Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

o rany julek to nie pij za szybko bo padniesz i co wtedy :P ooo na tvn leci zajebista komedia :) ogladasz ?? ps zrobilam sobie tatto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pewne że padne szybko. Nie oglądam telewizji. chyba żartujesz z tym tatuażem? :D jaki i gdzie - opowiadaj,i co Cie do tego skłoniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, bo fajny film leci... ja pomagalam dzis caly dzien cioci bo jutro maja komunie. wiec teraz odpoczywam troszke i ogladam :) nie zartuje... zrobilam i juz :) cala zime nad tym myslalam...az w koncu zrobilam. nad kostka :P takie kwiotki z badylkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ide ale tylko na chwile, bo nie przepadam za takimi zjazdami rodzinnymi.. ale nie wypada nie isc... dzieki :) jak na razie mi sie podoba. ciekawe za ile mi sie znudzi haha. zartuje :D a Ty masz na jutro jakies plany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie niestety wszystko szybko nudzi więc tatuaż juz se wybilem z głowy ;) tak jak kolczyk w brwi - pół roku i wyciągnąłem. Ja jutro bede leczyc kaca,spać do późna - ogólnie poleniuchuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wszystko Ci sie tak szybko nudzi ;) ?? pol biedy z kolczykiem bo zawsze mozesz wyciagnac i ni ma... nie widac.. no a z tattoo jest gorzej troche... ja tez jutro bede sie obijac, 2 go pracuje niestety a pozniej ide do kolezanki na urodziny... a Ty masz przedluzony weekend czy tez pracujesz ? co pijesz dobrego, tez bym cos wypila mocniejszego ale slodkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak raczej wszystko :O Po kolczyku zostały blizny - dwie kropki :D ale co tam mało co widać. Ja nie mam długiego weekendu.w poniedziałek na rano mam. A pije browary.chyba że lubisz wino albo whisky z cola też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ja chyba się urodziłam przy kompie:D poczekaj jak mnie nie będzie parę tyg. to zatęsknicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam nadzieje że dziś nie zostanę obrzucona błotem;) P.S. Też mam kolczyk(nie w brwi:D), ale jeszcze mi się nie znudził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary🌼🖐️ to co z tym kolczykiem??;-) ja chyba na starość się robię sentymentalna:( -----:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×