Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Bielsko jest duze co mialem wyjsc naasrodku i wolac INEEEEEEEEEEES SLONECZKOOOOOOOOO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness dziewczyna jest tak tępa ze na to nie już ratunku- w co wątpię albo w życiu nie ma takiego poklasku i chciałaby mieć tutaj no i na końcu do czego się bardziej przychylam wszystko co pisze to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiales wolac........... trzeba bylo tylko dac znac kiedy bedziesz przejezdzal, chcialam zobaczyc ta Twoja wstretna przebrzydla KLATE zobaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yen wujazd to byl spontan pelny , takze bylo pytanie jedziesz ? No jade i bach cyk , cyk i rura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze tez mi sie wydaje, ze ona wszystko wymysla, fotki wyszukuje w necie a potem tu wkleja, pisala ze wylewa fundamenty... ktos napisal zeby pokaazala zdjecia... kto robi fundamentom zdjecia tak swoja droga... no i wkleila jakies foto... ale juz z murami ktore piely sie do gory, ja tam znawczynia nie jestem, ale jak jej pisalam ze fundamenty sie wkopuje w ziemie i zalewa betonem a nie ustawia z cegiel to mnie wyzwala ze jestem biedna brzydka i ze jej zazdrosze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS a twój cięty język już czytałam- oczy mi wyszły na wierzch :D poproszę o praktyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach już jesteś?? a ja myślałam że tam miejsca się wykupuje i stoję w kolejce :D SS ten znak to znam na wylot i parę rzeczy mi się nie zgadza z tym co tam pisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×