Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość bo pustaki z kafe
klamka od zachrystii to ta kurwa desznik znow zmienił nicka popierdoleniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze , ale ja nie jestem typem ktory wchodzi na jakies fotki czy sympatie ;) Ja lubie tutaj popisaci na tym sioe konczy moja aktywnosc w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze że nie jesteś takim typem bo na internecie świat się nie kończy, jest też real :) P.S. mam jeża przed domem, przed chwilą widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a po co sie wcinasz w rozmowe , skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia ? Prymitywow jest od zajebania , takze tym nie zablysniesz , ogarnij sie i opamietaj wtedy pokazesz sie z dobrej strony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pustaki z kafe
klamka vel desznik uwielbia wtracac sie w rozmowe. pisac swoje dyrdymaly, pouczac, przy okazji przeszpieguje pol internetu zeby znalezc informacje o danym nicku, koniec koncow rozwala topik na ktorym dana osoba pisze. dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam kontakt spory z ludzmi , czesto przychodza z samochodami do zrobienia , na dyski nie chodze bo w wiekszosci tam sa puste laski jak juz to do knajpy fajnej albo gdzies to sie moge przejsc ale czasem jak patrze na te blachcary to mnie mdli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powstanie tych blachar też ma swój jakiś początek :-P- nie że je bronie bo też mam swoje zdanie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę Sebuś jak tak obserwuję dzisiejsze otoczenie to nie wiadomo gdzie bezpiecznie miałby facet szukać tej swojej przystani- wszędzie jakieś ale...materializm, pozycje społeczne ( bo jeszcze istnieją w mniejszej ilości ale tak) mam dalej wymieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i tak ale ja nigdy takich nie lubilem i naprawde wolalbym byc sam niz z kims takim :) Chcialbym znalezc dziewczyne szalona , spontaniczna , uczuciowa , wrazliwa , czula , wierna , kochajaca majaca swoje zdanie i pazurek wtedy kiedy trzeba w dodatku gdyby byla ladna to juz w ogole bajka ;) Pewnie polowy zapomnialem :P:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam pewnie się uchowała taka gąska dla ciebie z różkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jestem po zawodowie , jestem lakiernikiem samochodowym i robie to co lubie i nie narzekam.Nie wstydze sie tego , bo uwazam ze nie papier swiadczy jakim sie jest czlowiekiem , a jesli ktos tak uwaza i stwierdzi ze nie bedzie rozmawial z kims po zawodowie to ja dziekuje ...Bo znam osoby ktore sa po studiach , a naprawde sa wulgarne , ordynarne i nie powiem jakie jeszcze.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgarne, ordynarne to mało powiedziane Sebuś znam osoby które naprawdę zajmują jakieś tam stanowiska, studiowały itp. a zachowują się gorzej niż świnki mogłabym powiedzieć- mam alergie na takie osoby i zawsze każdemu mówię że teraz mówiąc "ukończyłam studia" nic nie znaczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Sebuś uciekam spać bo już przed trzecią a my jak zawsze szalejemy :Dhihi życzę tobie znalezienia tej twojej miłości, dobry chłopak jest z ciebie to idzie wyczuć :) do jutra....kolorowych snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jak gdzies z kims jestem bo wielu kumpli pokonczylo jakies tam studia itp. to siedze i slucham studia takie , siakie , owakie i w pewnym momencie ktos sie pyta mnie a Ty Seba ? A ja mowie jestem lakiernikiem samochodowym po ZAWODOWIE .Teraz najlepdszy po wypowiedzeniu tego slowa widac w ich twarzach konsternacje , zazenowanie wrec , ktore czesto probuja ukryc , lecz im to nie wychodzi :D Wiesz a ja tak naprawde sie w duchu smieje mysle sobie i Ty baranie jeden z drugim uwazasz sie za lepszego ? Ja tam jestem tzn. staram sie byc kulturalny , ale gdyby zaczal ewidentnie mi wypominac brak wyksztalcenia to bym sie nie pierdolil za przeproszeniem bo wszystko pieknie ladnie , mozna byc milym , kulturalnym ale do czasu.Nie mozna sobie pozwolic wejsc na glowe bo swiat to dzungla taka globalna , a coniektorzy ludzie to zwierzeta i jesli okazesz slabosc to Cie pozra , a ja takiemu cwaniakowi ktoremu wydaje sie ze jest lepszy bo ma papier z pewnosci na to nie pozwole....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek, nie musisz tak się do mnie zwracać:) No chyba że chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
mary on tak do kazdej takze sie nie rajcuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
sam sie kulaj , ja na razie to ty jestes agresywny gogus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka jak nie chcesz normalnie rozmawiać to po co zaśmiecasz topik ? Mary🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pewnoscia nie :D , za to Ty jestes frutrat/frustratka , ktora boli jak ktos sie do kogos milo zwraca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
gdzie pisze nienormalnie ?? napisalem prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×