Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Oj tak rajcuje się, aż wypieków dostaję przed monitorem:D Weź pomarańczo spłyń jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
niedobrze sie robi od tych slodkosci, ktorymi was tu zasypuje. na bmw mysie czaruje i kazda inna ktora tam napisze, tu jest tak samo. jakas mary,dobrze,jakas inesitka,vodka i kazda inna... chlopie musisz miec niezle nasrane we lbie... masz jakis deficyt w stosunkach z kobietami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
bo mary jest tak samo zakompleksiona i brzydka jak on hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
tyle ma co se z wirtualnymi kobietami popisze, bo w realu zadna nawet na niego nie splunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale wy jesteście pojebani:O Tak jestem brzydka i zakompleksiona, zadowoleni?! I przychodzę tu żeby poczytać coś miłego o sobie, bo przez to się dowartościowuje. Nie pomyślicie że ktoś tu przychodzi odreagować po całym dniu?! I co w tym dziwnego że jest dla kogoś miły?! Widocznie wy tego w życiu nie doświadczyliście skoro wzbudza w was to takie reakcje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turbaszenko Ty jedynie w swym zyciu to trzymales dziewczyne za reke , jak prowadziles siostre do przedszkola , takze wypij mleko i spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - nie wdaje sie w dyskusje juzz tymi dziecmi , przepraszam nie zasmiecamn juz Ci topa to moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że
gołowąsy szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak tępych kurwa ludzi jeszcze nie czytała... dla mnie jesteście zakompleksionymi idiotami którzy potrafią tylko docinać innym a tak ap ropo dzieci już o tej godzinie śpią a nie udzielają się na kafe Sebuś a ty się nie martw .... nie zaśmiecasz mi topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawdę jesteś też taka głupia i ograniczona ? dobrze po tobie się tego nie spodziewałem. Czytając twoje poprzednie posty wypadałaś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
dobrze a tobie tez juz na starosc odbija ???lubisz jak facet publicznie ci lize rowek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
durnowata mary poszla se bo sie boi ze ja ktos wyczai i w wieksze kompleksy popadnie brzydkie gllupie dziewczatko ze wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam się do was uśmiechać ....widząc że umiecie bo tej 2-giej osobie jechać jak po śmieciu.... jeżeli się po mnie tego nie spodziewałeś i miałeś inne zdanie to po co psujesz mi topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi się żygać chce widząc jak taki pantofel liże dupę każdej lasce, naprawdę was to rajcuje ? Przecież ten stwór niema jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciebie rajcuje dopierda... innym?? jeżeli tak to załóżcie sobie jakiś oddzielny topik i klnijcie ile wejdzie proponowałabym uważniej czytać topik a nie stwierdzać że ktoś wchodzi komuś tu w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
jak mozna byc taka durna dobrze ??? wez poczytaj sobie bmw jak tam z mysia pisze tak samo ja z toba .. szok ze mu sie to nie myli tez jestes taka durna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to cię zadowolę już głupszym nie można być :D szczęśliwy? P.S. topik BMW czytałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akldfjakal
durne i puste dziewcze z ciebie szkoda slow na taka prostaczke jak ty ssij pyt... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze tylko jedno .Tak pisze z dziewczynami tak bo lubie i co huj Wam do tego ? Nie bede takim scierwem jak Wy kurwa zeby dziewczyny od kurw i szamat wyzywac barany jebane A Ty turbaszenko dostalbys strzala w realu i bys kurwa sie nawinal tymi przeszczepami cieciu jebany 🖐️ Sorki ze wpadlem juz znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik odwiedził temat
więc robi sie kipisz i rozjebie sie temat.O to mu chodzi,nie dajcie sie skłócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×