Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Sebuś właśnie oglądałam twój topik- te linki mi nie działają ;-)- dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej nie na plus, nie wiem. mam faceta, a poznalam kogos, kto jest dla mnie bardzo czuly, szanuje mnie przy kim czuje sie szczesliwa. tyle, ze ja niczego nie oczekuje od niego, wystarczy mi chwila keidy jest ze mna. a miedzy mna a chlopakiem nie jest dobrze. ostatnio po aloholu prawie sie wyzabijalismy.poza tym mam dzisiaj dzien bez alko pierwszy od trzech tygodni :/ a na domiar zlego jak juz weszlam na kafeterie to sie cosik psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszta świata pracuje
żeby ktoś mógł na kafe brykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MD- nie mów że ty pracujesz:-P? Vodka ile już jesteście razem ? biliście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co,ktoś musi
pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wszyscy pewnie sa z druga polowka , tudziez uprawiaja seks :D Ewentualnie jakies inne przyjemne czynnosci wykonuja czego ja samotny czlowiek powiedziec nie moge 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze 6 lat razem, toksyczny zwiazek, zero szacunku, wyzwiska, bicie tez.. Sebastos sam wdzisz, bieda z nędzą :D a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś zawsze jest kafe ;-)- nie powiesz ze tu jest źle ??:-P Vodka to po co w tym tkwisz? MD- nie popadnij w pracoholizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekam w wir pracy ;)
miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad ;) Bardzo przyjemnie , gdyby tak nie bylo to bym ttu dziennie nie wpadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co, zwyczajnie jestesmy od siebie uzaleznieni, uwiązani. Z reszta on nie dopuszcza mysli, ze moglibysmy sie rozstac, bo ja probowalam nie raz. i co ? i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet i ja bywam tu chyba codzinnie, choc nie zawsze sie odezwe. Kafe niestety uzależnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam swoje zdanie na temat typkow co bija dziewczyny i zostawie je lepiej dla sievbie....Ocene tego ze z kims takim jestes lepiej tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos to nie do końca tak.. Czasami to ja rzucam się z pięściami na niego, a on nie robi zupełnie nic. Nawet dlatego już nie chcę z nim być, bo nie potrafimy stworzyć normalnego związku i ja nie potrafię już go szanować. Przekroczyliśmy pewną granice, nie potrafimy wrócić i odbudować wszystkiego na nowo. Nawet nie wiem czy chciałabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka - tylko ty musisz myśleć o przyszłości wiesz o tym ? Sebuś chyba mam podobne zdanie ale takie związki są trudne naprawdę do zakończenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zadnym wypadku nie chce sie madrzyc , ale nie rozumiem czemu fajne dziewczyny naprawde tkwia w takim gownie za przeproszeniem , skoro tam milosci juz dawno nie ma....Przywiazanie ? Pfff , z kuli przywiazania dawac sie tak traktowac , meczyc.....Nie lepiej zakonczyc cos i sprobowac poszukaj szczescia na nowo ? Przeciez zycie Ci przeleci przez palce na bycie z kimks takim , cenne chwile ktorych nikt Ci nie zwroci.Wiem , ze to sie moze latwo pisze , ale ja bym w zyciu nie dal sie tak traktowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wlasnie z myslą o przyszłości probowałam to zakończyć.. Wybaczcie, ale juz pozno i lece spac :) 3majcie sie dobranoc. dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam ryż- mam zachcianki o tej godzinie :D Vodka- związki takie są trudne ale mam nadzieje że podejmiesz jakąś decyzje która będzie dobra dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie vodka że jakieś prowokacje szyjesz tutaj.Jak wy chcecie egzystować i wychowywać potomstwo jak już na progu macie problemy?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kompromis ,ustepstwo :D Nigdy was nie zrozumię a przeżyliśmy z żoną tyle ile ty masz lat a moze i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×