Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Ines, jaki zalotny uśmieszek na zdjęciu:) I oczka też ładne, choć z kolorem też mały problem...Twoje są bardziej lagunowe:D Bardzo ładna kobietka z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba.. Sebusiu.. dlaczego nie chcesz dać zdjęcie, skoro kobietki tak ładnie Cię proszą ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem naturlich blondyna:D Seba, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:D więc ten tego...wyskakuj z foty:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby mnie omineły jakieś zdjęcia ? Wszystkie dziewczyny to blondynki ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo , nie jestem jakims starym , lysym grubym facetem :P tylko po prostu nigdy nie wrzucalem do neta swoich zdjec , nawet nie mam nk i fb bo mi to do szczescia nie potrzebne .Nie musze siee tym dowortosciowywac ;) Ja uznaje poznawanie sie w realu jak juz :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, witaj w klubie. Tyz nie mam ani nk, ani fejsa, ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę zdjęcia!! :D tyla, ze ja nie mam zadnych swoich na kompie. Serio. Nie kłamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka, na to wychodzi że tak, blondynki póki co górą:P:D Ines, szczery:) Kurde, to wychodzi na to że ja muszę się dowartościowywać:O przegrałam życie😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary co Ty za bzdury wypisujesz ??? trza Cie na jakas impreze wyrwac cobys poznala prawdziwych facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem cykac se fotek. w tej kwestii tez nie kłamię. a ja przegrałam życie, bo jestem tutaj jak widac jedyną szatynką o ciemnych oczach i ciemnej karnacji (rzecz jasna nie solara, tylko natural, dlatego na dzien dzisiejszy blada jak dupa) :D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post jest:P A na imprezach zawsze poznaję idiotów:O Tylko takich przyciągam... Vodka, pewnie nie uwierzysz, ale podobnie sobie Ciebie wyobrażam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary , nie no nie chodzilo mi o to , nie mam nic przeciwko jesli ktos ma nk i fb , ale dla mnie to troche falszywe te komentarze czasem typu "O jak slodko wygladacie" albo cos w tym stylu , a w realu to Ci kose wbija w plecy , taki przyklad :) Jesli to inaczej zabrzmialo to przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, moze Tyś wróżbitką powinna być :classic_cool: Ja też chce na impreze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos na dysce to sa sami ... nie bede pisac brzydko :P ale mozna zebrac kilku znajomych, dobrze zbierze znajomych, Ty zbierz znajomych i tak kazdy zbierze i na pewno z czasem Mary trafi na tego odpowiednego :P a Ty teraz nie picuj tylko wysylaj ta obiecana klate :P ps. ja tez nie mam nk, fb i jeszcze innych takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos obiecał KLATE? w takim arzie ja nie przepuszczę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ze tam same pajace chodza to tez wiem , dlatego mnie tam nie uwidzicie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja zapraszam jutro do siebie... tzn. dzisiaj , tylko każdy zajęty :-P prócz mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebciu, ja sobie żartuje:) Nie odebrałam tego źle wcale. Też mnie drażni to komentowanie, wrzucanie słitaśnych fotek itd.Ja tego nie robię, ale wiem że ta plaga się powiększa:) Vodka, to jest dobry pomysł na biznes:classic_cool: Kupię sobie magiczną kulę, będę stawiać tarota i wróżyć z fusów:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×