Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

No kurde pogody nima to gdzie sie chcesz szlajać:P Ja juz nie pije bo nie chce sie przytulac w nocy do kibelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że jak bylem w PL to nie miałem takiego brania :P teraz jak jestem tu to jakos wszystkie tęsknią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines do twarzy Ci z
tymi całusami :P Dobrze - dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
witaj :) cały dzień leje i ponuro jest,mnie aż głowa boli i spać sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez leje,pizga jak w listopadzie, najlepiej z domu nie wychodzic i pod kocykiem siedziec ;) co robisz ciekawego ?? bo ja zaczynam swirowac z nudow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
a miałem film oglądać ,ale nie moge sie zdecydować.Na razie czytam o technikach spiningowych w wędkarstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mow, ze chodzisz na ryby :D :P jaki film, podaj cos ciekawego moze ja cos sobie zalacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
wiesz co kiedyś łowiłem pare lat temu ,a teraz mam zamiar powrócić w wielkim stylu :D od tego czasu dużo rzeczy sie pozmieniało więc czytam w necie. filmy tu oglądam http://www.iplex.pl/kategorie/akcja,34 ale teraz tak zrobili że trzeba sie logowac do niektórych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz bede miala co robic w deszczowe dni :P glodna jestem, masz jeszcze te zeberka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
to pewnie ciekawe życzenie było :P ale nie mów bo sie nie spełni ;) Niestety nie mam już :/ mam schabowego jedynie ,pyszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam kotleta z obiadu ;) cos do picia by sie jeszcze przydalo, ale nic nie mam interesujacego :( a do sklepu daleko mam 😠 a co do zyczenia to hmm.... duzego wymagania nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×