Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Pojechalem tam kilka dni pozniej , po pracy wtedy pracowalem w serwisie jesczcze , bez auta specjalnie w ten dzien poszlem do pracy , po pracy kupilem pare piwek i pojechalem pod blok.....Usiadlem sobie na laweczce na przeciw jej bloku i czekalem az przyjdzie do domu.....Czekalem tak kilka godzin i nikt nie przyszla......Taki zrezygnowany patrze na jej balkon , nagle otwieraja sie drzwi i wychodzi z jakims kolesiem na balkon ....Ja tak patrze a ona sie do niego przytula i go caluje......W tej jednej chwili caly swiat w ulamku sekundy mi jebnal po prostu , zalamalem sie na maksa gdy ujrzalem ten widok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi że ja się zakochuję co 5 min :) jeżeli mam powiedzieć coś z swojego życia prywatnego tutaj to kochałam tylko raz.... oj przepraszam ciebie też ten teges;-)====:D Sebuś coś niespełnionego w tobie siedzi ....coś zranionego a to często się wspomina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja tesknie za takim porywem serca prawdziwym , chce sie zakochac az strace glowe i oszaleje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze powaznie , dla mnie to jest jedyny priorytetowy cel w zyciu , reszta sie nie liczy nawet beemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz zacząć działać Sebuś :) miło się czyta że są takie osoby..... bo ja przed tym uciekam jak przed ogniem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przed czym tu sie bronic dobrze ??? :) Przed ucczuciem najwspanialszym na ziemii ? No cos Ty .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i najwspanialsze ale też niebezpieczne:-P Sebuś hmmm romantyk z ciebie:D Fan o tobie pamiętam w dzień i nocy jakże bym mogła zapomnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze , ale czym bylo by zycie bez dreszczyku emocji ;) Nie pytam w ktorym momencie myslisz o fanie 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreszczyków już za wiele przeżyłam;-) Teraz tylko o tobie Sebuś ....uwierz❤️-----:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sie zastanawiam czy kiedys poczuje to co poczulem wtedy , tego sie opisac nie da za zadne skarby , a oddalbym wszystko zeby to choc przez chwile poczuc .....:( Choc tam ten widok tez zajebiscie odczulem ich :D:D:D;) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno poczujesz, może już coś dojrzalszego... w najmniej niespodziewanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szukalem ? Nie , bo ja uwazam ze to ma sie spontanicznie stac .....Znienacka kupidyn przeladowuje luk i strzala trafia prosto w serce i bach Sebastian lezy na ziemi zalany fala milosci i nie umie wstac...;) Wiadomo ze na sile to nie z miloscia te numery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siłę nic nie zrobisz , nie o tym myślałam :) ale nieraz musisz dopomóc kupidynowi - oj jak słodko ty to nazywasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×