tym forum... chyba nuda cię dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zanudzasz, wręcz przeciwnie było mi miło porozmawiać ....też się kładę, życzę wam spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka!:D Ślad po puszce został?:P Piękna pogoda, kto idzie ze mną na spacer?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dobrze;) Coś cicho tu dzisiaj...każdy chyba w plenerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna pogoda ...nikomu się w domku nie chce siedzieć ja właśnie zajęłam się swoją wieczorną kawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień w domu spędziłam:O A teraz 'modlę' się nad jakimś głupim tekstem po angielsku, który muszę skrócić do 10 zdań...ale zamiast to robić to wolę oglądać x-factor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam, ale nie miałam z kim...a samej to tak smutno jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rzadko na takie samotne chodzę:) No właśnie, cicho tu jakoś...nikt się nie chce wychylić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet Ines się nie pojawiła z angielskiego tobie nie pomogę....szkoda że to nie jest niemiecki , wtedy miałabyś wszystko od ręki zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o reszcie...MDD, pewnie do pracy się psychicznie nastraja:) ale gdzie reszta? Ehh...szkoda;) Nie mam za bardzo komu tego dać do przetłumaczenia, a ja jestem taki leń, że samej mi się nie chce, a na jutro muszę to oddać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×